Skocz do zawartości

Czym odpalacie?


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja odpalam zwykłą zapalniczką za 1zł ;) (najczęściej tą na krzemień ale elektryczna też czasami pójdzie w ruch). Nie lubię zapałek i nie odpalam nimi ponieważ szybko gasną :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej a czekajcie... Zapalniczką żarową da sie odpalić petarde czy lont?! Przecierz jeżeli wiem to taka zapalniczka tylko się lekko żarzy w niej drucik. Mój tato taką papierosy odpala.
Możecie pokazać jakieś zdjęcie jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój stuff do odpalania. Wszystkie zapalniczki są żarowe, prócz tej firmowej z Jorge.
zapalanie2a.th.jpg

A taki było kiedyś. Posypały się te zapalniczki. Od teraz kupuję nie jedną drogą, a wiele tanich plastikowych, bo taniej wychodzi.
zapalaniekx6.th.jpg


Ej a czekajcie... Zapalniczką żarową da sie odpalić petarde czy lont?!
Jasne, że odpali lont lub draskę petardy.
ogie.th.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papierosem dobrze jest odpalać jak ktoś pali. Ja odpalam zapalniczką no na wypadek mam przy sobie 3 sztuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mogę kupić taką buteleczke z gazem? i po ile mniej więcej.
Kupisz w prawie każdym kiosku. Już szczególnie w tytoniowych i tych sklepach na stacjach. Mała buteleczka taka jak na zdjęciu ma 90ml i kosztuje od 2,50 do 3,50zł. Nigdy nie kupujcie dużych, bo w nich zawsze końcówka się złamie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapalniczki; ok. 3 zwykłe z Netto, 1 żarowa (jej plus to że można pod kątem odpalać) i oczywiście stare poczciwe zapałki- tak na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja noszę przy sobie 1 dużą zapalniczkę żarową, za którą dałem coś około 30 zł. Odpala zawsze, nawet przy największym mrozie, drugą zapalniczką, którą noszę jest zapalniczka typu ZIPPO, jest to tyle zła, że ma duży płomień, co utrudnia podpalanie mniejszych petard. Dodatkowo jeszcze z 2 zapalniczki żarowe po 1.5 zł na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dla mnie lepiej zapałkami jak nie ma wiatru, a tak to zapalniczka.
Odrazu mówię nie polecam zapalniczek na krzemień jak jest zimno to strasznie ręce bolą.
:razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe zapalniczki.
Rok temu kupiłem sobie żarową za 5 zł ( XD ) i sie zdziwiłem że taka fajna taka tania.. to podziałała kilka dni i w sylwka gdzieś po 20 godzinie przestała kompletnie działać :lol: to mam nauczke żeby więcej takich gówien nie kupować.
Ale na szczęście kłopotów z odpalaniem rok temu nie było, miałem kilka zapalniczek przy sobie i było tak dobrze, że używałem od początku do końca tylko jednej, bez żadnych zbędnych przerw :) W tym roku pewnie też nie kupie żadnej żarowej.. Bo.. nie chce mi sie jakoś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie mam zapalniczkę żarową za 2.70. Ciekawe jak długo podziała. W razie czego mam gaz do nabijania zapalniczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można zwinąć sr** taśmę i nawinąć ja na coś podpalić i tym żarem odpalać :P (mój patent)
ale głównie zapałki to jest dobre rozwiązanie przynajmniej ja tak robię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym roku miałem zapalniczki żarowe takie tanie po kilka złotych i powiem że są do d..y, kilka razy odpaliłem petardę i zaraz przestały działać mimo że miały dużo gazu. Ja zawsze biore ze sobą zapałki bo zaplniczki często zawodzą na wietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robie z papieru i rolki po torbach foliowych takich jak w sklepach. Papier wkladam do papierowej rolki po siatkach i podpalam. Zar utrzymuje sie przez 30 min. Wszystko sie odpala i jest ok. Zaden wiatr nie przeszkadza.
Sam ten patent wymyslilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...