Skocz do zawartości
Nostra

Lidl

Polecane posty

Ja kupiłem Mistrala, Bombera, Kilówke i Apollo jednak obsługa mnie rozjeb*... Proszę wziąć towar i kierować się prosto do kasy, proszę nigdzie się z nim nie przemieszczać po markecie. Próbowałem sobie zażartować troche to gość nawet mu brew nie drgneła -_- Czy kupując wyrzutnie, muszę się czuć jak potencjalny zamachowiec ?

Też tak miałem w tamtym roku w Carrefourze, chociaż gość powiedział to z uśmiechem. Poprosił tylko żebym z tym dużo nie jeździł po markecie. Myśle, że to jest uregulowane jakimiś przepisami, w tym samym czasie w marketach również zwykle nie można brać samemu piro.

Patrząc na zdjęcie które wstawiłeć Mistrall widzę, że najwyższy, jaką ma wysokość wystrzału ?

U mnie (Krapkowice) nie było wczoraj już mistrala ani don bombera (godz 16), niby dzisiaj (28.12) ma być dostawa.zobaczymy

W Strzelcach opolskich tez nie ma mistrala i w Gliwicach tez jak byłem zostały może dwa lub trzy 😉

Cześć wszystkim, szybkie pytanie... co najlepiej kupic do kwoty 150zł? Mistral?

150 zł przeznaczone tylko na lidl czy inne sklepy też wchodzą w grę ?

Lidl biedronka... wolalbym w jednym sklepie kupic ale nie jest to mus!

1 sylwester mojego dziecka wiec dlatego tez taki maly budzet (nie ma zadnej imprezy) a chcialbym cos pokazać fajnego ;)

Lidl biedronka... wolalbym w jednym sklepie kupic ale nie jest to mus!

1 sylwester mojego dziecka wiec dlatego tez taki maly budzet (nie ma zadnej imprezy) a chcialbym cos pokazać fajnego ;)

Ja bym Ci polecał z Biedronki Aikido(30mm) 59zł + Alchemik(25mm) 49zł, albo Aikido 59zł + Kung-Fu 59zł (obie 30mm)

A co do Lidla to Mistral się ładnie prezentuje na filmikach, sam bym go zakupił gdyby miał większy kaliber 110 strzałów 149 zł na pokaz idealny, ma dobre kombinacje nie strzela jednostajnie, najlepsza wyrzutnia 100+ strzałów w kategorii 20mm póki co, jak dla mnie.

To idź do Carrefour i weź Hydre+Virus i rakiety Aplaus, jakoś 140 zł niecałe wyjdzie i git. PS. nie spamcie już, to inny temat.

Może dla tego usunęli ze strony i oferty bo już się dawno wysprzedały z ich tegorocznych zapasów.

U mnie Mistral miał inny efekt niż na filmie Lidla i stronie producenta. Może to jest powód, czyli sprzedaż towaru niezgodnego z umową. Pierwsze dwa V shape poszły podobnie jak Hot Stars od Jorge, jakby układ Z. Nie było koron tylko jakieś peonie z migajacymi gwiazdkami. Pierwsze strzały I i dynamiczna końcówka V, potem gwizdki były jak na filmie. Środek był inny. Gdybym wiedział to raczej kupił bym coś innego.

Odgrzewany kotlet jak co roku to już przesada.. w dodatku gruz dla januszy jedyna nowośc to ta kostka Don Bombina która już sama nie ciekawie się prezentuje. Lidl się nie popisał.

Nie kupowałem nigdy nic z Lidla ale co roku to samo także nie ma co brać go pod uwagę przy tegorocznych zakupach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się