Skocz do zawartości

Lidl


Nostra

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie było OK.... jednak i tak wzielem moździerz z konca (dna :mrgreen: ) ale rok temu.... to szelki były luzem^^ można było wziąść ją do kieszenie i pójść xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Gliwicach w Lidlu na pszczyńskiej wczoraj koło 16;00 były 3-4 sztuki
Niebyły uszkodzone , co do jednego sie zgodze że jak coś ,,rzucą,, do lidla to trzeba sie spieszyc z zakupem bo wszystkie towary schodzą bardzo szybko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia byłem dziś i wyrzutnia coś tam of gods 3 sztuki całe rozwalone ale niektóre firmy mają tyle rozumu że zafoliowywują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY OPŁACA SIE TO KUPIC??[ to wszystko z lidla

Zestaw rakiet małych za 6,99
Zestaw petard l atające śmigła 3 opakowania za 2,99
Zestaw Super Pirat za 6,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Pheonix & Dragon ? Taniutkie takie, więc się zastanawiam...Ale za taką cenę, to nie wiem czego mam oczekiwac...:P I jeszcze to Mercury Madness...? Co sądzicie o nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Pheonix & Dragon ? Taniutkie takie, więc się zastanawiam...Ale za taką cenę, to nie wiem czego mam oczekiwac...:P I jeszcze to Mercury Madness...? Co sądzicie o nich?


Co do mercury Madness to prosze filmik Link 5 wyrzutnia od góry oglądnij sobie i zobaczysz jaki efekt jak dla mnie to za 6.99 jest git fontanna :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

http://superpower.pl/catalog_images/20.jpg
ja sobie kupiłem Fontanna i faine kolory

[ Dodano: 2007-03-22, 16:23 ]
ja kupiłem zestaw space explorer za cene 20zł i też kupiłem zestaw 12 rakiet za cene 7zł mawet faine kolorki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 2007-03-22, 16:24 ]
ja kupiłem zestaw space explorer za cene 20zł i też kupiłem zestaw 12 rakiet za cene 7zł mawet faine kolorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

dokladnie tylko nie wiem czemu na filmikach super power efekty wyrzutni sa gorsze niz w rzeczywistosci :?: :???: to mnie zniechecilo zeby tam kupywac i sie tylko ograniczylylem do mozdzierza, ale gdy zobaczylem filmiki wyrzutni krecone przez was to mnie zatkalo i ubolewam nad tym czemu w tamtym roku nie kupilem w lidlu wyrzutni SP.w tym roku napewno jakies wyrzutnie tam kupie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tylko nie wiem czemu na filmikach super power efekty wyrzutni sa gorsze niz w rzeczywistosci :?: :???: to mnie zniechecilo zeby tam kupywac i sie tylko ograniczylylem do mozdzierza, ale gdy zobaczylem filmiki wyrzutni krecone przez was to mnie zatkalo i ubolewam nad tym czemu w tamtym roku nie kupilem w lidlu wyrzutni SP.w tym roku napewno jakies wyrzutnie tam kupie :cool:


pamiętaj. Zawsze filmy nie odwzorują tego co na żywo widzimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

właśnie dostałem gazetkę Lidla i są już zimne ognie, czyli w następnej gazetce już powinny się znaleźć fajerwerki, a importer to pewnie ten sam co rok temu, czyli śmieszek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Brzoska mi coś takiego napisał, jeszcze ponoć drugie tyle ;)

Zestaw Fajerwerków Sp 49.90
Bateria 49strz. 99zł
Zestaw Rakiet 21szt Bang Bang 69zł
Bateria Orka 35 strz. 69zł
Zestaw Rakiet 12 rakiet 29.90zł
Zestaw ogni rzymskich 12rzym.og. po 10 strz
Bateria Meteor Battle 15 strz 39.90
Zestaw rakiet Fireball XL 5szt 34,90
Bateria 16 strz. 34.90 ( 4 rodzaje)
Bateria 36strz WEart of the gods 29,90
Bateria 12 strz. Kobra 24,90
Moźsdzierz 10 kul 1,5"22,90zł
Zwesdtawe Space Explorer 22,90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam, mało 3 zł to pryszcz...

jutro będzie pewnie gazetka na stronie lidla, bo wychodzą w poniedziałki i czwartki ;)

ciekawe co to za zestawy po 30zł, 49 i 69 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...