Skocz do zawartości

Lidl


Nostra

Rekomendowane odpowiedzi

ponieważ zlikwidowali u mnie biedronkę a patrzę że wyje* jest stuf... (chu* z nich...) to jak będziecie mieli dane co Lidl wprowadza (rok temu były dobre) to będę wdzięczny bardzo :mrgreen:

:3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rok temu kupiłem wyrzutnia z lidla(ze śmieszka) :wink: za 8 zł a byla dość okazalna.Najpierw fontanna (mała) a potem z 5 strzałów bardzo nisko lecacych z rozpryskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

wiec tak...
NIE KUPOWAĆ SPACE EXPLOER!! za 19.99, te najwieksze rakiety to gów*o :/ jak za 1 zł...

mialem tez 12 malych rakiet za 6,99... ujdzie :} dla zabawy ok

mam pytanie... warto kupic te zestawy?
- Zestaw rodzinny za 14.99
- Zestaw Interstella Wars za 9.99
- Zestaw rakiet Detonator za 12,99

co myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to nic z tego nie kupuj. Lepiej tę kasę przeznazcyć na coś pożądniejszego. Np. na jakąś wyrzutnię lub rakiety.
Ale decyzja i tak należy do Ciebie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o tym mozdzierzu?tylko nie piszcie ze mam kupic w biedronce, bo narazie nie mam kasy i dopiero po swietach bede mial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo w tym Lidlu i produkty bardzo słabe. Pościągałem sobie filmiki rakiet i wyrzutni ze strony SuperPower i muszę powiedzieć, że rakiety i wyrzutnie są słabe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawy sylwestrowe wogóle mi nie odpowiadają, w nich nic prawie nie ma a są drogie.
Ale jest plus wyrzutnie i fontanny są bardzo tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motyla noga :evil:
Rok temu w leclercu kupiłem wyrzutnie mercury madness za 11,99, a tu w lidlu za 6,99. No nie. Moim skromnym zdaniem w lidlu jest nawet tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhaha! Moi koledzy u mnie podniecali się ofertą Lidla i myśleli, że te efekty jakie są umieszczone obok to prawdziwe efekty. No i nadal myślą, ja im mówiłem, że to jest syf, ale oni wiedzą lepiej...

A niech kupią, niech się zapłaczą na śmierć :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca sie w lidlu kupic Zestaw Space Explorer za 19,99 :?: :?:

w zestawie:
rakiety duże
rakiety małe
bączki, petardy, latające śmigła i inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zobacz parę postów w górę... pisałem o nim

NIE KUPOWAĆ SPACE EXPLOER!! za 19.99, te najwieksze rakiety to gów*o :/ jak za 1 zł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie wyrzutnie z tych wiekszych polecacie z lidla Moze ktos ma jakis filmik?Pomozcie bo mam dylemat:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie wyrzutnie z tych wiekszych polecacie z lidla Moze ktos ma jakis filmik?Pomozcie bo mam dylemat:(
W lidlu masz produkty, które w więszkości sa na tej stronie: http://superpower.pl/ wiec odszukaj dany produkt na tej stronie i kliknij w napis video przy tym produkcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedą miec rozne mam ulotke nawet ale dopiero od 28 grudnia niestety. maja glownie rakiety i wyrzutnie oraz fontanny i kilka ofert pterad jak ktos chcce znac czegos cene to napisze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...