Skocz do zawartości

Lidl


Nostra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karmel5061

Up:Miałem je,prawie 0 efektu ale do zabawy mogą być.


Byłem dzisiaj w lidlu i tak: stoisko ogrodzone koszami a przy fajerwerkach stoi pani sprzedająca. Wybiera się z ulotki ona podaje, a płaci się przy kasie. Niestety u mnie nie było jeszcze nitro bomb, a szkoda, bo chciałem je przetestować. Kupiłem wyrzutnie Extreme line za 18zł. Jest dość duża jak na 12 strzałów także myślę, że kaliber to coś więcej niż 0.8''


Tylko wygląda na dużą,a prawda jest taka że napchana jest styropianem :blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostrzegam przez fajerwerkami SuperPower i zakupami w Lidlu:

P5000 Euphoria (90zł)
superpower007.th.jpg

P5015 Extreme line (18zł)
superpower001.th.jpg



nieźle z tymi wyrzutniami hehe ja tam wolałem kupić zenga a resztę w hurt i całe szczęście
Ps zenga są całkiem zacne :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat może nie dotyczy oferty Lidla ale dotyczy Super Power hiper nowości od SP mianowicie kupiłem 2 wyrzutnie w Leclercu P5016 Mars
i oto jak wygląda taka wyrzutnia sylwester001.th.png Śmiech na sali widać ze SP leci w kulki z klientem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłem dzisiaj w lidlu i tak: stoisko ogrodzone koszami a przy fajerwerkach stoi pani sprzedająca. Wybiera się z ulotki ona podaje, a płaci się przy kasie. Niestety u mnie nie było jeszcze nitro bomb, a szkoda, bo chciałem je przetestować. Kupiłem wyrzutnie Extreme line za 18zł. Jest dość duża jak na 12 strzałów także myślę, że kaliber to coś więcej niż 0.8''


u mnie w Białymstoku tak samo z tym że nitro bomby były ale nie kupiłem bo miałem dużo żuków fp3 , picollo 2 strzałowe 12 paczek, za rok kupie te nitro bomby jak będą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dziś dostałem gazetkę lidla,nie było w niej fajerwerków ale na ostatniej stronie pisze "Od 28.12 w naszej ofercie fajerwerki!" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajerwerki będą 28 grudnia bo dostałem gazetkę,i w niej pisało że od 28.12 w naszej ofercie fajerwerki... Nie wprowadzaj ludzi w błąd Master...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ściślej mówiąc od 27.12 :)
A tak BTW to strasznie późno w tym roku wszędzie są dodawane.


FM w Lidlu zawsze były od 28. grudnia w tym roku też tak ma być. To niemiecka sieć i stosuje politykę niemiecką. Tam można handlować piro tylko od 28. grudnia do 1. stycznia, a używać można 31. grudnia i 1. stycznia.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gazete z Lidla i jest tam jorge tylko jorge dobra oferta
hot stars 90
korsarz 48
black kat 75
b2 extreme 33
Pi 18
extreme b14 25 zl
orient 8
z wyrzutnii to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam gazete z Lidla i jest tam jorge tylko jorge dobra oferta
hot stars 90
korsarz 48
black kat 75
b2 extreme 33
Pi 18
extreme b14 25 zl
orient 8
z wyrzutnii to tyle


jakieś zdjęcia ? christmasexclaim.gif;) ?

A coś z petard
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...