Skocz do zawartości

Lidl


Nostra

Rekomendowane odpowiedzi

Kobra była bardzo dobra , może nie najlepsza ponieważ miała ten sam efekt przy każdym strzale ... Ale była dobra lubiłem ją bardzo napaliłem sie na 2 w tym roku .. Efekty Baaardzo długo utrzymywały się na niebie spadaly nieraz " aż do ziemi "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się składa, że miałem sfinxa, ale ja mówię o poprzednim roku, a nie wiem czy w poprzednim roku on był? bo chyba 2lata temu co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może czy wrath of the gods jest dobra? I czy jeszcze jest dobra Extreme Line i Ta bateria 16 strzałowa za 34,99?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extreme Line jest bardzo dobra. Wrath Of The Gods też jest dobra. Ta 16strzałowa jest beznadziejna. Brałbym Extreme Line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baterię rzymskich odradzam, miałem i się nie spodobała. Nic nadzwyczajnego po prostu małe kolorowe kulki wyskakują jak zwykły rzymiak tylko 100 strz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miał ktoś może rzymskie ognie z lidla? bo widze są w tegorocznej ofercie w miare przystepnej cenie i niewiem czy warto je brać;) Z góry dzięki za odpowiedzi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o rzymskie ognie to są wyskakujące kolorowe kule nic więcej.
A jak z Euphorią za 89,99? (wybierzcie mi fajerwerki od 100zl do 140zl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja to bym się pokusił na, którąś z wyrzutni 25 strzałowych za 69,99 z lidla, ale nie wiem co można po nich oczekiwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Ci odpowiedzieć nie miałem więc nie oceniam, fps mówił że te kostki są super i o wiele lepsze od serii fire, wezmę jedną z nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko, te petardy za 9.99 to nie Zenga, bo mają SP1015 z zanga SP1003. Na pewno je kupię, bo może będą dobre, a na pewno nie można się po nich spodziewać słabego huku, gdyż SP wprowadził ostatnio wiele nowych petard (w sumie to nie tak ostatnio ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrucilem z lidla.stoisko jest odgrodzone takimi koszami metalowymi.stoi tam babka.u mnie w chorzowie batorym.sa ulotki takie wydrukowane z opisem fajerwerkow dostepnych.kupilem ta wyrzutnie extreme line za 18zl.szkoda ze na opakowaniu niepisze kalibru.ale pisze ze 1,4g z boku.jescze musialem pomoc tej sprzedawczyni.bo mi mowila ze sie niezna.co za glupie przepisy ktos wymyslil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w lidlu i tak: stoisko ogrodzone koszami a przy fajerwerkach stoi pani sprzedająca. Wybiera się z ulotki ona podaje, a płaci się przy kasie. Niestety u mnie nie było jeszcze nitro bomb, a szkoda, bo chciałem je przetestować. Kupiłem wyrzutnie Extreme line za 18zł. Jest dość duża jak na 12 strzałów także myślę, że kaliber to coś więcej niż 0.8''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłem dzisiaj w lidlu i tak: stoisko ogrodzone koszami a przy fajerwerkach stoi pani sprzedająca. Wybiera się z ulotki ona podaje, a płaci się przy kasie. Niestety u mnie nie było jeszcze nitro bomb, a szkoda, bo chciałem je przetestować. Kupiłem wyrzutnie Extreme line za 18zł. Jest dość duża jak na 12 strzałów także myślę, że kaliber to coś więcej niż 0.8''

To jak kupiłeś to nie możesz zmierzyć kalibru ? dasz foto bo mam chęć kupić ją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...