Skocz do zawartości

Lidl


Nostra

Rekomendowane odpowiedzi

Czy czasem nie było tego moździeża w Lidlu ??

SP0007

NOWOŚĆ 2009!
Moździerz 12 kul - 1,5": kolorowe peonie, zielone fale, białe flesze, czerwone fale, kolorowe fale.720.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!Odnoście moździerza- Moździerz 10SZT posiada 5 efektów.
1. Golden Crackling Coconut
2. Silver Fish With Blue Pistil
3. Silver Time Rain
4. Crackling With Coconut Pistil
5. Brocade Crown
Wszystkie szelki mają po 1,5 inch.



To są efekty spisane z kartonika, prawidłowe efekty napisane są na poszczególnych szelkach. Ja mam 4 x red peony, 3 x green peony i 3 x brokat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Lidlu wszystko w dużej ilości było i ładnie rozłożone.
Kupiłem moździerz, 100szt petard, i Kobre.
Ja mam z każdego efektu po 2 kule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem wasnie z samego rana w lidlu po fajerwerki i powiem wam szczerze ze niestety nic nowego co w gaztece było nic nie było
było wszystko to samo co w gazetce aaa własnie ma ktos ma filmik jak ten mozdzierz wyglada w praltyce bo powiem ze bardzo mnie kusi zeby go dokupic ale nie wiem czy jest war swojej ceny moze powiecie pare słow na jego temat ???? :lol: :mrgreen: :twisted: :lol::lol: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłęm dzisiaj w lidlu i zakupiłem moździerz , detonatory ;> i hukowe :D

macie tu filmik szelki z moździerza ;d


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ta szelka leci troche wysoko juz 4wypalilem i leci ponad bloki i troche slabe odpryski nie wiem czemu, a i do tego mialem 2rodzaje szelek (szara i czerwona) co miala czerwone odpryski;p ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem czy tak powinno być że mi w szelkach coś lata : / jest taka możliwość że gwiazdki moga się źle ułożyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latać powinno tylko w ładunku gdzie znajduje się czarny proch czyli na samym spodzie szelki-ten taki "zbiorniczek" w kształcie cylindra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zawitałem w lidlu już o 10 :smile: ale pojawił sie mały zgrzyt,otóż wszystko było ładnie w dużej ilości,wziąłem oczywiście moździerz,kobra,atmic assault,hukowe i jakiez rakietki do zabawy za 8zł. I przy kasie okazało się że hukowe nie wchodzą do kasy :roll: bo było napisane że 5,99zł za 50sztuk i a w paczce było 100sztuk,mówiłem im że rok temu było normalnie i że te petardy zawsze były po 100sztuk i 5,99zł ale powiedziała że nie może sprzedać i koniec :neutral: Tutaj nawet gazetka dla potwierdzenia : http://i48.tinypic.com/122c2tf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że się wtrące ale czy u was też jest zmieniony design tych średnich petard (chodzi o pudełko) bo w zeszłym roku były w takim czerwonym a teraz imitacja drewna.

EDIT: Szkoda że nie było fontanny butelkowej i tego strzelającego lontu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że się wtrące ale czy u was też jest zmieniony design tych średnich petard (chodzi o pudełko) bo w zeszłym roku były w takim czerwonym a teraz imitacja drewna.

TAk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj u mnie w Lidlu i fajerwerków jest bardzo dużo, jakby nikt nic nie kupował(tylko tych 19stz. mało). Te średnie petardy faktycznie w innej poligrafii i nie ma tego błędu przy cenie jest napisane 100szt. a nie 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo błąd był tylko w tym sklepie u mnie :roll:


Nie tylko u Ciebie :razz: ,chyba w każdym lidlu tak było :lol:
Ja byłem 28 z rana i kasjerka też miała problem z hukowcami :roll: , chyba źle wprowadzili kody do systemu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...