Skocz do zawartości

Lidl


Nostra

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm 4 rakiety, pare motylkow no i piratki zestaw nawet nawet, ale to zalezy jaki maja efekt rakiety. Niech ktos sie wypowie kto zna ich efekt, ale ja bym wybral jednak zestaw tych 7 rakiet, bo efekt pewnie maja porownywalny do tych z zestawu, ktory chcesz kupic. I nie sugeruj sie, ze ten zestaw samych rakiet jest maly, bo te atomic assaulty na zywo sa duze i dobre jak za ta cene. Wez poszukaj o nich temat i sam ocen, bo zdania sa podzielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety Atomic Assault mają bardzo ładne efekty i są opłacalne :wink:.Ten drugi zestaw to nie wydaje mi się zbyt dobrą inwestycją :roll:,4 rakiety,paczka petard,motylki i słoneczko za 15zł.W biedronce masz mały zestaw za 9zł i w porównaniu do tego jest bardzo opłacalny!Zresztą jak dołożysz 3zł to masz dwa takie zestawy,więc pomyśl sam co się bardziej opłaca :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wstępny plan na zakupy w Lidlu, chodzi mi przede wszystkim żeby było dużo zabawy i przy tym fajne efekty. Jako że mam już dużo wyrzutni to zamierzam wziąć:
- Moździerz 24,90zł
- Atomic Assault 14,99zł
- Detonator 13,99zł
- Petardy 5,99zł
Razem: 59,87zł

Co sądzicie o tym planie, warto coś zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W filmach z tych linków są te rakiety kupione w innych sklepach niż w lidlu, a właśnie rok temu tym którzy kupili gdzie indziej wybuchały dobrze, a tym którzy kupili je w lidlu nażekali że niechciały się nawet wzbić, a że w lidlu są co rok te same produkty nie wiadomo czy będą dobre, a szkoda jest troche wyżucić 15 zł w błoto :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W filmach z tych linków są te rakiety kupione w innych sklepach niż w lidlu


Rakiety z pierwszego linka były kupowane w tamtym roku w lidlu, a te z drugiego to podejrzewam że w e.leclercu :wink:
Więc czy "lidlowe" rakiety będą dobre okaże się dopiero 28 :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee a kto z czestochowy to niech powie gdzie kupowac fajerwerki oprocz lidla oczywiscie :mrgreen: chodzi mi głownie o takie pierdułki wiecie samoloty motylki baczki itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba skuszę się na Kobrę :wink:,ale jeszcze doradźcie,co wybrać SP6(10strz. za 25zł) z Biedronki czy Kobrę z Lidla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy czy chcesz różnorodne efekty czy monotonne? kobra ma wszystkie takie same, ta 10sh z biedronki nie ale obie są równie dobre, dołóż 25zł i kup obie;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zbyt mi to pomogło :roll:.Chodziło mi bardziej o opisanie efektu,jego wielkości i ogólnych odczuć,a tak poza tym obie mają monotonne efekty :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko (jestem tutaj nowy) niewiecie o ktorej godzinei beda juz przywiezione fajerwerki do sieci sklepow lidl? prosze o szybka odpowiedz poniewaz juz sobie upatrzylem ktore petardy i fajerwerki beda kupywal ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...