Skocz do zawartości

Lidl


Nostra

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę. Mógłby ktoś jeszcze raz zeskanować,lub zrobić zdjęcie tegorocznej gazetce? Ponieważ na podanej wyżej nie widać dokładnie wszystkich artykułow.

Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, widać że markety w końcu się rozkręcają!

Lidl tak samo jak w zeszłym roku nie zawiódł i ponownie otrzymujemy bogaty asortyment - prosto od Śmieszka oraz Super Powera. W tym roku ostro zaszaleli, bo są baterie nawet po 150 zł - pewnie znajdą się chętni, ale i tak zapewne zostaną jakieś resztki po sylwestrze. Moździerz za 129 zł... hm, pewnie 1,5" albo 1,75", musi być coś ciekawego. Jeśli chodzi o Casablancę to poza czasem trwania efektu nic ciekawego - dość niski jest, ale przyznam, że kolory i crackling są naprawdę niezłe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1

No fajnie oferta ok ale mam pytanie co do tego moździerza wiele osób mi go zachwala czy warto go kupić ? Cena jest mniejsza niż tego z biedronki i w tym jest 10 kul 1,5" ale czy efekt jest ładniejszy i większy ? ma ktoś film

Proszę o wypowiedzi osób które miały ten moździerz a nie tych co nawet na oczy nie widzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie jest warta swojej ceny, rok temu tata mi ją kupił ale nie warto, już lepiej hota lub arctica kupić, to są tylko świszczące i lecące do góry "pociski" i tyle,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta bateria Monstrum za 11 zł - warta swojej ceny ? Miał już ją ktoś ?


Ma swój urok, nie wiem jak nazwać efekt dokładnie ale mi się bardzo podoba :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felix, bierz śmiało, o ile dobrze widziałem filmy to ten z biedronki ma tylko peonie, z lidla miał brokat, chryzantemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma mozdzierzy ktora byla rok temu [ miala 6 strzalow jak dobrze pamietam]
efekt byl bardzo fajny zaluje ze jej nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze moździerz to rodzaj męski ten moździerz a nie ta moździerza dam odmianę żebyście sobie raz na zawsze utrwalili:
M - moździerz
D - moździerza
C - moździerzowi
B - moździerz
N - moździerzem
M - moździerzu
W - moździerzu!
A żeby całkiem nie offtopować chodzi Ci zapewne o moździerz SP0017 z Super Power. 6 kul 2" efekt bardzo ładny jak na <NWP>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie dostaniesz tam SP039 Colorful Peony.

Jeżeli bardzo Ci na nich zależy to możesz się do mnie przejść w sylwestra bo mam ich 2 paki xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tego moździerza za 24zł rok temu i osobiście go nie polecam. Niektóre rozpryski były żałosne. Radziłbym poszukać ci super artillery jest jeszcze nieco tańsza i lepsza. :oops: :oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyc1212 - to chyba kupowałeś jakiś shit na bazarze a nie w Lidlu. Tak się zkłada że ja też miałem ten moździerz i jest lepsza niż jw47. Owszem są różne rozpryski jeden mały drugi duży. Ale to jest bardzo dobry moździerz jak na swoją cene. Ja polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam na oku pewna wyrzutnię z Super Powera za 39,90 zł.
Jest to wyrzutna w układzie FAN 15 strzałów.
Na drugim zdjęciu xSounda powiększcie sobie to zdjęcie i całkiem po lewej taka czerwona to jest chyba z kolekcji "Exclusive Line" własnie z Super Powera.
Powiedzcie mi, czy warto ją kupić ? Myślę, że 40 zł to nie dużo jak na wyrzutnię z układem FAN bo np JW90 kosztuje około 32 zł. za 12 strzałów a tutaj mamy 15 strzałów za odpowiednio wyższa cene - 40 zł.
Prosze o rady

Co do samej ofertty to tak jak już mówili niektórzy Lidl w tym roku naprawdę sie postarał. W ofercie widziałem nawet Cyrkoblitzy najprawdopodobniej z SP.

Najbardziej mnie zaciekawił moździerz za 89 zł. W gazetce jest napisane, że to jest jakiś zestaw moździeży...
Może ktoś sie pokusi i go kupi.
Wydaje mi się, że to bedzie coś takiego, że wkłada sie jeden "wsad" i on wybucha 4 razy kazdy.
Oryginalne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odnieść się do kwestii tego moździerza za 89 zeta. To g... nie warta te szelki peanut potrafią być bardzo niebezpieczne. Lecą bardzo nisko i mogą zagrozić zbyt blisko usytuowanej publiczności. Poza tym ich efekty nie powalaja na jedną kulkę przypada po 20g mieszanki czyli tyle ile w przeciętnej szelce z moździerza/baterii 1,2" więc nie ma co liczyć na super extra efekty. Widziałem już moździerz double break 1,75" na żywo (SP009) i powiem szczerza dużo lepiej zainwestować w Orkę + 2 wyrzutnie Phoenix & Dragon efekt będzie o niebo lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym sie zapytać czy wziasc lepiej Baterie Wrath of the Gods czy moze Baterie Kobra
prosze takze o uzasadnienie



Kto co lubi mialem w tamtym roku obie wyrzutnie.Wrath of the Gods to fontana na poczatek a potem 32 jak sie nie myle strzały jak dla mnie nie za ciekawe.Kobra podobala mi sie bardzo.Ja bym kupił Kobre. :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...