Skocz do zawartości

Lidl


Nostra

Rekomendowane odpowiedzi

A ten zestaw UFO z lidla za 6,99zł dobry jest??
Co lepsze to czy Kung-Fu??

POMYLILO MI SIĘ , on W PLUSIE JEST :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie lepszy jest ufo masz 9 rakietek i chyba 3 rzymskie. W kung fu 6 rakiet a petardy itp są słabej jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukiz o boze jak mogles zara przyleci dziecko biedroonki i bedzie ci wmawiac ze kung fu jest 100 razy lepsze bo sam ma kung fu i niemoze przyznac racji ze sa lepsze zestawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w lidlu gromów niestety nie było.
Pytałem się babki , to powiedziała , że nie dostali tych petard.
Za to wyrzutnie phoenix&dragon kupiłem za 3.99zł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem przed chwila w lidlu i dostalem ostatni mozdzierz ten z 10 kulkami, a tych z 6 to byl caly kosz jeszcze, no i wzielem jeszcze rakiety fireball XL5(tez caly kosz jeszcze byl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dziś w lidlu bo chciałem kupić ta wyrzutnię za 34 zł ale jak ją podniosłem to ona mna może z pół kilo. To jest jakiś szajs, podobnie jak night invader. tylko kobra coś trochę więcej waży.

:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak miałbym tyle płacic to wole black cata ale przyznam że orki się szybko rozeszły bo byłem z sąsiadem o 14:00 to były jeszcze 2 a o 16:00 juz ani jednej


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwolnić Orkę!

Ja kupiłem dziś Fireball XL5, Moździerz Artillery Shells SP008, Night Invader i Mercury Madness.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!
W moździerzach są zapakowane inne ładunki, nie ma cracklingu itp. Nie sugerujcie się za***iście wyglądającą poligrafią. Jedna wielka ściema. Przejechałem sie na tym. A efekty mizerne w obydwu moździerzach (SP0006 i SP0008) są efekty: czerwone piwonie,zielone piwonie, brokatowe korony a nie tak jak jest napisane na stronie Lidla:
SP0006
"w zestawie 6 kul 1,5” (2 x 5 efektów) złote trzaski i palmy, srebrna ryba, korona z brokatem"
Takiego wała :!: :lol:
40zł poszło się ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!
W moździerzach są zapakowane inne ładunki, nie ma cracklingu itp. Nie sugerujcie się za***iście wyglądającą poligrafią. Jedna wielka ściema. Przejechałem sie na tym. A efekty mizerne w obydwu moździerzach (SP0006 i SP0008) są efekty: czerwone piwonie,zielone piwonie, brokatowe korony a nie tak jak jest napisane na stronie Lidla:
SP0006
"w zestawie 6 kul 1,5” (2 x 5 efektów) złote trzaski i palmy, srebrna ryba, korona z brokatem"
Takiego wała :!: :lol:
40zł poszło się ... :P


Damian, a co ty myślałeś że będą takie efekty jak na poligrafi? Hahahahaha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No są te szare, a raczej papierowe w sumie racja oszukaństwo. Chociaż może nie mieli tych kolorów (fioletowego i zielonego) i efekty są tylko że opakowanie inne. Też miałem ten moździerz już raz, nie tak jak ty rok temu, ale dwa lata temu i wtedy było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem już większość "kulek" są czerwone piwonie,zielone piwonie, brokatowe korony. Po prostu poszli na łatwiznę i ludzką naiwność, zmieniając zawartość opakowań. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najzwyczajniej w świecie zrobili klienta w JAJO teraz się dopiero skapnołem jak rozpakowałem :oops: mam same red peony,green peony i brocade crown :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele jade do lidla mam 50zł do wydania i kupuje :

1x Moździerz za 16.99 ( na północ .piszecie ,że ten za 23 zł to szelki zamienili )
1x Mini zestaw za 2.99 ( Do zabawy :grin: )

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Na Bazarek 30 zł :mrgreen:

więc :

1x Rzymski ogień 55strz. za 2.50 (taki jak w kung - fu tylko 55 strzałów XD )
1x Rakiety ok. 8 rakiet za 7.50zł ( na pokoaz . może wezme 8 diablo JR4 jak promocja będzie )
1x Za 15zł . Może jakiś zestawik lub wyrzutnia . (Moze się na hot'a natke to może jakieś grosze na pierdoły będą )
1x Petardy za 5zł ( Mam już Pyro-mix z plusa to może coś mocniejszego )
______________________________________________________________

Razem:

ok. 50 zł


Mam już na pokaz
Sfinxa
Arctica
kung fu
........... do tego dojdzie
Moździerz 6 szelek
8 Rakiet ( JR4 lub coś tego typu)
Zestaw za 15 zł lub wyrzutnia ok 10 strzałów

dotego pierdoły za dyche i szfa gra . XD

Zapowiada się nie zły pokaz .( jak naskale wsi ) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1x Moździerz za 16.99 ( na północ .piszecie ,że ten za 23 zł to szelki zamienili )

Zawartosć tego moździerza również została "zmodyfikowana" (lub to błąd Lidla), jedynie na stronie mają rację z opisem: Moździerz 6 kul zielone i czerwone peonie brokatowe korony
zawartość wygląda tak:
http://img177.imageshack.us/img177/2047/img0003pp9.jpg
a więc to się zgadza z opisem na stronie, ale Lidl pisze:
http://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o.2...227.p.Modzierz1
to niech ktoś mi powie gdzie są te złote trzaski i palmy, srebrna ryba czy korona z brokatem ?
w programie do montażu filmów ?

Chyba "zauważyli" że ten towar schodził dobrze rok temu :roll:
Lidl + SP = ściema
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh owszem zmienili podpisy szelek, ale one i tak sa zle podpisane ja np. na szelce podpisanej green peony mialem piekna zloto-srebrna opadajaca wierzbe, ale kumpel przyniosl niebieska szelke to mial zielona peonie, ale i tak nie zaluje, bo jak za 23 zl to sie oplaca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj kupilem mozdzieze 10 kul. Niestety nie bylo juz tych wiekszych wyrzutni np orka:(:(:( Jestem ciekawy czy jeszcze cos rzuca. Jam myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku lidl mial niezla oferte .
Kupilem moździeża 10 strzalowego (sp) i zestaw rodzinny Śmieszka
Rakietki w zestawie były super efekt był porównywalny do rakiet z Fantasy Colour (or cuś like that) (wiem bo kumpel je mial )
Moździeż też był extra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkaliśmy się z kumplami o 12 na osiedlu przed imprezą szampan itd. ale to nieważne wszyscy strzelali pełno osób i zobaczyłem ze ktoś zajebistą wyrzutnie odpalił byłem zachwycony dzis rano z imprezy jak wracałem patrze meteor battle z Sp jak to to rzeczywiśce było to kupuje takie na następnego sylwka POLECAM ogromne rozpryski i cracling

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkaliśmy się z kumplami o 12 na osiedlu przed imprezą szampan itd. ale to nieważne wszyscy strzelali pełno osób i zobaczyłem ze ktoś zajebistą wyrzutnie odpalił byłem zachwycony dzis rano z imprezy jak wracałem patrze meteor battle z Sp jak to to rzeczywiśce było to kupuje takie na następnego sylwka POLECAM ogromne rozpryski i cracling


Stzrały były pojedyńcze czy biło seriami np. po trzy? :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...