Skocz do zawartości

Lidl


Nostra

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, DawidPirotechnik napisał:

Miał ktoś tą kostkę  "Don bambero" ?

Domyślam się, że chodzi Ci o don bomber. Na yt masz filmik z niej, ja w tym roku ja biorę, wydaje się ciekawa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bum bac za 20 zł robi robótkę za tą cenę. Mystrie też dobrze wygląda. Ogólnie Lidl jak co roku dobrze wypada i większość rzeczy jest opłacalna do kupienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poncio mogę coś tam wypowiedzieć się o tych większych wyrzutniach. 2 lata temu kupilem w Lidlu kilka wyrzutni 100+ strzałowych, mistral chyba najładniejsza tylko jest jedno zastrzeżenie niektóre efekty różniły się od tego co było na filmie oczywiście na niekorzyść te w mojej wyrzutni były gorsze od tych na nagraniu i z tego co widziałem to sporo osób tak mialo. Reszta tych większych wyrzutni to typowo dużo strzałów, szybko, ale efekty slabe, bo i kaliber trochę mały, kiedyś mi się to podobało teraz wolę pieniądze wydać na coś może o mniejszej ilości strzałów, ale z lepszymi efektami, te z dużym kalibrem z  Lidla raczej nie oplacalne, no i cena jak ostatnio kupowałem to trochę tańsze wszystko było teraz nie wiem jak się ma cena do jakości.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wielkie dzięki za info :)

Tak na prawdę to od jakiś 2 lat kupuje mniejsze ale z dużym kalibrem i efekty są zadowalające ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już miałem większość wyrzutni z lidla i najlepsze wyrzutnie z lidla z tych tańszych to: 

- bum bac magic

- mysterie ( to jest chyba apollo tylko w nowej etykiecie)

Z tych droższych to:

- Harmonie najlepsza wyrzutnia w lidlu cena nigdy się nie zmieniła zawsze 80 zł

- super bomba cena za dużo moim zdaniem ale wyrzutnia fajna 

- kilovka bardzo fajna wyrzutnia jak za taką cene

zestawu mixer i rakiet diabolo nie polecam mixer za drogi a rakiety diabolo są słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, piropiotr223 napisał:

Wow, wydaję się kozak. Na żywo też wypadła tak świetnie jak na filmiku?

Fajna kosteczka specjalnie kupiłem by wytestowac co to za wynalazek.. Ładunki lecą nisko co daje duzy efekt.. Polecam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Te Single Shots-y dostępne u Czechów mogli by wrzucić do nas,wydają się całkiem ok ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem w tym roku kupić Predatora, a widzę że te dziady w tym roku go nie dają.. no tak 30 mm to za dużo (nie liczą lipnego brutusa)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, pirowariat napisał:

Chciałem w tym roku kupić Predatora, a widzę że te dziady w tym roku go nie dają.. no tak 30 mm to za dużo (nie liczą lipnego brutusa)....

Nic straconego, oferta dotyczy Czechy i Słowacje co nie znaczy że na Polske go nie dadzą na 90% będzie Predator co roku jest to i w tym będzie. :P to tak samo jak z singlami u nich są a u nas nie ma. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kamil911 napisał:

Nic straconego, oferta dotyczy Czechy i Słowacje co nie znaczy że na Polske go nie dadzą na 90% będzie Predator co roku jest to i w tym będzie. :P to tak samo jak z singlami u nich są a u nas nie ma. :)

Pokładam duże nadzieje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Boli ten ogólny mały kaliber, ale predator w dobrej cenie. Lidl chyba wychodzi z założenia, że nie warto zmieniać coś co się sprzedaje i w sumie się z nimi zgadzam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...