Skocz do zawartości

Lidl


Nostra

Rekomendowane odpowiedzi

Lidl biedronka... wolalbym w jednym sklepie kupic ale nie jest to mus!

 

1 sylwester mojego dziecka wiec dlatego tez taki maly budzet (nie ma zadnej imprezy) a chcialbym cos pokazać fajnego ;)

Ja bym Ci polecał z Biedronki Aikido(30mm) 59zł + Alchemik(25mm) 49zł, albo Aikido 59zł + Kung-Fu 59zł (obie 30mm)

A co do Lidla to Mistral się ładnie prezentuje na filmikach, sam bym go zakupił gdyby miał większy kaliber 110 strzałów 149 zł na pokaz idealny, ma dobre kombinacje nie strzela jednostajnie, najlepsza wyrzutnia 100+ strzałów w kategorii 20mm póki co, jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To idź do Carrefour i weź Hydre+Virus i rakiety Aplaus, jakoś 140 zł niecałe wyjdzie i git. PS. nie spamcie już, to inny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Mistral miał inny efekt niż na filmie Lidla i stronie producenta. Może to jest powód, czyli sprzedaż towaru niezgodnego z umową. Pierwsze dwa V shape poszły podobnie jak Hot Stars od Jorge, jakby układ Z. Nie było koron tylko jakieś peonie z migajacymi gwiazdkami. Pierwsze strzały I i dynamiczna końcówka V, potem gwizdki były jak na filmie. Środek był inny. Gdybym wiedział to raczej kupił bym coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Odgrzewany kotlet jak co roku to już przesada.. w dodatku gruz dla januszy jedyna nowośc to ta kostka Don Bombina która już sama nie ciekawie się prezentuje. Lidl się nie popisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

i znowu w lidlu odgrzewany kotlet, a teraz wszystko o 10 zł droższe. Co do Brutusa nie wart ceny, niektore 25-30mm lepiej strzelaja niz ten szajs. No to lidla w tym roku omijam z daleka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kentucky napisał:

i znowu w lidlu odgrzewany kotlet, a teraz wszystko o 10 zł droższe. Co do Brutusa nie wart ceny, niektore 25-30mm lepiej strzelaja niz ten szajs. No to lidla w tym roku omijam z daleka 

Potwierdzam, sąsiad 2 lata temu miał brutusa i mój fireball xxl bił go na głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem predatora 3 lata temu, bardzo dynamiczny, szybko strzela seriami więc pokaz nie jest długi ale naprawdę fajne efekty, tańszy sporo od tajfuna a prawie identyczny poza kilkoma strzałami mniej. Zastanawiam się czy go nie kupić też jeszcze w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust tylko to warto kupić w lidlu:

-Harmonie 79,90 zł  

-Magic 19,99 zł

-Apollo 14 29,99zł

-zestaw rakiet Diabolo 29,99 zł (tak do zabawy)

-rzymskie ognie 9,99 zł.

Fajna też jest Super Bomba ,ale cena odstrasza.Zbyt wysoka jak dla mnie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...