Skocz do zawartości

Lidl


Nostra

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zastanawiam Kilovka albo Euforia , choć bardziej po filmikach podoba mi się Euforia a wy którą byście wzięli ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euforia bardziej dynamiczna - czyli takie jakie ja lubię :D

 

Kilovka ma za to wg. Mnie ładniejsze efekty niektóre.

 

Ostatecznie wybrałbym Kilovke ze względu na efekty i te trseszczące palmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto brać tego brutusa? będę obserwować z 10-20metrów ? Na pewno biore już mistrala apollo i don bombera. Zastanawiam się właśnie między Brutusem a Kilówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam ze z takiego bliska 2cale sa srednie w tamtym roku mialem dwie wyrzutnie i poprostu leca zbyt wysoko i efekt znika. Tez strzelam dosyc blisko 10/15m od siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem , wszystko jest. Mistral kupiony .

Jak wymiarowo wyglądają te wyrzutnie większe bo KILOVKA bardzo mała jak na tyle strzałów a MISTRAL ? duża jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w lidlu dzisiaj bardzo dużo towaru mieli wszystkie produkty z gazetki także myślę że problemu nie będzie , ciekawe czy jakaś promocja będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Mistrala, Bombera, Kilówke i Apollo jednak obsługa mnie rozjeb*... Proszę wziąć towar i kierować się prosto do kasy, proszę nigdzie się z nim nie przemieszczać po markecie. Próbowałem sobie zażartować troche to gość nawet mu brew nie drgneła -_- Czy kupując wyrzutnie, muszę się czuć jak potencjalny zamachowiec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Mistrala, Bombera, Kilówke i Apollo jednak obsługa mnie rozjeb*... Proszę wziąć towar i kierować się prosto do kasy, proszę nigdzie się z nim nie przemieszczać po markecie. Próbowałem sobie zażartować troche to gość nawet mu brew nie drgneła -_- Czy kupując wyrzutnie, muszę się czuć jak potencjalny zamachowiec ?

Też tak miałem w tamtym roku w Carrefourze, chociaż gość powiedział to z uśmiechem. Poprosił tylko żebym z tym dużo nie jeździł po markecie. Myśle, że to jest uregulowane jakimiś przepisami, w tym samym czasie w marketach również zwykle nie można brać samemu piro.

Patrząc na zdjęcie które wstawiłeć Mistrall widzę, że najwyższy, jaką ma wysokość wystrzału ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie (Krapkowice) nie było wczoraj już mistrala ani don bombera (godz 16), niby dzisiaj (28.12) ma być dostawa.zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, szybkie pytanie... co najlepiej kupic do kwoty 150zł? Mistral?

150 zł przeznaczone tylko na lidl czy inne sklepy też wchodzą w grę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidl biedronka... wolalbym w jednym sklepie kupic ale nie jest to mus!

 

1 sylwester mojego dziecka wiec dlatego tez taki maly budzet (nie ma zadnej imprezy) a chcialbym cos pokazać fajnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...