Skocz do zawartości

Lidl


Nostra

Rekomendowane odpowiedzi

haha gówno prawda xD może i wielkość ich jest taka sama, ale dzisiaj odpaliłem gracie i tą największą i efekt większej jest... większy ;)

Rzeczywiście gość trochę przegiął, ale przynajmniej pokazał co tak naprawdę skrywają "grubsze" rakietki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tutaj się zgodzę, sam ściągnąłem góre bo była... bardzo lekka :/ no cóż, te akurat są spoko, gorzej z podobnymi wielkościami rakiet ale z Hestii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak pokazuje to że ten sam ładunek który jest w tej dużej rakiecie "nadmuchanej" można by spokojnie upchać do małej. To już niestety marketing, ludzie kupują oczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że tak wygląda KAŻDA większa rakieta, niezależnie od importera, wyjątkiem są Kuliste. Atrapę można ściągnąć i poleci wyżej, nie należy dosypywać żadnych zajzajerów bo silniczek może nie udźwignąć i spadnie.

od 0:54 mamy proces doklejania atrapy :xmas_smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem wszystkie rakiety z zestawu Mixer. Efekt?
- największa rakieta leci wysoko, ale rozprysk ma bardzo mały. Krótko mówiąc - szału nie ma
- średnia rakieta, tutaj jeżeli chodzi o rozprysk było już o wiele lepiej. Rakieta leci i wysoko i efekt również ma przyzwoity
-najmniejsza rakieta... tutaj było ogromne zaskoczenie. Leci dość wysoko, za to rozprysk ma ogromny i efekt jest bardzo przyzwoity. Postanowiłem na godzinę zero zostawić tylko te najmniejsze rakiety ''Gracie''.

Podsumowując, najgorzej wypada największa, a najlepiej najmniejsza rakieta z zestawu.
Zestaw oczywiście opłacalny jak na taką cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś kostkę Brutus. 25 strzałów kaliber 50mm za 169zł. Nie do przebicia przez żadną hurtownie. Mam nadzieje że ta kostka da czadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem wczoraj trzy wyrzutnie z Lidla. Magic, Apollo 14 i Ghost Hunter. Wg mnie najlepiej wypadł Magic jesli chodzi o cenę względem jakości. Wyrzutnia Apollo 14 mnie zawiodła. Poniżej filmiki

 

Magic

https://youtu.be/fwkZhUYmQYs

 

Apollo 14

https://youtu.be/I5PntgNSUNA

 

Ghost Hunter

https://youtu.be/rzFuXgqruxo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad robil zakupy w lidlu to powiem tak predator przy tajfunie sie chowa i nie jest wart tylu pieniedzy takze odradzam zakupu tej wyrzutni.

 

na + jedynie wyrzutnia Magic

 

Oby w przyszlym roku oferta byla lepsza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Pyroco w Czechach było do przewidzenia, w końcu Czeskie fajerwerki :P Ciekawi mnie natomiast jak w tym roku będzie u nas, mam nadzieję, że bez głupiego podziału na Jorge i właśnie Pyroco. Po cichu liczę na to drugie, bo jednak te rzymiaki, rakietki i kostki z tej firmy to bardzo solidna rzecz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również czekam z niecierpliwością na gazetkę z Lidla i mam nadzieje że w tym roku znajdzie się wyrzutnia Tajfun wiem że w porzednim roku produkty Pyroco gościły w poszczególnych województwach min. było to Ślaskie reszty nie pamiętam a część była podzielona na Jorge ciekaw jestem jak to będzie w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też liczę na pyroco mam w planach zakup predatora i super bomby :)

Podpisuje się pod tym ręką i nogą też poluję na nie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...