Skocz do zawartości

Lidl


Nostra

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie mam szansę wypróbować innego importera :) Ja w tym roku chyba będę brał najwięcej fajerwerków z lidla ! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię, że nie twierdzę, że pyrco ma złe produtky, ponieważ ich nigdy nie kupowałem, ale na osoby, które powiedziałe, że pyrco ma złe wyroby poleciały od razu obelgi, gdzie mogły mieć z nimi doczynienia, ale nie musiały.

Moim zdaniem obie strony pestępuje bez sensu, ponieważ 90% z Was widziało, efekty pyrco tylko na filmach, a mówi, że te fajerwerki są zjebane albo za***iste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw tej wyrzutni predator :)/> czy warto dać te 99 zl

Opłaca się i to bardzo, Predator to innymi słowy zeszłoroczny Tajfun pomniejszony o drugą ostatnią salwę z cracklingiem, a róznica 40zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

----------------------------------------------------------------------

Opłaca się i to bardzo, Predator to innymi słowy zeszłoroczny Tajfun pomniejszony o drugą ostatnią salwę z cracklingiem, a róznica 40zł :)/>

----------------------------------------------------------------------

 

 

A wiecie może jaki kaliber ma ta wyrzutnia predator??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku jechałem specjalnie do czeskiego lidla po Super bomba i Bond girl:) Bond Girl jak za 40 zł jedna z lepszych wyrzutni według mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem wziaść Magica , lecz postanowiłem wziaść 2x "GRACIE" i do tego 2 rzymskie ognie . Naprawde sie opłaca wziaść te 2 rzymskie ognie niż tego Magica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem wczoraj całą paczkę rakiet 12 sztuk za 18 zł, powiem tak jakość wykonania za***ista, wyglądają jak normalne prawdziwe rakiety a nie jak jr4 ;) Efekt również mi się podobał, jedynie 3 rakiety z craclingiem były słabe:)

 

Ogólnie jak za 18 zł to bardzo polecam. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rakiety GRACIE naprawde zaje*iste , odpaliłem jedną rakiete i sie zdziwiłem. Te efekty tych rakiet pokazane na filmiku to nie to samo .

 

Efekt był idealny , taki sam jak na wideo ( 2;24)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie strasznie leniwie rozkładają fajerwerki, w piątek stały puste kosze, dopiero wczoraj zaczęli coś wykładać.

 

W sumie po fakcie się zastanawiam, czy nie lepiej było kupić 2x super bombe niż predatora :D/> Bo i tak pewnie dokupię BondGirl lub SM8161 od śmieszka i 2x ghosthunetra

 

 

///Masakra :D Wczoraj Predatora już nie widziałem, BondGirl wziołem ostatnią sztuke, i SuperBomba też w małych ilościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...