Skocz do zawartości

Polo Market


Szatek185

Rekomendowane odpowiedzi

A ja polecam sky buster za 9.99zł.Dziś ją odpaliłem i jestem mile zaskoczony,16 strzałów dość wysoko lecą,duże kolorowe rozpryski.Jutro kupię z 5 szt. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Już jest,mam od wczoraj tylko skanować mi się nie chciało... :P

Cała oferta-http://imageshack.us/g/703/skanowanie0053a.jpg/

Może być...MAGMA,THE MAGIC KEY,BACKYARD FUN :renifer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się pozytywnie zdziwiłem, oferta jak na taki mały sklepik bardzo dobra. Dobrze, że jest ten sklep u mnie w mieście bo na pewno tam wpadnę coś kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Polo, nie mają jeszcze fajerwerków tylko na razie szampany, balony itd. kasjerka powiedziała ,że będą jutro wystawione. Trzeba będzie iść dojść wcześnie bo w polo zazwyczaj maja je na małych pułkach przy alkoholu i wszystko dobre szybko schodzi. Zostają tylko rakietki po parę zł i petardy. Ale i tak moim zdaniem polo ma w tym roku najlepszą ofertę fajerwerków w przedziale 1-20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam fontanne "balet" za 5zl, dzisiaj ja odpalilem i jest warta tej ceny, jutro odpale rakiety z zestawu Z1 za 7zl i napisze jaki efekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj W Polo ok. godziny 8.45 byłem chyba pierwszy po fajerwerki ale zaraz za mną gościu kupił 40 zestawów rodzinnych ( pewnie sprzeda je potem na rynku ), babka dała mu wszystkie z wystawy + cały karton + poszła na magazyn po następny, nie wiem czy coś jeszcze facet brał bo poszedłem ale to tylko świadczy bardzo niskich cenach w Polo. Co do asortymentu to był cały taki jak w gazetce nic mniej nic więcej, ceny jak w gazetce. Zrobiłem porządne zakupy za grubo ponad 150zł nie będzie pisał co kupiłem. Powiem tylko ,że opłaca się bardzo kupić ten zestaw Z-1 ( rodzinny mały ) za 6.99 bo składa się z 6 rakiet o efekcie podobnym do tych z zestawu TXR371 ( który także jest w polo za 8.99 ) oraz 2 motylków, 30 petard i 3 wirujących bączków kupisz takie 2 i jakieś pierdołki i masz przed 12.00 kupę zabawy :)

Aha i jedyna przykra niespodzianka to przynajmniej u mnie w Polo zamiast Blackyard Fun jest Skybuster

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOKŁADNIE NIE KUPUJCIE .
Wczoraj odpaliłem jedną i się nie wziosła i efektu 0.
Te większe rakiety to przynajmniej się wzniosą ale i tak efektu 0.
Nie myślcie że są to rakiety te same co pare lat temu w Biedronce(Kung Fu)
bo to pomyłka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Fajerwerki w Polo Markecie od 28.12-31.12.2012

Będzie:
zestaw rakiet SM4RB Śmieszek - 24,99
wyrzutnia Bill 100 sh Jumi - 129,00
wyrzutnia Golden Waterfall 16 sh Triplex - 19,99
wyrzutnia Backyardfun 16 sh Triplex - 9,99
zestaw rodzinny ZR2-SM średni Jumi - 14,99

to jest na stronie sklepu, mam nadzieję, że będą mieli coś jeszcze oprócz w/w produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...