Skocz do zawartości

Polo Market


Szatek185

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nikt nie pisał nic o POLO MARKECIE... U mnie sprowadzają do niego fajerwerki hestii lecz są one dość drogie... Jak jest u was? piszcie czy opłaca się tam kupować ;) mile widziane oferty ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

U mnie też jest polo market . Ta sieć sklepów ma chyba podpisany kontrakt z hestią tak jak biedronka z jorge. Tak więc co roku jest tam najwięcej zestawów z rakietami, za to mniej wyrzutni . Niezbyt duża różnorodność .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie w marketach z serii: polomarket czy P&P nie opłaca się nabywać fajerwerek, gdyż ich ceny sa duuuże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Byłem dziś w POLO MARKECIE i ludzie! ONI MAJĄ FULL FAJERWEREK Śmieszka i Triplexa. Ceny też nie są najgorsze... Postaram się dodać zdjęcia.
Pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się!Polo bardzo zmieniło ofertę z dziadowskiej Hesti na SP I Triplexa.Szkoda,że mają zaledwie kilka baterii Triplexa,ale i tak ogromny plus :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doda ktoś te fotki oferty Polo ?


Jutro postaram się dać fotki, jeśli nie to od jutra będzie oferta na stronie www.polomarket.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam wyrzutnię Stars Rain, 10strz. za 10zł(na fm jest za 14zł).Tu masz film-http://www.youtube.com/watch?v=geQECMnTR7Y.Na filmie wygląda bardzo ładnie.Jak za taką cenę to na pewno ją wezmę :twisted:.Fontanna Casablanca też ładna tylko droga(rok temu w Lidlu była tańsza).Słyszałem też o wyrzutni GOLDEN WATERFALL ponoć też jest ciekawą propozycją,cena na fm to 22zł, czyli jest niedużo droższa.Parę innych produktów też znam,ale niech wypowiedzą się inni :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej zakupie Stars Rain, spoko wyrzutnia, Cassablanca trochę za drogo, no ale te 6 rakiet za cenę 30 zł dobrze wyglądają, ale nie wiem czy się opłaca, raczej moździerz z Lidla mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mój komputer się tnie... albo na tym filmie gówno widać :) Tak więc polegałbym na opinii osób które miały do czynienia z ta wyrzutnia... czy efekt jest na tyle monotonny (jak na filmie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest on monotonny, posiada sam Crackling. Sam takich wyrzutni nie lubię, więc polecam coś kupić ci ze sklepów u siebie typu Condor, coś z serii Imagine, Pluton, Jw90, MC 2, Guliwer, które nie są monotonne i ładnie się prezentują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjechałem dziś obczaić te wyrzutnie. Mieli dostawe, ale wszystko zalega na magazynie, musza (cytuje) "posprzątać burdel by mieć miejsce". Także ostatecznie w niedziele po swiętach (muszą bo maja takie przepisy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj byłem i nie było fajerwerków.Sądząc po kartonach walających się po sklepie i wszędzie stojących i nie wypakowanych paletach to jeszcze potrzebują parę dni na wypakowanie towaru :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie coś o tych rakietach Red Devil-12 rakiet za 10zł.Nie wiem czy opłaca się je wziąć,ale potrzebuje czegoś do zabawy przed 12 i najlepiej jak były bo to jakieś w miarę tanie rakiety.Jak znacie jakieś inne rakietki z supermarketów to pisać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie coś o tych rakietach Red Devil-12 rakiet za 10zł.Nie wiem czy opłaca się je wziąć,ale potrzebuje czegoś do zabawy przed 12 i najlepiej jak były bo to jakieś w miarę tanie rakiety.Jak znacie jakieś inne rakietki z supermarketów to pisać!


Polecam Detonatory z lidla do zabawy przed 12 :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia za 22.99 zł . 16 strzałów multikolorowe kwiaty + cracling , oraz wyrzutnia MERCURIUS za 149.99 zł . Ma ktoś filmiki ? Opłaca sie je kupić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiliśmy już w tym temacie o obu tych wyrzutniach,wystarczy trochę poszukać :roll:!Filmik wyrzutni Golden Waterfall(ta za 22.99zł)-http://www.youtube.com/watch?v=LYrEYCNzCHE.Osobiście bardzo mi się podoba i uważam,że jet ciekawą i opłacalną propozycją :wink:.Co do wyrzutni Mercurius to tak jak powiedziałem na wstępie, była już omawiana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...