Skocz do zawartości

Kometa / MagicTime


wapster

Wasza ocena firmy Kometa  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wasza ocena firmy Kometa

    • 1
      8
    • 2
      4
    • 3
      11
    • 4
      11
    • 5
      24
    • 6
      19


Rekomendowane odpowiedzi

Bo znam tą firmę od najmniejszych lat :) (w zasadzie kiedyś była pod inną nazwą keller-bis) . I w ogóle mają zarąbiste, i przedewszystkim bezpieczne produkty! Najlepsze są z niej cyrkoblice, są przepięknę, a zwłaszcza te z efektem cracklingu! U mnie kosztują około 90 groszy(oczywiście mowa o dużych cyrkoblicach), i nie jest to cena hurtowa!

[ Dodano: 2006-11-24, 15:20 ]
Bo znam tą firmę od najmniejszych lat :) (w zasadzie kiedyś była pod inną nazwą keller-bis) . I w ogóle mają zarąbiste, i przedewszystkim bezpieczne produkty! Najlepsze są z niej cyrkoblice, są przepięknę, a zwłaszcza te z efektem cracklingu! U mnie kosztują około 90 groszy(oczywiście mowa o dużych cyrkoblicach), i nie jest to cena hurtowa! dałem ocenę 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od tej firmy to chyba tylko draskówki miałem. Ostatio korsarze k0202 (20 szt. w paczce). Były 4 niewypały, ale ogólnie to dobre, ale daje tylko 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A wedłóg mnie, to firma "Kometa" jest jedną z najlepszych z niewielu na rynku Polskim.
Jednym z wielu przykładów jest produkt "żuk", ponieważ zawsze są dokońca zapakowane
nie są pogniecione oraz żadko trafia się niewypał. Dlatego polecam tą firmę jak najbardziej!

Z poważaniem,
Weronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wam chłopaki :smile: ale ja tak zawsze pisałam i zawsze będę pisać!
Ok, teraz możemy albo zamknąć ten temat, albo wrócić do tego, co zaczęliśmy


pozdrawiam,
Weroniczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

siemka, jestesm nowy- to tak na dobry początek :wink:
a więc: wychowywałem się z tą firmą od kąd pamiętam, sklep (hurt-detal) mieli moi sąsiedzi... zawsze tam kupowałem, a tata pozwalał samodzielnie odpalać mi fajerwerki już od ok 7 lat :wink: ... ale często jednak zdarzały się niewypały lub jakieś niebezbieczne usterki w konstrukcji np. raz kupiłem wyrzytnie za jakieś 33 zł chyba to najpierw powstała fontanna, poszedł 1 ładunek w górę a potem zaczęło strzelać po bokach....to były chwile grozy :lol: ... raz też kupiłem pare cyrkoblitz to jedna zaczęła świrować w powietrzy i rypnęło w dach mojego domu... zauważyłem też, że pomimo tego, że ów sądziadka dawała mi zawsze zanczny upust to i tak było tam drogo, więc w tym roku większość asortymentu mam zamiar kupić na www.jgs.pl, a tam to jak będe u babci :) to sobie coś kupię, bo nie mieszkamm tam od 2 lat :razz:
to koniec mojej wyczerpującej pierwszej na tym forum wypowiedzi
pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

dałem 5, ponieważ darzę sympatią ta firme, 1/4 stuffu bede miał z tej firmy, ma ładne wyrzutnie, chodź troszke drogie i gdyby nie to że ceny sa zawyzone dałbym 6!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Ja daje 6/6 dobra jakość,cena,efekty i pirotechnika profesionalna.Kometa wszystkie profesionalne wyroby
ściąga od mojego ulubionego chińskiego producenta "LIDU Fireworks" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 11 miesięcy temu...

Tak, ŻUKI mają naprawdę świetne ! Rakietki Disco, i wiele innych artykułów drobnych !!! Wyrzutnia Kama to jest coś ! Firma godna polecenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 7 miesięcy temu...
  • mantis zmienił(a) tytuł na Kometa / MagicTime

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...