Skocz do zawartości

Hestia


wapster

Wasza ocena firmy Hestia  

165 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 1
      15
    • 2
      9
    • 3
      16
    • 4
      32
    • 5
      41
    • 6
      52


Rekomendowane odpowiedzi

6/6 :mrgreen: Hestia jest THE BEST!!!

aaach te achtungi i max xxxl :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 2009-10-08, 15:24 ]

nie polecam JORGE!!
Hestia forewer !!!


chyba nie znasz się za bardzo na fajerwerkach. To właśnie Jorge jest najlepszą firmą. Może po prostu nie miałem fajerwerków firmy Jorge i tak uważasz. :???:


Mpi zawsze darzyłem Cię szacunkiem ale teraz to mnie uraziłeś :D Dobra a teraz do rzeczy.
Z tego co widziałem po twoich postach to kochasz wyrzutnie... :P Miałeś kiedyś jakąś wyrzutnie z hestii 40zł+? Jeśli nie to bardzo proszę spróbuj a nie pożałujesz efekty mają o niebo lepsze niż te z jorge :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość karmel5061

Może padła cała firma ?? Z Hestii jeśli się nie mylę najbardziej popularne były achtungi a samych petard firma nie chciała robić więc padła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może padła cała firma ?? Z Hestii jeśli się nie mylę najbardziej popularne były achtungi a samych petard firma nie chciała robić więc padła ?



Nie dziala strona to od razu firma padla. Moze po prostu maja problemy z serwerem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pan displayfireworks1 sprawdza petardy polskiego importera - Hestii:
http://www.youtube.com/watch?v=0HillzS75ko
Nie wiedziałem gdzie dać - Zdaje się ten temat jest najodpowiedniejszy ew. można przenieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze przyznam że z Hestii zawsze kupowałem fajerwerki i zawsze mam zamiar kupować. Czasem się kupi jakiś niewypał albo jakąś rakietkę z której efekt jest mizerny, ale czasem da się kupić ich produkty które przebijają konkurencje.

A może ktoś, co znaczy napis 2006 na fajerwerkach Hestii? Datę produkcji czy może datę ważności? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




A może ktoś, co znaczy napis 2006 na fajerwerkach Hestii? Datę produkcji czy może datę ważności? :rolleyes:

To prawdopodobnie oznacza, że Chińczycy są drukowane bardzo, bardzo wielu etykiet na opakowaniach fajerwerków Hestia w 2006 r. i kleyut ich teraz, aby nie wydawać dodatkowych pieniędzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4/10
Trudno im skleic pudełko K0201 i dać jeszcze draskę i dać lepszą siarkę, bo przez otarcie w ogóle się nie zapala.
Kiedy wystawiają towar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Owszem mają bezpieczne fajerwerki, ale ceny niekórych produktów są zbyt drogie. Dałem 4 :P/>

Zapamiętaj sobie, że żadne fajerwerki nie są bezpieczne. Nawet jak się dobrze z nimi obchodzisz to i tak istnieje ryzyko, np. wcześniejszego zapłonu ładunku. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...