Skocz do zawartości

Hestia


wapster

Wasza ocena firmy Hestia  

165 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 1
      15
    • 2
      9
    • 3
      16
    • 4
      32
    • 5
      41
    • 6
      52


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sądzę że Hestia mogłaby ruszyć swoją stronę internetową.
Gdzie w Poznaniu kupię produkty tego importera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądze , że hestia jest dobrą firmą , mimo nie najlepszego efektu fajerwerków i nie najniższych cen mją swoje zalety.Są bezpieczni , mają achtunga i piccolo , Są we wszystkich marketach.Ogólnie oceniam tę firme dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedna rzecz , a mianowicie CZY ICH STRONA BĘDZIE KIEDYŚ GOTOWA !!!
Poza tym drodzy tacy to znowu nie są , jedyny minus , to to , że ceny fajerwerków przekraczają ich wartość i efekta same fajerwerki nie są do końca przetestowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam że w zeszłym roku miałem jupitera i hong kongi z biedronki i te małe rakietki z hong konga miały lepszy efekt niż te największe z HESTI !! A petardy to kolejna porażka ! Jednak najlepsze fajerwerki ma JORGE !! Polecam Jorge nie polecam Hesti !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już porównujemy to ja w tym roku bardziej się wypowiem na ten temat. Dotychczas miałem rakiety tylko Hestii i te duże i te małe i byłem zawsze z nich zadowolony. Klopsik92 a jeśli już to do jakich rakiet z Hestii porównujesz jupitera i hong konga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HE0510A_resize.jpg

Gold Egle !! Czy cośw tym stylu ! powiem wam że w zeszłym roku miałem jupitera i hong kongi z biedronki i te małe rakietki z hong konga miały lepszy efekt niż te największe z HESTI !!


Samo przez się... Pozostawiłbym to bez komentarza :roll: ale jeśli zestaw rakiet golden eagles nazywasz największymi z hestii to nie mam o czym gadać :razz:

pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie nawidze Hesti ! Kolega kupil sobie zestaw rakiet za 40zl i UFO z biedronki ! i Ufo bylo lepsze, jedyne co mi sie z niej podoba to achtungi i cyrkoblice :D Moja ocena to 2. Nigdy juz nie kupie zadnego zestawu Hesti, fakt bezpieczne sa np. pikolak pali sie o kilka sekund dluzej niz innej firmy ale huk jest mniejszy , co zreszta da sie zauwazyc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje toby ! Hestia ma gorsze rakiety i wyrzutnie od innych importerów ale za to ma fajne circoblitze i achtungi !! miałem w zeszłym roku zestaw z Hesti za 80zł i rakiety niby były duże a efekt mniejsz niż w Hong knongu !! Nie polecam Hesti !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka lat temu kupiłem Twisterka i był jak dla mnie zajefajny. Po Sylwku opiszę wrażenia z Casislight.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyro man, one latają za wysoko? Chyba cie coś... odpaliłem dzisiaj najmniejszą z zestawu Casislight i leciała bardzo nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do hesti to racja mają słabe efekty, bardziej kładą nacisk na bezpieczeństwo zdecydowanie wole Jorge, i cały moj stuff składa się właśnie z produktów Jorge, szkoda tylko że w moim mieście nie mogłem znaleść achtungów ;( Którą są od hestii i są b.dobre :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona mogla by ruszyc znow.. Ale fajerwerki sa spoko :twisted:
Wiekszosc mojego stuffu jest z Hestii

pozdrawiam
Apitus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hestia w niektórych swoich
fajerwerkach ma dobre efekty, ale
niestety wtedy są one bardzo drogie,
zdecydowanie stawiają na bezpieczenstwo
co jest bardzo dobre, mają w swojej ofercie
Achtungi, które są bardzo dobre, czego nie
ma Jorge, dlatego też jak kupuje petardu to
z Hestii, bo są bezpieczne, a nie chce nie mieć ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie hestia to najgorsza firma...(jak nie najgorsza to jedna z gorszych) a mam takie zdanie o tej firmie po sylwestrze 2003/2004 o którym nawet nie chce mi sie opowiadać :???: wtedy miałem tylko fajerwerki tej firmy.....a najlepsza firma to chyba jorge i przede wszystkim nie droga! tropic też niezła i superpower jest dobra co roku jeżdze do ich hurtowni i jestem zadowolony..........ale to tylko moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hestia u mnie na 2 miejscu na 1 oczywiscie Jorge Hestia nie jest zla mialem pare produktow z Hesti na tego sylwestra oceniam srednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hestia ma tylko bardzo dobre rakiety, które mają duże rospryski. Wyrzutnie, które są wulkanami to odpada panowie z tej firmy, albo robicie wyrzutnię albo wulkan.
Kupiłem zestaw Feast day na przyszłość jak ktoś będzie chciał kupić ten zestaw na 100% odradzam jest to porażka.
No tylko z tego zestawu spisały się 3 największe rakiety.
Cena zestawu 60 zł. Według mnie wydane na marne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...