Skocz do zawartości

Hestia


wapster

Wasza ocena firmy Hestia  

165 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 1
      15
    • 2
      9
    • 3
      16
    • 4
      32
    • 5
      41
    • 6
      52


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie polecam JORGE!!
Hestia forewer !!!


chyba nie znasz się za bardzo na fajerwerkach. To właśnie Jorge jest najlepszą firmą. Może po prostu nie miałem fajerwerków firmy Jorge i tak uważasz. :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym mógłbyś użyć choć kilku argumentów.

Argument :
1) Jakośc
2) Bezpieczenstwo
3) Niskaja cena
4) Ładny efecty(zwłaszcza nowy pozycji HE0900-HE1062)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło nam, że interesujesz się polskimi fajerwerkami. Hestię też cenimi jako importera i trzeba przyznać, że nie pogardzę ich Achtungami i Circoblitzami, bo mają bardzo dobre. To, że nie lubisz Jorge to twoja opinia, ale jak dla nas jest ona zbyt pochopna. Jak dla mnie obydwie firmy dobre, tylko, że Jorge w Polsce jest popularniejszy i łatwiej o jego towary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wspołpracuju z Hestia weższy 10 lat, od Jorge nikt ne pracuje :neutral: a Hestia ta Tropic dobrze wiedziec :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mantis ma racje obydwie firmy są dobre i jorge i hestia,a jeśli chodzi mantis o fajerwerki hestii to u mnie raczej prędzej dostanę fajerwerki hestii mówie o supermarketach itp....ale z jorgiem też nie mam problemów bo jest EKOPLAST :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Bunny kill

ta firma jest fajna mam jej peardy i dobrze sie znich szcsela :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

moja ulubiona firma od dziecka, sylwek 02/03 to było 40% jej produktów a reszta to był Śmieszek i ciut Jorga, jakoś zawsze mnei przegonywała ta firma, mają bardzo ładną strone choć pamiętam jak jeszcze niedawno z rok temu to była porażka, ale ta informacja o zmianie trwała 3 lata więc hehe, szczerze polecam tą firme, pomimo że piccolo to mają słabiutkie, bo siarka odpada POLECAM!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich interesantów forum ! Tego roku na Hestii będzie bogatej nowej produkcji ( głównie Fajerwerki profesjonalne ) a tak samo rzymskie świece kaliber 1,2" - 2".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

No i co z tego :roll: Na Fajerwerki profesjonalne nikt nie ma z nas (chyba) koncesji
Ja z Hesti to tylko lubię
Dużego korsarze
Małe Czyli Picollo
Samoloty
i Wulkany

inny nie Wolę Jorge mój pierwszy porządny zestaw (stuff) na nowy rok byl złożony z produktów firmy jorge :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hestia po tym sylwku dostanie ode mnie 3. Oceniam głównie po petardach bo nie mam zamiaru kupować nic ''dobrego'' z tej firmy. Ceny dość wysokie, poza tym często zdarzają się niewypały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hestia nigdy nie przepadałem ale w tym roku kupiłem wyrzutnie Mega space show i byłem z niej bardzo zadowolony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałam 5 ponieważ mają dobre fajerwerki... ale :smile: "Hestia Bezpieczne fajerwerki" nie są tak do końca bezpieczne często mają przedwczesny wybuch... :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hestia-nawet nawet.
Może być ale cena i niewypały odstraszają!

Hestia-bezpieczne fajerwerki!
Bezpieczne ponieważ brak ładunku pirotechnicznego, dzięki temu nic nikomu nie zrobisz!
(no chyba że odpowiednio mocno przywalisz)

Najlepiej Hestia oglądać, ale nie kupowac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dałem 4, Hestia to monopolista w moim województwie, do tej pory większość fajerwerków miałem z tej firmy :) Nie jest miłe to, że produkty hestii sprzedaje się po cenie 2x większej od hurtowej. Ale przynajmniej ich artykuły są dość bezpieczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Hestia to mój najlepszy importer fajerwerek,ponieważ z ich kupnem nie mam problemu,a także oferują dobre ceny,wysoką jakość i oczywiście bezpieczność.Wysoka jakość,bo nigdy sie nie zawiodłem nie zdażył sie niewypał itp,a Bezpieczność,bo mają opóźniony wybuch(dotyczy oczywiście petard).Tej firmie daje ocene 5/6.Jeśli chodzi o spory typu "rakiety z kung fu są lepsze od największych rakiet z hestii" daje czas do stycznia kiedy spróbuje nagrać kamerką obydwie rakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Prodkuty hestu kupisz w Poznaniu W Selgorsie :mrgreen: :wink:

po 2 razy większych cenach ale jeśli ci chodzi o to co mpi napisał to on mówił o trudno dostępnych filmach, a nie produktach ;P
w tym roku może będę miał kolejny filmik następnego rodzaju tropikala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...