Skocz do zawartości

pirotechnik.pl / Dragon


brenzo500

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny sklep z fajerwerkami Dragon. W sklepie można nabyc bardzo ciekawe produkty o rzadko spotykanych efektach, a szczególnie wyrzutnie profesionalne. Ciekawsze produkty to;
U5056 - wyrzutnia kątowa o bardzo ciekawym schemacie strzelania
słońce pirotechniczne
petardy ko208 6 sztuk za 3zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny sklep z fajerwerkami Dragon. W sklepie można nabyc bardzo ciekawe produkty o rzadko spotykanych efektach, a szczególnie wyrzutnie profesionalne. Ciekawsze produkty to;
U5056 - wyrzutnia kątowa o bardzo ciekawym schemacie strzelania
słońce pirotechniczne
petardy ko208 6 sztuk za 3zł!

Mógłbyś adres dać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoks jaki występuję w sklepie przy tej hurtownii jest taki, że niektóre produkty są droższe niż u jakiś sezonowców co np. sprzedają w garażu fajerwerki w grudniu. Przykładowo Big Jumbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przeczyłoby zasadom biznesu. Przecież importer nie może sprzedawać po cenach hurtowych, bo wtedy nie zaopatrywaliby się u niego inni hurtownicy, bo na produkty tej firmy nie byłoby popytu. Spowodowane byłoby to tym, ludzie mogliby kupić taniej niż u sprzedawcy prosto u hurtownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego był to dal mnie paradoks, którego do dnia dzisiejszego nie rozumiem. Podobnie z wyrzutnią Golden Shower było. Z ekonomicznego punktu widzenia wytłumaczyć tego nie potrafię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was ale mi coś linka aktywacyjnego nie przysyłają ;/
Jak ktoś ma konto mógł by mi odpowiedzieć czy da się kupić wyrzutnie profesjonalne ? poprzez zakup online oczywiście



Troche informacji od dragona:
Dzień dobry,

Proszę przeprowadzić rejestrację ponownie, błąd został usuniety. Jesteśmy w trakcie konfigurowania sklepu, za utrudnienia przepraszamy. Zamawianie produktów za pomocą sklepu będzie możliwe dopiero od 1 grudnia obecnie można to zrobić za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja co rok u nich kupuje, i jeszcze nigdy sie nie zawiodlem na efektach, maja tam fajerwerki ciekawych firm takich jak tropic, weco , union, a takze sporo swoich wyrobow. Jedyne co mi sie nie spodobało to kilka petard, tak to ze wszystkiego byłem zazdowolony, maja spory wybor wiec jest w czym przebierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na pirotechnik.pl / Dragon

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...