Skocz do zawartości

Jorge


wapster

Wasza ocena firmy Jorge  

279 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 1
      10
    • 2
      3
    • 3
      3
    • 4
      23
    • 5
      56
    • 6
      184


Rekomendowane odpowiedzi


Na sylwestra kupuje trochę (1/3) fajerwerków Jorge. Głównie dlatego że w moim mieście są dostępne tylko w dwóch sklepach po nieco wysokiej cenie. Ogólnie to firma robi dobre fajerwerki ale jakoś nie podobają mi się ich efekty. :)

Dlaczego ?? Mają duzy wybór ładne efekty dobra poligrafia itp. a Na przykład HESTIA... same fajerwerki o łdnywm wyglądzie a efktów zera i duzo niewypałów POZDRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Importer ma dużo fajnych produktów, jednak zdążają się rzeczy do niczego, zwłaszcza po ostatnich zmianach. Jorge ma jednak dużo łatwo dostępnych, dobrych i nietypowych artykułów. Ma tez duży wybór. Jego baterie zawsze zajmują świetne miejsce na moich pokazach, jednak niedługo to triplex będzie u mnie królował. Również Super Power możne konkurować z Jorge'em. Jednakże firma ta ma nietypowe zestawy, według mnie najlepsze na rynku, dobre rakiety dla ich amatorow, produkuje unikalne produkty niespotykane po za ta firma... Jest wiele plusow. W tym roku użyje produktów Jorge'a, który jednak dalej zajmuje u mnie wysokie miejsce, oraz triplexu, tropica i SP. Mam za to kilka zarzutow co do petard tej firmy. Wiele razy zdarzyły mi się drogie, duże, przereklamowane petardy, które wcale nie były mocne. Wiele z nich pogorszylo sie przez nowe normy.
Tak wiec mam nadzieje ze mimo nowych norm które zniszczyły już kilka produktów tej firmy, to uda im się zachować jakość i piękno efektów swoich produktów, głownie zależy mi na wyrzutniach. Plus dla firmy ze sprzedawanie wielu wyrzutni onerow NWP, które nie są tak łatwo dostępne u innych importerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mały news:

JW47 MAGNUM - NOWE OPAKOWANIE

Moździeż JW47 dostępny będzie w tym roku w nowym atrakcyjnym opakowaniu z okienkiem, przez które widoczny będzie produkt.

56.jpg
------------------------------------------
JW35 - THUNDER RAIN też dostał nową poligrafię

673.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nowe one rowy w sprzedaży już niebawem: :happy:

JW1019 - SILVER COMETS; COLOR MINE WITH REPORT
Kaliber: 30mm
Ilość strzałów: 13
--------------------------------------------
JW1020 - GOLD RAIN TO RED COMETS WITH RED STROBE MINE
Kaliber: 30mm
Ilość strzałów: 19 s
--------------------------------------------.
JW1021 - GOLD RAIN TO BLUE COMETS WITH BLUE MINE
Kaliber: 30mm
Ilość strzałów: 19 s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Mały prezent od Jorga:


697.jpg
FP3 - petardy lontowe
Pakowanie: 50/4/5
Liczba jednostek sprzedaży w kartonie: 50


Chwila jeśli błyskowa to Mocna!
Czy ja myslę i to stara wersja z zieloną flarą ? znaczy huk jak bomba?

Edit: no ale najpierw niech wprowadzą do sklepu internetowego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chwila jeśli błyskowa to Mocna!
Czy ja myslę i to stara wersja z zieloną flarą ? znaczy huk jak bomba?


To nowość, trzeba kupić i sprawdzić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cóż... jorge zawsze świetne itp. a teraz się pogorszyło ;P TRIPLEX wysadził jorga z siodła ;P

Masz racje ale nie okłamując się każdy z nas miał w swoich fajerwerkach produkty Triplexa i Jorge. Według mnie są to dwie firmy których produkty są czegoś wartę. Dla mnie Jorge 4. Przy okazji Hestia -5 :), Triplex 3



CW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby następca FP3 NEW. Jak tylko ktoś je kupi i odpali, to niech biegusiem założy temat o nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skormnym zdaniem są to te same znakomite FP3 co wcześniej, tyle, że w nieco odświeżonej poligrafii, jeżeli w ogóle można tu o takowej mówić oraz z aprobatą CE, by towar spełniał dyrektywy unijne. Ale oczywiście nikt nie jest nieomylny. Tak jak poprzednicy napisali czekamy na test tej petardy i wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No w końcu, przynajmniej jeden importer wpadł na tak banalny pomysł, ale za to jaki potrzebny, miejmy nadzieję że reszta też go zapożyczy dla dobra całej branży. Powinno być to ustawowo regulowane i na każdym produkcie/opakowaniu zbiorczym powinien widnieć przekreślony kieliszek. To chyba jedyna forma wpłynięcia na nabywce i uświadomienia mu że alkohol + pirotechnika to kiepskie połączenie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się spodobały nowe poligrafie.Co w nich takiego widzę,że mi się podobają? Są bardziej realniejsze niż dotychczas,mam nadzieję,że będą to dobre wyrzutnie z ciekawymi efektami.Tyle na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

104.jpg

Symbol: JC09
Nazwa: Triangle Cracker
Opis: petardy 4x60 sztuk

Produkt jest nam już znany. Występuje u importera Super Power pod nazwą Triangl Peterda.

Ja się zastanawiam czy to są K300 czy coś wielkości mini K300...
Na zdjęciu widać różnicę:
http://desmond.imageshack.us/Himg836/scaled.php?server=836&filename=k300.png&res=landing
Te większe to K300. Nie wiem tylko które z nich to Jorgowska nowość. Jeżeli byłoby to K300, to dlaczego mieliby to inaczej pakować? K300 to 2 paczki po 10.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

NOWOŚĆ 2012

Dla wszystkich fanów naszych "Strzelających pchełek" przygotowaliśmy nowość - JC10 "Strzelające kulki".  
Produkt z oznaczeniem CE znajdzie się w naszej ofercie już w tym sezonie. Pakowanie 6/50/50. 
W odróżnieniu od "pchełek" nowe "strzelające kulki" będą wykonane z tworzywa. 
Teraz jeszcze więcej zabawy dla wszystkich!



jc10o.jpg

Symbol: JC10
Nazwa: Pif Paf
Opis: strzelające kulki (50 opakowań po 50 sztuk)

Czyżby diabełki w wersji strong?
Opis mówi o strzelających kulkach. Ja tu widzę jakieś hm... pałeczki, pastylki? Chyba, że kulki znajdują się w środku tych pałeczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to są diabełki. Miałem identyczny wynalazek w paczce z nagrodą z konkursu Komety. Taka zabawka dla 5-6 latków.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

NOWOŚĆ 2012

702.jpg703.jpg704.jpg
705.jpg706.jpg707.jpg

Symbol: JS049
Opis: fontanna dymna dostępna w 6 różnych kolorach:
1. żółty
2. pomarańczowy
3. biały
4. zielony
5. niebieski
6. czerwony
Czas trwania: 40s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Czy to tylko przypadek czy już stała tendencja, że coraz więcej produktów Jorge idzie w górę?
Średnio o 8-10%.
Np. FP3 Small, JF48.



Drożeją co nie powinno być zaskoczeniem z powodu nadciągajacego sezonu i faktu, że rosną koszty całkowite.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...