Skocz do zawartości

Jorge


wapster

Wasza ocena firmy Jorge  

279 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 1
      10
    • 2
      3
    • 3
      3
    • 4
      23
    • 5
      56
    • 6
      184


Rekomendowane odpowiedzi

No to nieźle to zrobili :P czyli Jorge jest ich producentem tak ?? no tak jeżeli coś już by się stało bo nie było by to draśnięcie jest ona bardzo mocja może i by nawet mogła rozszarpać rękę to Jorge miało by gorszą opinie chociaż jak na moje mogli by więcej nowości robić :P i mniej zabójczych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh, tylko czemu wszystkie petardy fenixa trzymaja poziom, a te z logiem jorga sa badziewne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jorge, hmmm dobra firma, ale w tym roku popsuła niektóre swoje produkty. Również cenowo zniechęciła do zakupów na taką skale jak się planowało. Ma w swojej ofercie szereg wyrzutni, które są bardzo dobre. Jednak na obecnym rynku powinna zacząć robić kroki do przodu, gdyż w niedalekiej przysżłości może stracić na konkurencyjności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam głowę, że z Gaoo i jego Krachmenami jest podobnie jak z Fenixem. Jorge pod przykrywką.

Heheh, tylko czemu wszystkie petardy 'fenixa' trzymaja poziom, a te z logiem jorga za badziewne?
Te co trzymają poziom są mocne. Mocne = niebepieczne? W razie wypadku Jorge nie traci reputacji jeśli chodzi o bezpieczeństwo sprowadzanych wyrobów.

Swoją drogą na ich stronie jest taki tekst:
Jesteśmy polską firmą handlową i chińskim PRODUCENTEM. 

(...)

Jorge posiada własne inwestycje w Chinach. NASZĄ PRODUKCJĄ i dostawami kieruje chińskie biuro Jorge, założone w 2004 roku w miejscowości Liuyang. W odległości pół godziny drogi od biura, wśród zielonych wzgórz, znajduje się NASZA FABRYKA. Koncentrujemy się tu zwłaszcza na PRODUKCJI bomb oraz wyrzutni. Naszym celem jest doskonały produkt, który zachwyci Was pomysłem, kolorem i kształtem.

Źródło: http://www.jorge.com.pl/jorge-ofirmie.html

Jednym słowem można powiedzieć, że Jorge jest nie tylko importerem, ale też producentem. Jednak nie jest powiedziane, że wszystko w ich asortymencie pochodzi tylko od ich fabryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh, tylko czemu wszystkie petardy 'fenixa' trzymaja poziom, a te z logiem jorga za badziewne?
Te co trzymają poziom są mocne. Mocne = niebepieczne? W razie wypadku Jorge nie traci reputacji jeśli chodzi o bezpieczeństwo sprowadzanych wyrobów.


Uwazasz, ze inne produkty jorga sa bezpieczniejsze od tych fenixa? Szoki, z ktorych wylatuja zatyczki przy wybuchu? Rzymskie ognie, ktore zamiast wypuszczac kulki wysoko do gory strzelaja po bokach? Czy wariaty, ktore wzlatuja w niewiadomo jaka strone? Z reszta wszystkie inne produkty moga byc niebezpieczne jak sie je nieodpowiednio uzywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wiecie również , że firma Fenix jest jednocześnie oddziałem sprzedaży detalicznej Jorge w Zielonej Górze :razz:
Dodatkowo nie raz , gdy miałem okazję rozmawiać telefonicznie z Czerwieńskiem przedstawił mi się pan , którego nazwisko widnieje z tyłu na opakowaniu FP3 New :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie Najtańsze najlepszej Jakości Nie to co kometa czy Hestia zawiodłem się na Hestii Kupiłem wyrzutnie za 25.99 12 strzałów efekt??? Leciało do Góry na czerwono zero huku zero efektu żenada :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie Najtańsze najlepszej Jakości Nie to co kometa czy Hestia zawiodłem się na Hestii Kupiłem wyrzutnie za 25.99 12 strzałów efekt??? Leciało do Góry na czerwono zero huku zero efektu żenada :evil:

tak jasne... nawet nie miałeś 1 wyrzutni hestii... <hah> (wiem, bo razem strzelaliśmy) :D

Jorge praktycznie nigdy mnie nie zawiodło... no może raz przy wyrzutni Cravena Super Show 6. Ta wyrzutnia to beznadzieja :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jasne... nawet nie miałeś 1 wyrzutni hestii... <hah> (wiem, bo razem strzelaliśmy) :D

Jorge praktycznie nigdy mnie nie zawiodło... no może raz przy wyrzutni Cravena Super Show 6. Ta wyrzutnia to beznadzieja :/


Nie było Cie byłeś w płocku więc się nie odzywaj.
Apropo super show 6 nie takie złe :)
pozdro :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Show 6. Ta wyrzutnia to beznadzieja :/
Dziwne, bo na tym Sylwku odpalałem i była genialna.


Odpalałeś tą z biedronki za 24.99zł 10 shot :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem ale na moje coś chyba kręcisz ;P wątpię żeby wyrzutnia była taka że nie daje ani huku ani efektu a po za tym raz mówisz 12 strzałów a teraz 10 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Normalnego Super Show 6 z Intermarche za 30zł.

Ja miałem Super Show 6 z Savi za 24,99 zł i była super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem 4-czke. Wcześniej zasługiwali na 5-tke, ale po ostatnich zawirowaniach z cenami i efektami niektórych produktów musiałem odjąć im ten 1 pkt. Mimo tego, że wciąż są w czołówce dzięki szerokiej gamie produktów to najwyższy czas by zaczeli trochę walczyć o klienta. Choć ich wyrzutnie wciaż budzą podziw to jednak pojawiły się tańsze i konkurencyjne zamienniki innych importerów. W art. różnych jak np. cyrkach przegrywają chociażby z kometą. No nic zobaczymy co przyniesie ten rok....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Kolejna bateria Jorga:

657.jpg

JW4015 - HORIZON

Efekt: MIENIĄCE SIĘ ZIELONE GWIAZDKI, BŁYSZCZĄCE ZŁOTE KOMETY
Pakowanie: 4/1
Liczba jednostek sprzedaży w kartonie: 4
Kaliber: 30 mm
Ilość strzałów: 25
Układ efektu: I
Czas efektu: 30 s.
Wymiar: 805,5 mm x 238,5 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"BŁYSZCZĄCE ZŁOTE KOMETY" - czyżby chodziło o glittering willow? Chyba że Chińczycy wynaleźli coś nowego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wyrzutnia JW4054 Copernicus zmieniła nazwę jak i poligrafię. Od teraz wygląda i nazywa się tak:

JW4054 The Hunter

23qdrg56gyq5rtfuhj6hg4e_by_mpiwowski.jpg

To jedyna zmiana od Jorge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Zarombisty importer, nigdy nie trafiłem na problem z petardami firmy Jorge ani rakietami czy wyrzutniami.. No ale jednak JC03-K to wielki fail.

Głośne huki, ładne efekty, długie lonty i długo palące się(bezpieczności nigdy nie za wiele) petardy mają dużo siarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na sylwestra kupuje trochę (1/3) fajerwerków Jorge. Głównie dlatego że w moim mieście są dostępne tylko w dwóch sklepach po nieco wysokiej cenie. Ogólnie to firma robi dobre fajerwerki ale jakoś nie podobają mi się ich efekty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...