Skocz do zawartości
  • 0

Co byscie zmienili lub dodali w tym planie ??


goge5ta

Pytanie

2xAchilles
JW418
2x299,90 PLN

4xArtillery Shells 1.75''
VS0045
4x69,90 PLN

2xAchtung Duży
HE008
2x45,00 PLN


2x SHOW OF FIREWORKS JW408
JW408
2x 195,00 PLN

10xCHANGEABLE DRAGON
JRC04
10x7,90 PLN

4xBig Day
4x79,00 PLN

5xMARS - BIG BANG SERIES
JW07
5x15,90 PLN

3xSAMURAJ
RSB734
3x34,90 PLN

4xSHOW OF FIREWORKS JW48
JW48
4x37,90 PLN


4xNew Generation 13
JW69
4x48,90 PLN


2xImagine
JW52
2x73,90 PLN


2xNew Age
JW57
2x95,90 PLN

2xNew Generation 8
JW38
2x55,90 PLN


2xNew Generation 7
JW34
2x56,00 PLN


2xSHOW OF FIREWORKS
JW65
2x59,90 PLN

4xImagine
JW103
4x26,00 PLN


2xHot stars
DP020
2x95,90 PLN

2xImagine
JW49
2x199,90 PLN


2xEXCLUSIVE COLLECTION
J164
2x85,90 PLN


20xCyrkoblitz
JM01
20x6,90 PLN


3xBazooka 1
JRC31/1
3x20,90 PLN


3xBazooka 4
JRC31/4
3x20,90 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy dla tego pytania

Top użytkownicy dla tego pytania

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Hm, jak wnioskuję po ilości każdego towaru - planujesz na nadchodzącego sylwestra stworzyć pokaz i połączyć sprzęt lontem, zgadza się? :smile:

W takim wypadku zrezygnowałbym z dwóch JW408 na rzecz dwóch JW402 na finał - wyrzutnia kątowa obejmie więcej nieba i - analogicznie - bardziej zachwyci widownię. Chyba, że to Achilles będzie odpalany na koniec, w sumie obie się nadają. Zrezygnuj także z Bazook - efekty podobno wcale nie są takie świetne, a ich cena nie jest zachwycająca. Big Day - okej, są to potężne rakiety, ale 16 sztuk jest zupełnie zbędnych. Zamiast tego będziesz mógł kupić kolejną wyrzutnie, np. JW401.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jedyną nieprawidłowość jaką widzę w tym planie to bardzo wysokie ceny. http://www.forumfajerwerki.pl/wspolne-kupo...3,140.htm#47435 - we wspólnym kupowaniu uzyskałbyś rabat 25 % w sklepie fajerwerkimarket.pl

W planie nie podobają mi się VS0045, JRC04 i rakiety Big Day. Są to produkty mało opłacalne, a w ich miejsce można wstawić sporo małych kostek, których widzę mały niedostatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

veli. jesli on nas zaszczyci swoim udziałem i rzeczywiscie tyle wyda to bedziemy mieli rabat chyba 30%. wkoncu to ok 3000zł jest.



oczywiscie jest tez szansa ze to kolejne dziecko chcace sie pochwalic ile to ono nie ma kasy. przykro mi to mowic i nie mam zamiaru tym obrazac autora tematu, ale takie sa dzisiejsze realia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Musze was zaskoczyc ... To nie bedzie pokaz ,a gratisy za 700 zl moge dobrac , jak byscie mogli to prosze o pomoc w dobraniu gratisow . Koszt calosci to okolo 3970.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jakbyś kupował z nami miałbyś rabat 30 %, co daje 981 zł wydanych mniej. 281 zł, to wydaje mi się że spora różnica :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Osobiście to plan według mnie ciekawy. 2x Achilles na finał będzie znakomite.
Ale wyrzuciłbym rakiety Big Day warto za te pieniądze kupić jakaś wyrzutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

kupujemy w fajerwerkimarket.pl

mialbys prawie 1000zł taniej bo 30% zniżki+ gratisy niespodzianki

a co do wyrzutni do 60zł to NEW GENERATION 16 lub jw39 NEW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oj zastanowił bym się nad kupnem z nami zyskasz naprawdę wiele i pomożesz forum w tym wypadku 30 % rabatu to już jest naprawdę dużo..:)
Plan wygląda w porządku ogólnie dużo zabawy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ale w fajerwerkimarket masz wiekszy rabat, wiecej produktów i jednak bardziej doświadczoną firmę. gydby ludzie tak jak ty zamykali sie przed nowymi mozliwosciami to bysmy wciaz w jaskini mieszkali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
nie wiem za bardzo o co wam chodzi z tym ze jak kupie z wami . W sensie ze w 1 zamowieniu na pare adresow czy jak ????


bo robimy taka akcje ze bierzemy wszystkich chetnych wap idzie do top10 robi zakupu za ~10 tysiecy (a od 10k obowiazuje na kazdy produkt znizka 30%) i mowi zeby to i to wysłali tam, a to i to gdzie indziej. w ten sposob placisz za przesylke przy odbiorze wiec wszystko bezpieczne, a w dodatku masz takie gratisy ze praktycznie po cenach hurtowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sory,ale wole inaczej to zrobic .

[ Dodano: 2009-11-15, 21:00 ]
Jakie byscie polecili wyrzutnie male do 50 zl za kwote do 1000 zl . czyli np 10 mars 10 X itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Sory,ale wole inaczej to zrobic .

[ Dodano: 2009-11-15, 21:00 ]
Jakie byscie polecili wyrzutnie male do 50 zl za kwote do 1000 zl . czyli np 10 mars 10 X itp.



a co nie podoba ci sie we wspolnym kupowaniu jesli moge zapytac? bo ja tam widze same plusy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Roznie bywa , i nie wiem czy moge zaufac . Tylko ja bym tak duzo zamawial ???


Z początku sam chciałem zamawiać na FM, ale trochę poczytałem i znalazłem parę nieciekawych opinii. Jak zauważyłem, że Wap coś takiego organizuje to od razu wiedziałem, że razem z wszystkimi będę zamawiał. Wap wszystko dopnie na ostatni guzik i nie pozwoli żeby któryś z jego użytkowników był niezadowolony :wink: . Na twoim miejscu poważnie zastanowiłbym się czy nie zmaówić na FM. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Roznie bywa , i nie wiem czy moge zaufac . Tylko ja bym tak duzo zamawial ???

ale tutaj nie ma nic zaufanie do tego. piszesz co chcesz. placisz 30% mniej, dostajesz gratisy, za przesylke placisz przy odbiorze, a ze jest to kurier to masz prawo przy nim sprawdzic czy wszystko ok. jak cos sie nie zgadza (zawsze sie zgadza no ale...) to nie bierzesz paczki i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
No ok , to zamawiam z wami :wink: :grin: .
a od np. 20 tys. wiekszy rabat jest ??


No i to rozumiem :mrgreen: . Co do rabatu to pewnie jakiś jest, ale to Wapa trzeba się zapytać. Tylko nie wiem czy tak 20 kafli uda się zebrać :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

o 20k zł zapomnijcie, nie da rady. a 10k, jakby zamawiał gogeta to wtedy już mamy. Czyli liczcie sobie 30%

gogeta napisz tylko w odpowiednim temacie, że kupujesz z resztą. i kwotę jaką wydajesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...