Skocz do zawartości

K300 Triangle Petarda


blender

Rekomendowane odpowiedzi

A miałem zakładać temat o tym :D
Kupiłem je dziś firawerkomanowi a on mnie prosi żebym je odpalił i ocenił.. ale po mojej ostatniej akcji z odpalaniem fajerwerków boje się cokolwiek odpalać przed 20 grudnia :D
Jak będzie okazja to odpale, jak nie, to firawerkoman podzieli się z nami opinią.
Na filmie który podałeś huk wydaje się być niezły, bo petardy swoim wyglądem respektu nie budzą ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś takiego tylko ze śmieszka 5szt w zestawie jakimś familijnym jak to to samo to trzeba uważać bo szybko wybucha a je............ ma mocne coś jak K208 seryjnie mówię 2lata temu takie coś miałem aż byłem zdziwiony 1 jak odpalałem to rzuciłem blisko z 2m jak to nie jeb............. to aż 30min byłem ogłuszony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje bo ja też to kiedys miałe...z początku myślałem że to jakiś szajs ale jak w;aneło to w uszach zaapiszczało ;o ;DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się sklada że niedawno kupilem ją w hurtowni superpowera :]
Wbrew pozorom huk jest niesamowity!

Miałem je z odpustu po 50gr sztuka. Huk podchodzi pod srebrną piratkę.

To bardzo drogo, w hurtowni po 2.50 za 20 sztuk ,a u ciebie w odpuscie(!!!) aż 50 gr sztuka...
W sumie wychodzi 10 zl za 20!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej petardzie można przeczytać że:

Nowa jakość w dziedzinie petard hukowych. Cechą
charakterystyczną produktu jest jego płaski, trójkątny
kształt, mały rozmiar a jednocześnie bardzo silny efekt
hukowy uzyskany dzięki zastosowaniu nowych miesza-
nek pirotechnicznych. Pod względem mocy porównywa-
na z K0208, odpalana otwartym ogniem za pośrednict-
wem lontu prochowego - zwłoka min. 3 sekundy. Petar-
dy, dzięki ich kształtowi, można bardzo łatwo łączyć ze
sobą poprzez sklejenie uzyskując zwielokrotniony efekt.
Petarda była HITEM wśród uczestników V Zlotu ASG "BASRA 2009", który odbył się w dniach 01-02.08.2009 r. w Ociosękach


Info ze strony http://www.sklep-militarny.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A więc tak ... Odpalałem ta petardę w zamkniętym terenie i to na pewno dało oddźwięk, ale i tak petarda bardzo dobra!
Minusem jest to, że są jakoś źle zrobione i wysypuje się z nich proch ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Mój filmik



Trzeba przyznać, że mocniejsza niż się spodziewałem. Myślę, że porównywalnie z K0206.
Polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nowy film tej petardy:



Super petarda. Huk jest na prawdę bardzo dobry film jak wiadomo nie odwzorowuje go. Za cenę 4,50 mamy 20szt bardzo ciekawych petard. Na pewno na nie jednym zrobi wrażenie jej kształt.


Polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Widzę, że nikt inny się nie skarży na ten temat tylko ja.
Nikomu z Was nie rozsypywał się proch z tych petard? Tylko ja miałem jakoś wadliwie złożone, że KAŻDĄ musiałem obklejać dodatkowo taśmą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też je mam; trzy paczki (60 szt.). Są bardzo głośne i co do pytania - z żadnej się proch nie wysypuje! Pięknie, ładnie sklejone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Petardy całkowicie opłacalne za aktualna cenę. Sadze ze można za nie dac do 6zl/paczka. Wala porządnie jak na cenę i wielkość petardy. Mi proch się nie wysypywał. Są solidnie zrobione i dobrze zapakowane w woreczki po 10 sztuk. Po wybuchu zostaje z nich sporo małych kawałeczków papieru. Petarda wygląda niepozornie, ale naprawdę niezłe wali. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Świetne petardy !
Małe, płaskie o bardzo nietypowym kształcie ( trójkąt ), przez co wyglądają niepozornie, ale huk mają naprawdę duży ! :)
Jeżeli ktoś ma okazje je kupić to naprawdę polecam, bo warto chociażby ze względu na ten nietypowy kształt o który wcześniej wspomniałem i przekonać się, że na te małe gabaryty walą konkretnie ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Miałem coś takiego tylko ze śmieszka 5szt w zestawie jakimś familijnym jak to to samo to trzeba uważać bo szybko wybucha a je............ ma mocne coś jak K208 seryjnie mówię 2lata temu takie coś miałem aż byłem zdziwiony 1 jak odpalałem to rzuciłem blisko z 2m jak to nie jeb............. to aż 30min byłem ogłuszony

Ja też je miałem położyłem jednego w szczelinie wyrytej w piachu,, dobry 1m dłułgości miała podpaliłem lont w połowie nie zdążyłem uciec nawet 2m jak pier....... to na szczelina się zawaliła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...