Skocz do zawartości

RR Bydgoszcz


dudek

Rekomendowane odpowiedzi

Moj stary ma firme ;] Zarejestruje sie.

Tutaj chyba chodzi o firme która sprzedaje fajerwerki, a nie o zwykłą firme.Ale nie jestem pewny trzeba by się zapytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne jaka firma, ale chodzi tutaj o to, ażeby dana firma zamawiała (jeśli idzie) fajerwerki hurtem czyli w większych ilościach do paru tysięcy złotych, a nie po 200-300 bo to by im się nie opłacało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne jaka firma, ale chodzi tutaj o to, ażeby dana firma zamawiała (jeśli idzie) fajerwerki hurtem czyli w większych ilościach do paru tysięcy złotych, a nie po 200-300 bo to by im się nie opłacało.


No to co innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hurt jak wynika z gazetek już od 500 zł,lecz można kupować też w detalu,kto jest z Bydgoszczy niech najlepiej sprawdzi osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wg. gazetki promocyjnej to tak, ale czy w tym samym miejscu co hurtownia. Na głównej stronie napisane jest, że oferta dla hurtowni i sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to jak ktoś będzie miał jakieś info czy mozna w detalu kupić to niech napisze bo jestem z bdg więc dobrze by było ;D



no to jak jestes Bydzi to rusz się a nie czekasz na kogos ... ja tez jestem tego ciekaw bo ceny na prawdę fajne a daleko nie mam ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ścianach mają wypisane "Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej". Ja nawet nie wiem gdzie tam jest wejście. Na przeciwko jest sklep, byłem tydzień temu to niby jeszcze nie było i miała być jeszcze w tamtym tygodniu dostawą. Dzisiaj po zajęciach pójdę i zdam relacje.
Już mają i jeszcze jutro ma być dostawą, ale ceny ż kosmosu: piccolaki za 2zł, 1 SZT FP3 1zł, piratki 10zł. Jutro może pójdę zobaczyć i wynegocjować cenę, bo kurde mają pod nosem RR i takie ceny sobie ustalają. Jak ceny mają tam w grudniu wzrosnąć to zbankrutują, bo na dodatek ten sklep jest w dziurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To już dawno jest. Jak ktoś chce to niech się spyta czy sprzedają też detalicznie.


Przeciez sam napisales post wyzej, ze nie sprzedaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego kolegi ojciec pojechał tam w zeszłym roku , dał im na kartce to co chce i po prostu mu to dali zapłacił i wszystko było w porządku ;), pytałem czy pytali o firmę lub coś to nic się nie pytali ;-))
wiem bo sam trochę od niego zamawiałem ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Wysłałem do nich maila i można robić spokojnie zakupy, ale za minimum 300zł płatne gotówką. Jak ktoś ma zamiar robić tam zakupy to proszę o kontakt ze mną. Więcej w "Pytania i spostrzeżenia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


EDIT: Wysłałem do nich maila i można robić spokojnie zakupy, ale za minimum 300zł płatne gotówką. Jak ktoś ma zamiar robić tam zakupy to proszę o kontakt ze mną. Więcej w "Pytania i spostrzeżenia"



A nie wiesz czy mozliwy jest zakup przez internet i wysylka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A nie wiesz czy mozliwy jest zakup przez internet i wysylka?

Oj nie wiem. Wątpię by czymś się takim zajmowali. Zawsze możesz do nich napisać bezpośrednio z ich strony na RR@RR.pl Mi odpisali bardzo szybko w niecały dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj nie wiem. Wątpię by czymś się takim zajmowali. Zawsze możesz do nich napisać bezpośrednio z ich strony na RR@RR.pl Mi odpisali bardzo szybko w niecały dzień.


Ok. Sprobuje sie dowiedziec, jc dam info.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a detalicznie też sprzedadzą ? Bo jetsem z bdg ale nie wiem czy opłaca mi się wgl tam jechać jak ktoś już coś będzie wiedziałto niech mi na pw napisze ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaja detalicznie. Jest mozliwa takze wysylka towaru. Jej koszt to 13,50 PLN netto. Jednak minimalna kwota zamowienia z wysylka to 400zl. Za wieksze kwoty sa rabaty.

Jako, ze w tym roku biore udzial WK, nie zrobie tam zakupow. Ale jezeli ceny za rok beda podobne, to nie zawaham sie zamowic tam swojego calego stuffu.

BTW Bardzo dobry kontakt, odpisali mi szybko, wyslali cennik, objasnili wszystko co mnie nurtowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a detalicznie też sprzedadzą ? Bo jetsem z bdg ale nie wiem czy opłaca mi się wgl tam jechać jak ktoś już coś będzie wiedziałto niech mi na pw napisze ok ?

Może przeczytaj cały temat. Zajrzyj też do Pytania i spostrzeżenia. Szukam chętnych do zakupów bo min. to 300zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...