Skocz do zawartości

PM-1052 Dymownica


Poki

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: PM-1052
Nazwa: Dymownica
Opis: Bardzo intensywny biały dym, gęste zadymienie; czas palenia 60 sek.
Film:


Cena: 18.00zł

Interesujący produkt dla zadymiarzy chciałbym poznać opinie osób co taki sprzęt miały okazję przetestować, bo na filmach jest naprawdę obiecujący.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeca dymna też jest wyrobem pirotechnicznym i mozńa go odpalać w sylwestra bez pozwolenia i nikt nie moze mi grzywy za to wlepić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jestem w posiadaniu tej świeczki. Mandat możesz dostać zawsze za zakłócanie porządku. To jasne że takiego czegoś lepiej nie odpalać na środku osiedla. Ale gdzieś na polu, czy działce to proszę bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jasne że takiego czegoś lepiej nie odpalać na środku osiedla.


Vel a Ty myślisz, że po co ja je chcę kupić?? Daj info czy filmiki oddają jej rzeczywisty efekt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na yutube piszą ze 30 zł ;p dobre bo długo się pali ale też wydaje mi sie ze za 18 można zrobić więcej dymu. Z dwa lata temu kumpel odpalił świecę był mniej gęsty dym ale dłużej pozostawał w powietrzu nawet na drzewach się osiadał hehe straż przejeżdżała ale raczej wiedzieli że nic się nie pali takiego. Koszt z jakieś 2,50 :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

farmer, to że dym utrzymywał się w powietrzu było spowodowane adekwatną cyrkulacją powietrza i kilkoma innymi czynnikami atmosferycznymi. Gwarantuję że większość metodą home made nie zbliży się do takiej ilości dymu jaka występuje w tej dymówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe że tak, było wilgotne powietrze. Co do dymownic nadal upieram się że za 18zł można wytworzyć więcej dymu. :razz: Jeśli tak zwiększyć ilość mieszanin aby wyszło 18 zl na sztuke to uzyska się więcej od tej petardy takie moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie ...
... robiłem eksperymenty i generalnie można robić w domu świece z saletr cukrów wosków i innych dziwnych rzeczy. Pytanie brzmi czy jesteśmy pewni że po zmontowaniu całości w momencie pokazu będzie dymiła jak trzeba ?? I dochodzimy do sedna - NIE!
Albo dymi trochę albo wybuchnie albo się nie zapali albo zapali się "żywym ogniem" i takich "ale" jest milion.A w wypadku 1052 ... wyciągamy zawleczki popalamy i ... POSZŁO. Dymu jest tyle że można przykryć ikarusa :krzyk: Generalnie najlepsza świeca jaką odpalałem. I tyle w temacie z mojej strony. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...