Skocz do zawartości

FP3X Krachmen


Mati88

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj odpaliłem sobie chyba nawet 8 sztuk i zauważyłem że jedne są głośniejsze a inne trochę słabsze. Jednak nie była to ogromna różnica. To świadczy tylko o wadliwej serii. Kolor flesza był czerwony, kupowałem na fm.pl Huk porównywalny do Grom 1

Moje Gromy1 zdecydowanie glosniejsze od krachmenow
Edit:
Odpalilem kolejnego krachmena przed chwila i glosniejsze od jęder dinozaurowych.Niewiem myslalem ze tez trafilem na "wadliwa serie" ale tu sie okazuje ze trafilem na dobra sztuke.Kolor flary czerwony,nastepne tez daja rade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1 pudełko skonczylo się i byłem zaiwedziony, ale teraz po otworzeniu i odpaleniu kilku sztuk z 2 opakowanie jestem zadowolony. Walą naprawde przyzwoicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje lepsze od jąder!!!wala naprawde dobrze.Za pierwszym razem nie ucieklem na wystarczajaco duza odleglosc i lekko mnie zszokowalo.jednak za ta cene nie sa oplacalne.3 zł doplac i ciesz sie z FP3N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne walą całkiem całkiem, a drugie są do kitu. Nie opłaca się o wiele lepsze Fp3new a wystarczy dołożyć kilka złoty i mamy 100% pewności, że będzie dobry huk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam krachy i powiem wam, że moja partia jest dobra i ładnie wali. Jestem z nich zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem że skoro miały być takie super a są średnie w tym roku to ja je postaram się kupić na 10/11 może już będą normalne i będą walić tak jak FP3NEW. Stara seria się skończy i się wyjaśni czy to była zła partia czy są jakie są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

kupiłem paczuszkę Krachmenów FP3X na Top 10
i teraz żałuję ze wszystkie 20sztuk w jeden
dzionek wywaliłem.
To jest najlepsza petarda jaką miałem ;)
Jak zamówię przez neta jeszcze paczunie to
nakręcę filmik, może nawet zrobię jakieś

porównanko

Edytowane przez Arturo
Brak polskich znaków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

ludzie ta petardka dopiero ma moc,
nie wiem jak wasza ale moja ma czerwoną flarke,
z kumplami na blałach poszlismy pod monopolowy
i jak odpaliłem
takiemu cieciowi pod nogami to podskoczył
i ćwiartkę duszkiem wychlał. Powiedział że
wypil żeby serducho uspokoić heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Gratuluję się pomysłu...proponuję nie wchodzić na internet i pisać magicznych opowieści i zacząć się leczyć! B)

karmel5061

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Biorąc pod uwagę, że za cenę 20 Krachmenów można mieć 40 Wariatek, to wziąłbym Wariatki.

Co ty wygadujesz... Paczka Krachmenow jest warta 50gr więcej od paczki wariatek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zaryzykował i wziął FP3X. Jak trafisz na dobrą partię to są naprawde głośne, ale z drugiej strony mozesz mieć i lipną, a wtedy huk jest niczym k0202. Ja w tamtym roku zaryzykowałem i miałem 1 paczke dobrą i 1 złą. Jak lubisz troszke ryzyka to bierz krachmeny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co ty wygadujesz... Paczka Krachmenow jest warta 50gr więcej od paczki wariatek...

Zależy gdzie kupujesz. Jeśli zamawiasz na fajerwerkimarket.pl to bierz Krachmeny, a jeśli na speed-fajerwerki.pl to lepiej wziąźć Wariatki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...