Skocz do zawartości

TXB546 Artillery Shells (Triplex)


Janek_92

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak napisał kolega wyżej, chyba mieliście wadliwe egzemplarze, mój brat(poki) miał ten moździerz, jego pociski odpaliliśmy razem, więc każdą szelke widziałem sam na żywo, i efekty mega trafiły w mój gust,duże rozpryski i geste. Jedyną usterką było pękniecie podstawki bo wypluciu drugiej szelki,a co śmieszne, w moździerzu który zakupiłem ja (sp 0003) podstawka także pekła po drugiej szelce;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko z 2 szelki miały jakiś efekt.. Reszta to totalny shit. Jeszcze z 5 miało efekt jak moździerz Puma z komety a reszta to poprostu Whistling Moon Travelers JCO5 chyba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też pękła podstawka. No cóż, jak tak mówicie to chyba w kolejnym roku zakupię go ponownie, może trafię na lepszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe i u mnie też pękła podstawka xD
Efekty były dziwne,bo np. odpaliłem szelke o efekcie green peony i była tatalnie beznadzieja,biorę następną green peony i była już naprawdę dobra,więc trochę dziwna sprawa... :blink: A ogólnie najlepszy efekt z wszystkich to brocade crown który był piękny :)
Moja ocena: 6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masowo pękały podstawki, czyli jest jakiś defekt konstrukcynjy. Co do efektów szelek, to jak dla mnie do zabawy za cene niecałych 20zł, ok. Ale tylko w tym przypadku. Przeciętne efekty, nie licząc jednej (ostatniej na filmie LuXora) szelki. Co ciekawe ten sam efekt raz był malutni, a innym razem średni. Myśle, że po tym sezonie, kiedy to zostało przetestowanych wiele moździerzy, ten straci na braniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobne odczucia, troszkę słaby lecz efekty lepsze niż na filmikach wyżej, miałem także moździerz z biedronki i efekty znacznie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy co się tutaj wypowiedział miał txb546 z kolorowymi kulami tak?? Ja również go miałęm i efekty oprócz brocade crown to beznadzieja :( Tak na niego liczyłem i się zawiodłem miałem też moździerz txb562 i on był wyśmienity natomiast ten to porażka na całej lini :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega też miał TXB546 i tylko brocad crown miał niezłe efekty.Reszta leciała bardzo wysoko a sama podstawka pękła przy 1 strzale, ogólnie ten moździerz jest słaby a tak cudownie prezentował się na filmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem moździerz TXB546, który w mojej ocenie był powiedzmy przeciętny. Tak jak już inni wyżej pisali tylko efekt brocade crown był naprawdę bardzo ładny. Peonie niestety były kiepskie. Miałem też JW47, który moim zdaniem jest lepszy. Ma on większe rozpryski. TXB546 < JW47.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic zaskakujacego nie napisze. Potwierdze tylko, ze mozdzierz wypadl bardzo srednio. Podobnie jak u kolegow wyzej, podstawka pekla. Na pewno wiecej go nie kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać, produkt na którym się najbardziej zawiodłem, tylko chyba 4 szelki były dobre, reszta miała efekty mizerne. W zeszłym roku miałem lidlowski i był o wiele lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcial bym powiedziec ze zauwazylem jedna rzecz w tym mozdzierzu.Mialem go w tym roku i po porstu klapa ale jak odpalalem przedostnia szelke luknolem na karton a tam TXB546Z. Przychodze do domu i mysle co to bylo te z i gdzies przeczytalem ze jest to inny możdzierz od tego porzadnego.Ja osobiscie kupywalem go w fm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka wersji TXB546:) ja trafiłem ta TXB546B mimo to, że zamawiałem ten konkretny:) już po opakowaniu widać, że to nie to samo... ten TXB546B taki sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Chcę zamówić dwa te moździerze, ale nie wiem czy warto po opiniach pół na pół, w końcu TXB546 czy TXB546-B brać? Może lepiej wziąć SP0008 z SP? ;)
Pzdr CraV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wczoraj odpaliłem jedną kule i efekt był piekny i duży..bardzo polecam :D


Który to był moździerz? TXB546-B czy TXB546-Z?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no. Pytam nie bez powodu. Miałem w tamtym roku TXB546-Z i większość szelek była słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem go na żywo:) Całe 1o pocisków;) Efekty moim zdaniem bardzo ładne, i efekt godny polecenia;) W przeciwieństwie do niektórych innych moździerzy wybuch jest obszerny gęsty i efektowny jak na tą cene;) Polecam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Maurycy to nie wiem o którym piszesz ...............................
Chwila to miał ktoś jeszcze TXB546-Z ( 1,75" ) ? bo mam go na ten rok w stuffie i nie wiem czego mam się spodziewać powalających efektów czyy ?
Cena jak na razie to 25zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...