Skocz do zawartości

TXP486 Grom


Ponq

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak nie ma to jak real foto ;). Myślałem, że one są mniejsze (wielkości super petard od maxem'a). Mam je na swojej liście zakupów więc również wstawie filmik po sylwestrze ;). Spodziewam się po nich czegoś w stylu Mega Piratek (P2000).

edit. Zauważyłem też, że lont jest dość długi jak na tego typu petardy. To bardzo dobrze, bo moim zdaniem ich odpowiedniki od maxema wybuchają nieco za szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Już chciałem zakładać taki temat a tu się okazuje że nie trzeba :grin:
Miałem je rok temu ale widze że zmienili nazwe i opakowanie (wtedy się nazywały thunder king czy jakoś tak) i były w czerwonym kartonie. Bardzo polecam, huk niesamowity jak na wielkość!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałem sie nad nim rok temu ale nie wziolem. ale widze ze wiekszosci was sie podobaja wiec kupie je w tym roku w lidlu. 7zł na 6sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W miarę dobre te Gromy. Jak na cenę 8.50 za 36 sztuk to są opłacalne, lecz huk jest trochę mniejszy niż w P1000 Maxsema. Dobrę na zabawę parę dni przed sylwestrem.

Moja ocena 8/10


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huczą aż miło. Plastikowe zatyczki sprawiają, że mają bardzo dużą moc. Warte polecenia.

Mam do Was pytanie. Czy Wy też mieliście 33, zamiast 36 gromów? Do mnie dotarło tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna bassowa petarda. Porównywalna z FP3, ale bez błysku. Naprawde opłacalny zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Świetna bassowa petarda. Porównywalna z FP3, ale bez błysku. Naprawde opłacalny zakup.


Do FP3/New bym jej nie porownywal, ale jak na swoja cene, to w miare dobra petarda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem w tym roku 2 paczki tych petard, i mam nadzieję że się nie zawiode, ponieważ jestem fanem petard :D
Mają plastikowe zatyczki co daje naprawde wielki plus. Po wyglądzie i solidności tej petardy,po zatyczkach plastikowych i solidnym gipsiku na dole, sądzę że jest to bassowa petarda typu FP3/New, oczywiście cichsza.
Jutro, zobaczę jak się spiszą. Wystrzele z 4. Może zrobie filmik.

Pozdro




EDIT@ Huk był niesamowity. Rozszedł się bardzo daleko i odwaliło metalową obudowe od nagrywarki 30m dalej ;DD Bardzo Polecam te petardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Petardy są niesamowite!! Porównywalne z fp3new!


Bez przesady, odpalałem i te i te ale gromy w żadnym wypadku nie dorównują FP3 NEW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bez przesady, odpalałem i te i te ale gromy w żadnym wypadku nie dorównują FP3 NEW.

Mnie bardzo milo zaskoczyly.. Widocznie moje fp3 rzeczywiscie sa slabe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie te petardy są świetne. Są niesamowicie głośne. Miałem achtungi Komety P1212 i nie wiem jakim cudem ale Gromy były głośniejsze od nich. Jak najbardziej polecam te petardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...