Skocz do zawartości

TXP001 Achtung


Janek_92

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: TXP001
Nazwa: Achtung
Opis: Petardy na lont, 5 sztuk w opakowaniu.
Cena: 12zł za paczkę (5szt.) na www.fajerwerkimarket.pl
Zdjęcie: Foto
Film:



A tutaj film który pokazuje różnicę między niemieckim "achtungiem", a polskim achtungiem Triplexa. (Najlepiej oglądać od 3:30 minuty)

:arrow:


Szczerze współczuje niemcom, że są skazani na zabawe takim czymś ... Achtung Triplexa oczywiście jest bardzo mocny. Na żywo przy eksplozji wygląda jak wybuch jakiegoś gazu xD. Towarzyszy temu taka kula ognia, która wyłania się z petardy (widoczne na moim filmiku). Huk podobny do tego z K0208 Maxema, czy też FP8. Petarda ma jednak mniej basu od masywnych siarkowców, ale za to wybucha jak piorun. Cena jaka jest na www.fajerwerkimarket.pl jest jak najbardziej opłacalna. Dodam, że lont w tej petardzie jest jak jakaś mała fontanna. Iskry unoszą się na jakieś 10-15 cm. Ładnie komponuje się to z wybuchem ;). Polecam. 10/10.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No, no, prawie jak jakiś salute na ziemi :smile:
Petardy za tą cenę jak najbardziej warte kupna, bo za jednego achtunga wychodzi 2,4 zł! Sam sobie sprawię coś takiego na sylwestra.

Warte polecenia!

PS: A Niemcom współczujemy :cool: Biedni zachodni sąsiedzi nie mogą się pobawić nawet żukami. Cieszmy się że zamiast niemieckiego BAM-u mamy nasz polski WITU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, dlatego często niemcy na sylwestrowe zakupy wybierają się do Polski (oczywiście mówie o tych co mieszkają przy granicy). Oni mają niewyobrażalnie drogie ceny. Oglądałem dużo niemieckich filmików i u nich np. te petardy GROM (36szt.) co są na fm.pl po 8,50zł u nich są po 10€ (czyli na dzień dzisiejszy około 44zł) !! Obawiam się, że jak Polska przejdzie do strefy Euro również ceny pójdą w góre ;(, ale narazie cieszmy się, że fajerwerki nie są tak bardzo drogie i że możemy legalnie używać petard typu TXP001 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpętali drugą wojnę światową, a boją się "nielegalnych" polskich petard. W zasadzie i tak chińskich petard, tylko spełniających polskie normy. Petardy powinny być na tyle mocne, aby mogły urwać rękę. Kto frajer, ten niech nie ma ręki. Przecież w instrukcji nie pisze: trzymać i nie puszczać.

Achtung Triplexa pokazał klasę. Współczuję Niemcom odpalania petard wypchanych sianem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że jak Polska przejdzie do strefy Euro również ceny pójdą w góre ;(


Obyś nie miał racji!!
Wtedy stracę sens życia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od FP6 są silniejsze. Od decybeli nitro wydaje mi się, że też. Miałem różnego rodzaju piratki, żuki i decybele, ale żadna z tych petard nie jest silniejsza od tego Achtunga. Wiadomo... Kto odpalał jakiegokolwiek achtunga zna jego siłe i ten podmuch, który za sobą niesie, no i oczywiście bas, którego brakuje mniejszym "lontowcom" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061
Oczywiscie, ze tak. Porownaj same ceny. Achung 12 zl za 5 sztuk, a decybele 9-10 z czego sztuk jest 20.


a już szczelałeś tymi TXP001 Achtung czy masz takie sugestie ze glośniejsze??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że jak Polska przejdzie do strefy Euro również ceny pójdą w góre ;(, ale narazie cieszmy się, że fajerwerki nie są tak bardzo drogie i że możemy legalnie używać petard typu TXP001 ;).


A jeszcze gorzej będzie jak wejdzie w życie Traktat Lizboński i w całej UE będzie można używać tylko petard rodzaju niemieckich !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że jak Polska przejdzie do strefy Euro również ceny pójdą w góre ;(, ale narazie cieszmy się, że fajerwerki nie są tak bardzo drogie i że możemy legalnie używać petard typu TXP001 ;).


A jeszcze gorzej będzie jak wejdzie w życie Traktat Lizboński i w całej UE będzie można używać tylko petard rodzaju niemieckich !!!


No To wtedy całe forum popełnia zbiorowe samobójstwo xD. No, ale dobra dość tego offtopu xD. Bądźmy dobrej nadzieji, bo jak mówią: "Nadzieja umiera ostatnia" ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trudno powiedzieć, bo TXP001 ma huk raczej jak piorun, a K0208 ma huk taki potężny z basem. ;). Polecam kupić i to i to. Ładnie się razem komponują xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym filmie z 1 posta chodzilo o to ze ta 1 petarda do Niemiecka,ktora nic nie robi a 2 to Polska ktora rozwala łape ?? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te petardy mają bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Kupiłem sobie pakę tych achtungów i wyglądają solidnie. Mają 20 cm długości. Myślę że trochę huku narobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym filmie z 1 posta chodzilo o to ze ta 1 petarda do Niemiecka,ktora nic nie robi a 2 to Polska ktora rozwala łape ?? :roll:

Adam o to chodzi ;). Jak ktoś jest niepoważny i nie umie się tym bawić to śmiało, niech trzyma w ręku. Jak ktoś jest ostrożny i umie posługiwać się takimi petardami będzie miał z tego 100% zabawy ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K208 nie jestem pewien czy zakupię, ale TXP001 napewno. W wakacje podczas burzy tak se myślałem czy są jakieś petardy o tak donośnym huku xD może to jest to hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
K208 nie jestem pewien czy zakupię, ale TXP001 napewno. W wakacje podczas burzy tak se myślałem czy są jakieś petardy o tak donośnym huku xD może to jest to hehe


Watpie zeby pioruny byly porownywalne do petard.
A co do petard kupie K0208 i TXP001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odświeżam temat, bo szykuję się do ich kupna.Niech ktoś zorientowany powie mi, czy są głośniejsze od FP3 NEW.
Z góry wielkie dzięki za pomoc wszystkim!

Pytam osoby, które miały tą petardę, a nie snują jakieś domysły :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...