Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w sklepie internetowym Top10


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 315
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ten rabat i gratis dodatkowy będzie wynosił tyle ile przesyłka;) (znając życie) Czyli bedzie sie na 0 jak w normalnym zakupie.

Wnioskując opłaca się dla ludzi kupujących do 500zł


A już chciałem zapisać się +500 ;) Jeszcze pomyślę jak coś to edit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie ...
Teraz wiem ze opłaca sie z wami zamawiać. No ale jeszcze ten koszt kuriera.

Jezeli dostane gratis za 25zł. to nie ma żadnej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kertoip co ty produkujesz?? WTF??

Kupujesz za 600 PLN dostajesz gratis 60PLN + dodatkowy gratis niespodziankę + 10% rabatu czyli w twoim przypadku 60 PLN Czyli razem zamawiasz za 720 PLN + gratis niespodzianka + koszty przesyłki.

Kto tu mówi że się nie opłaca :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kertoip jak zawsze pozjadał wszystkie rozumy i plecie bzdury. Jest taka piękna zasada: nie wymądrzać się, tudzież nie wiesz - nie mów :smile:

Zakupy są tak obmyślone, że wszystkim będzie to się opłacało! Gdyby to było dla Was nieopłacalne nie robilibyśmy takiej akcji. Toż to logiczne... tak mi się przynajmniej wydawało że powinno być zrozumiałe dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale według mnie powinno sie przedctawić te korzyści.
Ile % bedzie tego rabatu na towar , gratisy itd.
Bo jeżeli mam wydać 600zł na towar + gratisy ( ktore sam sobie wybiore ) i jeszcze zapłacic przesyłke to chyba raczej mi by sie to nie opłacało.

Jesteś wspołorganizatorem wiec mam pytania. By gdyby wyszło mnie jakies 50zł taniej lub na + to też chetnie bym z wami zamówił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zamówienie będzie opiewało na 3000 zł, a np. na 8000 zł to to jest różnica znacząca i kwota zakupów będzie decydująca w tym wszystkim. Czekamy aż w sklepie będą już wstawione wszystkie produkty, tak aby każdy użytkownik mógł spokojnie napisać sobie plan i ile przeznaczyłby na takie kupowanie.

Wapster wynegocjuje jak najlepsze warunki, w końcu zamawia dla własnego forum! Możecie być pewni że lepiej na tym wyjdziecie, aniżelibyście kupowali oddzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję by ten co boi się o gratisy, przesyłke itd. wypisał się z listy kupujących. Wiadomo, że każdy chce zyskać jak najwięcej i po to organizowana jest ta akcja. Potraktujcie to jako ryzyko związane z możliwością uzyskania dodatkowych korzyści, jeżeli się boicie zamawiajcie sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo myślę, jeśli ktoś sie boi czy ma jakieś problemy co do tego, ja do niczego nie zmuszam, a nie zależy mi żeby potem mi ktoś marudził!!!! albo ze dostał zamiast zirkoblizow z komety tez z triplexu!!

gdybyście nie wiedzieli ze zamawiał bym z TOP10 to na pewno była by cisza wszyscy szczęśliwi ze będzie tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Też jestem chętny do wspólnego zakupy z fajerwerkimarket.pl
Będe zamawiać za około 250-350zł, zależy kiedy będą zamawiane fajerwerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym się pisał na to wspólne kupowanie.

Tylko najpierw musiałbym wiedzieć jaki będzie ten rabat na produkty. i jakie mnie wiecej dodatkowe gratisy. Ponieważ płacąc za kuriera 25zł nie wiem czy mi się bedzie to opłacało.

PS. Bedzie ktoś ustalał z nimi rabaty i gratisy ? Czy to będzie ustalane dopiero w dniu zakupu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jeżeli będzie ustalone prędzej to też sie na wspólne kupowanie pisze.

Około 550-650 bedzie wynosił moj stuff.

A kiedy mnie wiecej bedzie takie info ? I kiedy bedzie zamowienie realizowane ( koniec listopada ) ?
Ja niestety 23 listopada wyjeżdzam na kurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na forum i nie wiem czy też moge złożyć zamuwienie jeśli tak mój stuff opiewał by na 100-150 zł, powiesz mi wapster kiedy będzie strona z której będziemy mogli wybierać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...