Skocz do zawartości

maxsem.pl / petardysklep.pl / Maxsem


luxor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

O właśnie w tym sklepie są te lepsze wersje achtungów Maxema !! Z żółtą draską. Są o niebo lepsze od tych z fm.pl, ale 2 PLN droższe. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem krótko... WOOOW :!: Jeśli wyrzutnie mają naprawdę takie efekty jak na filmach to jorge w porównaniu do maxema to szajs :mrgreen: Do tego jeszcze super ceny w przyszłym roku coś tam na pewno kupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie tylko Ty kamel masz takie odczucia. Też te filmiki oglądam i się zastanawiam czy nie przetestowac ich produktów. Zwłaszcza takiej jednej wyrzutni za 17 zł o efekcie zbliżonym do starej Kasopeji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Robil juz ktos w nim jakies zakupy? Jak wyglada obsluga klienta i jak dlugo czeka sie za paczke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robil juz ktos w nim jakies zakupy? Jak wyglada obsluga klienta i jak dlugo czeka sie za paczke?


Robił, robił, już nie jeden i myślę, że jest zadowolony ;-) Co do obsługi, to nie mnie to oceniać:) Na paczki czeka się standardowo czyli z reguły dochodzą następnego dnia od nadania (w przypadku wysyłki "za pobraniem" wysyłamy tego samego dnia w którym otrzymujemy zamówienie, a jeżeli chodzi o opcję "przelew", to wysyłamy w momencie pojawienia się środków na koncie. "Płatności.pl" to wiadomo, kasa jest u nas bezpośrednio po zrobieniu przelewu, więc procedura wysyłki wygląda u nas podobnie jak w przypadku opcji "za pobraniem").
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze jedno pytanko Jakie sa obecne promocje/rabaty/bonusy?czy nadal obawiazuje promocja "Nagradzamy zakupy w naszym sklepie !"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie obowiązuje promocja "Nagradzamy zakupy w naszym sklepie !" - szczegóły na http://maxsem.pl/aktualnosci Mamy tez dość niskie stawki za wysyłkę towaru. Jeżeli chodzi o rabaty, to są one już wliczone w ceny produktów, które nie są wysokie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu rewelacja i tyle :mrgreen: efekty wiekszości wyrzutni są poprostu bajeczne :idea: Macie może gdzieś na pomorzu swój oddział/sklep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety maxior, nie mamy na pomorzu sklepu, no chyba, że ten internetowy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm szkoda,na drugi rok napewno coś u Was zamówie! :grin: Powiedz jeszcze ile kosztuje przesyłka przelewem na konto,a ile za pobraniem zakładajac,że paczka waży ok. 20kg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka 20kg (ubezpieczona)
przelew/płatnosci.pl: 29,60 zł
pobranie: 62,89 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka 20kg (ubezpieczona)
przelew/płatnosci.pl: 29,60 zł
pobranie: 62,89 zł


;o No to nie malo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak poprosił 100xTexas Pop Rockets Cena: 0,00zł TANIO! :) a tak serio poprawcie to bo to chyba błąd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylar, to produkt niedostępny, teraz jest dodatkowe info. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie otrzymalem paczke od maxsem. :grin: Paczka dobrze zapakowana. Obsluga klienta oraz szybkosc realizacji zamowienia 10/10 Niestety w paczce znalazlem jednego duzego achtunga zgniecionego, ale otrzymalem gratis :grin: , ktory w zupelnosci rekapensuje ta strate i dlatego polecam ta firme kazdemu.
Zobaczymy jeszcze jak z efektami. Mysle ze nie bede rozczarowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Zamówiłem w sklepie 15 lampionów i powiem tak: Sklep pierwsza klasa! W niedzielę zamówiłem 15 lampionów życzeń i napotkałem na małą przeszkodę, mianowicie system zamówień nie wliczył dodatkowo ceny przesyłki. Postanowiłem zapłacić i dowiedzieć się drogą e-mailową co z tym fantem zrobić. Bardzo szybko otrzymałem odpowiedź, że skoro tak się stało to niech tak już zostanie i w rezultacie nie zapłaciłem za przesyłkę. Bardzo dużym plusem jest czas realizacji zamówienia (we wtorek rano lampiony już były na miejscu). Największym plusem sklepu jest obsługa: miło się rozmawia i szybko otrzymujemy odpowiedzi. Na pewno jeszcze nie raz złożę tutaj zamówienie, polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

w piątek złożyłem zamówienie, we wtorek wpłaciłem pieniądze a na kolejny piątek miałem zamówione produkty. Bardzo szybko i sprawie zrealizowana transakcja. Mam nadzieję, ze na fajerwerkach też się nie zawiodę. Osobiście sklep polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...