Skocz do zawartości

Gdynia, Sopot, Gdańsk - TOP10 - fajerwerkimarket.pl


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Gówno prawda. W namiotach są kosmicznie wysokie ceny!! Nie wiem na jakiej zasadzie działa ta promocja ale się nie opłaca tam kupować. Chyba że zapytasz się sprzedawcy na jakiej zasadzie to działa to może wtedy uzyskasz te ceny z tej "gazetki". Kamil był i widział!


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Promocje działają tylko w określonym terminie tak jak w zeszłym roku. Z tego co pamiętam to promocje były od początku Grudnia do 15 Grudnia. Nie wiem jak teraz, ale jak ja w zeszłym roku robiłem zakupy to WSZYSTKO w namiocie było 50% taniej tyle że te 50% były z jakiejś kosmicznej ceny odejmowane więc ceny były takie sobie. Dla przykładu: JW06 Kasjopeja kupiłem za 17,50 zł. Nie wiem jak w tym roku bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej w namiocie. Ceny są szokujące. Wiecej na www.fajerwerkimarket.pl


50 zł za Cudaka
160 zł za Black Cata
99 zł za Mont Everest
To najbardziej zapamiętałem, rzeczywiście szokujące! Jak odejmiesz od tego 50% wychodzi ci oryginalna cena, albo 5 zł taniej.
Widocznie tylko wybrane produkty podane w gazetce są tak przecenione i to tylko na chwile, a reszta nie. No i jak pisał Janek, to jest chwilowe, po 15 albo 20 grudnia te 160 zł za Black Cata to będzie normalna cena.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem dzisiaj w namiocie TOP10 - ceny kosmiczne. Arctic 26 zł,Pyromix 50,Kasjopeja,Solaris 45 zł. Rakietki Perfect 50 zł również. Dwa małe wulkany Silver 5 zł :D
Co do promocji,niby jest -30% ale to i tak mała różnica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja zamówiłem fajerwerki na stronce ich do zapłaty miałem jakies 620zł i poprosiłme o odbiór w namiocie pod halą :) była możliwośc ale po cenach jakie są w namiocie czyli wyszło jakies 1200-1500zł dziękuje :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym że mają drogo ja zakupiłem pod halą wczoraj jw56 za 99zł i parę innych pierdółek i powiem że ceny nie są aż tak straszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka , oglądalem dzisiaj posezonową oferte tego marketu i zgadzam się z opiniami powyżej porównałem niekture ceny wyprzedazy i szok :w00t: na przykład , stara cena JW 4002 to 716 zł nowa cena 279 zł brutto różnica aż 437 zł jestem ciekaw ilu dało się nabrać na taka niby promocyjna wyprzedaż :angry: .Ten co tą cene pisał powinien się zgłosić do psychola na leczenie .Albo swiecąca mysz i mikołaj gratis stara cena 1000 zł nowa cena 100 zł różnica 900 zł :blink: to już szczyt chamstwa beszczelnośći i pazerności , mają nas za jakiś debili co liczyc nie potrafią czy co . I jeszcze inny zestaw APOLLO II stara cena 1200 zł nowa cena 999 zł roznica 201 zł . Więc się pytam co jest w tym że najpierw cena z kosmosu absurdalnie wysoka a potem nagle oplaca się tyle obniżyć . Mam wątpliwości co do uczciwych zamiarów tego sprzedawcy , zapewne podpadne za to co napisałem i zostanie to usuniete . Po co podawac kosmiczne naciągane ceny , to jakiś bezsens absurd , ale zdaje się ze i tu podobnie jak w markecie , gdzie tu sens ? wyglonda mi to na polowanie na frajerów. A może te ceny po obniżce za miesiąc okaża się jeszcze mniejsze , może tak o 30% i to dopiero może bedzia ta wlasciwa normalna cena ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amelec - pierwszą osobą która powinna zgłosić się na leczenie to jesteś ty. Przejdź się do namiotów Strzelca, F. Fajerwerki lub do namiotu jakiejkolwiek innej firmy i popatrz sobie na ceny, które rzeczywiście obowiązują. Są one na poziomie "starych cen" z Top10. Co cię obchodzi cena która jest na metce? Nic, bo liczy się cena którą płacisz przy kasie. Nie podoba ci się liczba która jest napisana na metce - nie kupuj i oszczędź sobie i innym nerwów, bo skoro tak podnieca cię liczba, która i tak nie ma żadnego zastosowania, bo płacisz zupełnie inną, to naprawdę powinieneś zacząć szukać dobrego specjalisty ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady vel... :rolleyes: Wiadomo,"zal dupe ściska",gdy widzisz takie coś,ale jak lubią wypisywać głupoty to niech piszą dalej.Może sprawia to przyjemność,może jest rozrywką dla ludzi z FM...po co odbierać im tę przyjemność :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje na pewno udam się , ale nie zrozumiales tego co napisałem a zapytałem „Więc się pytam co jest w tym że najpierw cena z kosmosu absurdalnie wysoka a potem nagle oplaca się tyle obniżyć „ Widze że lubisz jak ci wciskają kit i chyba uwielbiasz zakupy w marketach . Czy zdażyło ci się aby przy kasie zapłacić wiecej niż to wynikalo z ceny na metce . Łudzisz sie ze skozystales z okazji i dokonales dobrego zakupu. Promocja czy wyprzedaż co za róznica może jak jesteś taki bystry to powiedz mi dlaczego na stacjach paliw takich rewelacyjnych ofert nie maja .Np dzisiaj 150 % taniej , albo wietrzymy zbiorniki i końcowki gratis albo cos w tym stylu .. Bo widzisz mimo tego ze rozne koncerny i w róznych miastach to podobne produkty w cenach zlizonych . Prubuje tylko powiedzieć że to jest manipulacja celowe wprowadzanie w bląd . Stworzenie sytuacji i wrarzenia iż jest okazja ,kupuje teraz , było drogo a jest tanio, więc musze kupic i zaoszczędze , bo znowu podniosa ceny i ponownie będzie zdrożeje , 5 % to przecierz żaden upust, no ale kto by wtedy na to zwrocil uwage .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu tez racja zal tylek sciska , ale widzę ze większość to sami milionerzy maja kasy jak siana , nie ma co gadać , a co stac cie bo co to jest ponad 100 zł dac za 19 strzalów. Jestem liczy krupa i lubie porównywać bo uwazam ze nie sztuka jest wydawac duzo i bezsensownie tylko sztuka jest zarobic i wydac rozsadnie . Przecie każdy swoja kase wydaje więc mogę się założyć że wiele osob podobnie mysli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na fajerwerkach i ich cenach "troszkę" się znam i jeżeli mam zapłacić cenę 279 zł za JW4002 to wiem, że jest to dobra cena. Co mnie obchodzi jakaś tam cena, która nie obowiązuje? Na pewno to nie jest powód do wyzywania innych od "psycholi" i "oszustów", a sytuację nazywać "szczytem chamstwa i bezczelności". Płacisz 719 zł za JW4002? Nie, tylko 279 zł. Nawet jeżeli ktoś kupi tą JW4002 pod wpływem starej ceny, to i tak ubije świetny interes, bo 279 zł za 100 sh 30 mm to wyjątkowo tanio.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i się znasz na cenach i fajerwerkach nic mi do tego ,być może jest to warte tyle ile placisz , ale piszesz ze „Co mnie obchodzi jakaś tam cena, która nie obowiązuje?” Wieć cie zapytam, skoro wiesz że ta cena tylko tak sobie zostala napisana taka fikcyjna która nigdy nie była prawdziwą cena , wiec to co wczesniej napisałem jest jak najbardziej uzasadnione .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Namioty będą postawione dopiero w grudniu. W chwili obecnej czynna jest siedziba sklepu w Przejazdowie przy ul. Głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

ja byłem kilka razy w namiocie w elblągu jak do 10 grudnia było 50% to sie dało znieśc nawet 2x silver cascade 2zł wyrzutnia swistkow 25 sh 3zł. ale jak ostatnio byłem to przesada 1 wulkanik kongo 2,50zł pikolaki 2zł swistaki 2.50zł wyrzutnia swistków 8zl jakies marne zestaw po 37 zł LOL LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Godziny otwarcia naszej Hurtowni w miesiącu Grudniu !!!!

Pn - Sob 9:00 - 21:00

Niedziela 9:00 - 17:00 (telefonicznie)

!!! W dniu 31.12.2013 Sklep będzie otwarty do godziny 24:00 !!!

Możliwość odbiorów zamówień internetowych osobiście w naszej Hurtowni.

Na hasło: TOP10 Super Firma dodatkowa niespodzianka !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie do top10,w wakacje jadę do gdańska.Jest taka możliwość żeby zamówić paczke za 100zł(troche przed wyjazdem) i odebrać ją w sklepie po cenach jakie są w sklepie internetowym? Proszę o szybką odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Złożyłem zamówienie przez internet i odebrałen w hurtowni. Gorąco polecam ten sklep. Mogłem sobie dobrać fajerwerki po cenach takich jak w sklepie internetowym. W dodatku dostałem w gratisie 2 paczki petard trzy strzałowych. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam obsługe sklepu TOP10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...