Skocz do zawartości

Gdynia, Sopot, Gdańsk - TOP10 - fajerwerkimarket.pl


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Największa hurtownia w północnej Polsce!
TOP10
ul. Główna 40
83-021 Przejazdowo
MAPA GOOGLE

www.fajerwerkimarket.pl

Jeżeli szukałeś sklepu internetowego oferującego:
- najniższe ceny w sieci
- największy wybór
- profesjonalne doradztwo przy wyborze fajerwerków
Oraz liczne i bardzo atrakcyjne promocje to dobrze trafiłeś.

Wieloletnie kontakty z polskimi importerami sztucznych ogni sprawiły iż możemy zaproponować Państwu obecnie najbogatszą na polskim rynku ofertę fajerwerków. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z nowościami firmy Jorge i Triplex !

Zatrudniamy sztab wykwalifikowanych pracowników posiadających niezbędną wiedzę o pirotechnice. Każdą przesyłkę dokładnie sprawdzamy przed wysyłką, co uniemożliwia dostarczenie Państwu towaru niezgodnego z zamówieniem, bądź wadliwego.

dsc00106k.th.jpg dsc00108pm.th.jpg dsc00110xb.th.jpg dsc00111q.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda banner reklamowy tej hurtowni Obrazek


Z tego co pamietam to wyglada wlasnie tak;]


Banner tak... ale tam niema wjazdu... wjazd jest 20m w prawo(w stronę Gdańska).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo nareszcie jakaś pożądna hurtownia w pomorskim...Nie wiecie może czy jest czynna przez cały rok,czy tylko przed sylwestrem? Na 100% ją odwiedze.
PS.Rozumiem,że są tam takie same ceny jak na ich stronie internetowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo nareszcie jakaś pożądna hurtownia w pomorskim...Nie wiecie może czy jest czynna przez cały rok,czy tylko przed sylwestrem? Na 100% ją odwiedze.


Otwarta jest cały rok, od 8 do 16.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa ok wielkie dzięki,już teraz wiem skąd będe miał stuf na sylwka i może na jakies inne świeta.Orientujesz się może czy są tam takie same ceny jak na ich stronie internetowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa ok wielkie dzięki,już teraz wiem skąd będe miał stuf na sylwka i może na jakies inne świeta.Orientujesz się może czy są tam takie same ceny jak na ich stronie internetowej?


Niestety gdy kupujesz na miejscu są ceny wyższe! :( chyba ze hurtowe ilości:) to wtedy tak jak w necie lub taniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu szkoda troche a można by tak zrobić,że zamówi się na ich stronie, a odbierze w sklepie?

Tak. Jest możliwość odebrania osobiście w hurtowni. (wtedy ceny tak jak w necie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny hurtowe?? Czyli takie jak te w sklepie? hah nie wydaję mi się żeby były to ceny hurtowe.


Sprawdź... i nam powiedz...
Ja wiem co mówie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże dziękuje, że mieszkam w Sopocie xD. Jak tam dojechać z Sopotu Wapster ? Bo Ty z Gdyni jestes nie ?

Jedziesz SKM do gdańska głównego, tam od razu na przeciwko dworca masz przestanki busów, wsiadasz w 112. Jedziesz prawie 30min i wysiadasz w Przejazdowie(przed zakrętem) najlepiej zagadać z kierowcą. Gdy wysiądziesz musisz przejść około 50m(w stronę Warszawy) Jak zapomnisz wysiąść to szybko naciskasz na żądanie. Wjazd na teren hurtowni dobrze widać z głównej ulicy.
A jak autem to wypadowa na Warszawę.
Zresztą widać wszystko na mapie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było napisane że jak jesteś w sklepie nic nie zamawiając przez internet to masz drożej chyba że kupujesz hurtowo tzn. dużą ilość produktów. Jeżeli zamówisz przez internet to masz ceny takie jak w sklepie internetowym tylko przychodzisz do nich po odbiór towaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Obrazek

Zazdroszczę mieszkańcom Trójmiasta, Elblągu oraz Warszawy!


Możesz mi powiedzieć, gdzie są takie ceny? Bo jeśli w Warszawie na ul. Jubilerskiej przy King Cross Praga, to ja widziałem coś zupełnie innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był już ktoś z was w Gdańsku w namiocie TOP10? Jeśli tak to jak wrażenia, cenny i czy warto ogólnie tam zajrzeć. Czy lepiej zamówić z ich stronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...