Skocz do zawartości

JC02 WidowMaker


Nightmare

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zawdi

no u mnie tez sa za 50gr. a paczka kosztuje 6zl. Dlatego jezdze se do hurtowni gdzie mam za 2 zeta paczke... petarda bardzo fajna i faktycznie najlepszy efekt jest jak sie ja postawi pionowo, ale to nie tylko z widowmakerami jest lepszy efekt ale i z kazda inna petarda hukowa poniewaz jest glosniejsza niz zwykle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja chyba jak każdy polecam "markerke" petarda jak na ta cena w sklepach 3.50 z opakowanie jest jedna z najlepszych aaa i jeszcze w tamtym roku w inter marche to chyba mozna bylo kupic oddzielnie i malutko sie placilo za sztuke ale to juz moj brat kupowal a ja dopiero w domu zobaczylem ze to "markerka" i ona byla tanisza i oplacalo sie bardziej kupi osobno niz za opakowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 złote to optymalna cena na ten produkt. Zgadzam się z tym wszystkim co napisaliście, ale od siebie dodam jeszcze że ma sporą siłę rażenia ( prawie rozwala denko od puszki po farbie ) W tej cenie polecam Big Piratkę, bo ona wali jak duzy achtung i kosztuje tyle samo co widowmaker :) Ostatnio kiedy to kupywałem (przypomniałem sobie teraz :P) na odpuście... Bo kupiłem 3 opakowania, każde od innego sprzedawcy. No i prawie połowa to niewypały. Kolega tęz kupywał ( on i tak się nie zna:D) bo spodobała mu się czaszka na opakowaniu xD no to samo miał. Zastanawia mnie czyja to wina te niewypały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 złote to optymalna cena na ten produkt. Zgadzam się z tym wszystkim co napisaliście, ale od siebie dodam jeszcze że ma sporą siłę rażenia ( prawie rozwala denko od puszki po farbie ) W tej cenie polecam Big Piratkę, bo ona wali jak duzy achtung i kosztuje tyle samo co widowmaker :) Ostatnio kiedy to kupywałem (przypomniałem sobie teraz :P) na odpuście... Bo kupiłem 3 opakowania, każde od innego sprzedawcy. No i prawie połowa to niewypały. Kolega tęz kupywał ( on i tak się nie zna:D) bo spodobała mu się czaszka na opakowaniu xD no to samo miał. Zastanawia mnie czyja to wina te niewypały?
a mozesz dac jakas fote tego albo filmik najlepiej :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za film :wink:

Petarda bardzo fajna, na początku krótka fontanienka + gwizd, a potem niezły huk. Cóż, być może postaram się zaopatrzyć w nie w tym roku, bo kosztują tylko 1,85 zł za 12 sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna fontanna ale gwizd mi sie nie spodobał (myślałem że troche dłuższy ten gwizd) no ale huk wszystko redukuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te petardy są super rok temu za całą paczkę płaciłem 2 zł wsadzaliśmy je głównie do amortyzatora kolegi (w rowerze) i był jeszcze większy huk
a tak jako ciekawostkę napiszę że WidowMaker jest identyczny pod względem wyglądu jak pirat K0204 różnią się tylko efektem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość LEWY PIRO

przestancie uwalac forum postami nie odnaszacymi sie do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odpaliłem przed chwilą jedną sztukę tej petardy - pomijam, że był duży wiatr i trudno było zapalić, ale sama petarda zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Na początku fajny, krótki gwizd, a potem po kilku sekundach bardzo głośny huk - jak na razie mam pozytywne zdanie o WidowMakerach, zobaczymy czy wszystkie petardy wypalą i czy nadal będą tak bawić :wink:

815_widowmaker.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dzisiaj odpaliłem jednego gwizd bardzo krótki i cichy, fontanna prawie nie widoczna i huk trochę od picollo większy .
Strata kasy i żałuje że kupiłem 3 paczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Nie za bardzo wiedziałem, gdzie tego posta ulokować, w końcu zdecydowałem się na ten dział. Czy mógłby mi ktoś pomóc w pewnej sprawie, mianowicie potrzebuję zakupić petardy JC02 - widowmaker w Lublinie. Teraz już po Sylwestrze, więc trochę ciężej będzie je dostać, ale mi zależy żeby je kupić. Czy ktoś może wie, gdzie w Lublinie bym się mógł w taki sprzęt zaopatrzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natrafiłem w necie na pewien filmik z eksplozją JC02 WidowMaker. Czy ta petarda na prawdę ma taką siłę, czy może jej huk pogorszył się, bo gdzie przeczytałem, że jednego roku można by ją porównać do FP3, drugiego zaś do pikolaka pod względem huku.
Oto filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

No huk zarąbisty a gwizd i iskry to efekty które jak sie nie myle występują dość żadko ? Ale jak ja tą cene to naprawde polecam. Napewno zakupie paczke na tegorocznego sylwka.

 

Podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ale szału na mnie nie zrobiła. Ciekawe efekty na początku ale sam huk nie znowu taki głośny ale jak za tą cene to możne brać. Ogólnoe to oceniłbym ją na 8/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...