Skocz do zawartości

JC02 WidowMaker


Nightmare

Rekomendowane odpowiedzi

To moja ulubiona petarda , gwizd iskry i jebut wedle tak niskiej ceny to jest to jedna z leprzych petard która robi od cholery zamieszania :twisted: na tego sylwa zaopatrzę się w dobrych 50 sztuk tej sieczki polecam każdemy tyle że nie jakichś marnych podrubek a Tropica. Bo już widziałem podrubki gwizd jak kozi pierd iskry marnawe a i hałas tragiczny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi tam obojetnie wazne zebym z 12 szt czyli paczuszke mial na skaldzie.. tylko wkuzrala mnie cena.. z poczatku 5zl - ostatnio psadla do 3zl ? a po ile w hurtowni w gdyni panowie albo gdzie indziej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem z Wapsterem tydzien temu w hurtowni na morskiej, ale prawie nic tam nie bylo... byly jakies zestawy i jakies wyrzutnie ale z petard nic nie widzialem... wyglada na to ze dopiero w grudniu beda fajerwerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W hurtowni , którą ja odwiedzam kosztuje 1.80 . Też lubie Widow Makery . Nie wiem jak te hestiowe odpowiedniki się nazywają , ale one też nie różnią się efektem .
Nightmare tu taki drobny szczegół najpierw są iskry (biała fontanna) a później gwizd i yeahbut .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za błąd 2 lata mineły od czasu kiedy ostatnio widziałem jak to strzela , rok temu byłem na wiosceu kumpla na sylwku i tyle co ja strzelałem troche a tak to null :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja wiem miałem rok temu z hesti te WidowMakery czy [WindowMakery] (błąd :?: )
Nazywają się one: Super petardy 12szt./2.40
Odpowiedziałem na pytanie i to na temat :D
O właśnie nie tylko te Wi[]dowMakery ale także są jeszce takie jak piccolo tylko że nie mają gwizdu ale i tak ich lubie bo można się z nimi pobawić :)
Nie wiem jaki mają symbol ale mają taką małą dziurkę na środku (na bączka)
Fajne Fajne i tanie :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem czemu ale w niektórych przy zapalaniu odpadała siarka i zapalały się w rękach :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość sas

Hehehe jest jeszcze jeden plusik ktory widac w takie lekkie przyciemnienie albo przy swiatlach bo gdy wybuchnie robi sie dymne koleczko dosyc duze.P.S to byly Jeorga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Ja miałem z hesti super patardy i one sie zeczywiscie w rekach zapalaly niby ze duzo siarki ale jak zocilem to jeszcze na ziemie nie zleciala a juz piszczala ale i tak je lubie sa spoko :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kogutek

No miałem widow maker'y kupiłem w hurtowni chyba 10 opakowań bb były naprawde fajne..
Huk ja trzeba i mocny gwizd!! Kolega raz miał i jak je zobaczyłem w hurtowni to odrazu wiedziałem ze je chce.
Raz rzuciłem do tunelu, KURDE ALE EFEKT. Myślałem że ogłuchnę ob nie wyszedłem z tunelu! poleczm tylko niech nikt was nie przypatrzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

dobra raczej super petarda ale raz mie zawiodła pierwszy efekt carcling wybuchł mi w rece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Ja miałek kiedys taka podobna petarde 8) opakowanie bylo żółte z czaszkaa,efekt taki sam jak window marker


Napewno były z firmy KOMETA .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mi zawsze WidowMakery wypalają bez zarzutu i tylko jeden raz zdarzyło mi się że w paczce jeden był uszkodzony (siarka odpadła), ale ta paczka była już bardzo stara i "po przejściach" więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...