Skocz do zawartości

JF66 Flash


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: JF66 Flash
Importer: Jorge
Zdjęcie: fne88w.jpg
Film:


Cena: ok 2 pln

W opakowaniu znajdziemy 6 sztuk tych stroboskopów. Odpaliłem jednego i jak na tak niską cenę i tak małe rozmiary zaprezentował się bardzo fajnie. Świecił około 30 sekund intensywnym fleshem. Idealna część do amatorskiego pokazu, szczególnie w grupie kilku stroboskopów. Polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Nie opłaca sie naprawde.
juz lepiej kupic na firebis.pl duzego i masz za 3,50
a nie takie male pierdolki

Chyba oszalałes :haha: Nie bede specjalnie kupowal stroboskopów w innym sklepie no chyba ze zaplacisz mi za przesylke :lol: 5zł 12 małych fleszów które swieca przez 30 sek - i starczy.
Nie potrzebuję mocnych blasków, a takie pierdółki będę sobie rzucał przez okno w sylwestra :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

ja odpalałem niedawno jedną sztukę (filmu nie mam). Jak dla mnie są kiepściutko. W porównaniu z Tropicowskimi, wolałbym wybrać na 100% te z tropica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale popatrz na rozmiar,jakość itd...


No tak tak. Dlatego napisalem o cenach, bo po postach kolegow wyzej wynikalo, ze kierowali sie tylko efektem. Wiadomo, ze za 7 zl bedziesz mial lepsze efekty niz za 2,55.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo opłacalne strobo... kosztują tylko 2,50, a efekt jak na takie małe strobo jest spoko. Również je kupiłem. Zastanawiam się nad odpaleniem ze 3 na raz około 1 metr od siebie. Napewno będzie ładny efekt ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny efekt będzie polegał na tym że przez 5 minut nie będziesz nic widział... :roll: Takich rzeczy nie odpala się tak blisko siebie, jest ryzyko uszkodzenia wzroku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:haha: :haha: :haha:

jakos na meczach ultrasi odpalaja po 20-30 lub nawet wiecej ogni bengalskich,stroboskopow i nic sie im nie dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajerwerkoman nie ma obawy :D. Odsunę się na bezpieczną odległość (15-20m) i zrobie to tak, żeby filmik się udał ;). Mam duży piro plac więc z odległością nie ma problemu. Dodam, że coraz częściej na pokazach są używane stroboskopy oddalone od siebie o 2-4 metry i efekt jest naprawde bardzo ładny ;). Dobra dość tego OT :D. Wyrażajcie swoje opinie o tych strobo ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem jeszcze 2 i jednak nie są aż tak bardzo złe jak sądziłem po tym pierwszym. Lecz te z tropica są mimo wszystko trochę lepsze. A taka prawda, najlepiej to te z tripla brać. Efekt murowany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Odpaliłem już 2op. i są naprawdę bardzo dobre!Może nie tak jak te z Triplexa 90s,ale naprawdę warto je kupić,bo są dobrej jakości(jak na te rozmiary i czas trwania jakim jest 30s) w dobrej cenie ;) Warto je odpalać po kilka sztuk w kilku metrowych odstępach.Moja ocena:10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...