Skocz do zawartości
  • 0

Help!!!


Piter221

Pytanie

Jestem bardzo zawzięty hmm jak to powiedzieć chcem kupić fajerwerki ze sklepu internetowego ale "zaraz mówie sobie ,że lepiej kupić na mieście" przekonajcie mnie dajcie mi jakieś zalety sklepu internetowego czy na przykład speed IV kupie taniej niż na bazarku. I czy w tym miesiącu warto jeszcze zamawiać fajerwerki :] :?: [/u]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A skąd my mamy wiedzieć jakie ceny będą u ciebie na mieście w tym roku!? Tego nie wie nikt, nawet sprzedawca. I nie można tego oszacować po zeszłorocznych cenach, bo tegoroczne są inne. Speed IV na fajerwerkimarket.pl kosztują 21-22 zł. W internecie masz pewność ceny, duży wybór, bardzo niskie ceny, duże rabaty. Według mnie zawsze lepiej mieć fajerwerki wcześniej niż później. Dzisiaj była kolejna dostawa Triplexa i dojdzie kilka wyrzutni tej firmy, co jeszcze powiększa wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No tak ale ja się nie pytam jakie będą ceny tylko czy warto albo lepiej kupować w sklepie internetowym i jak to jest z tymi rabatami bo jak np kupiłbym równo za 250 zł ... to ? hmm albo tak "gdzie Ty kupujesz fajerwerki ? Albo jeszcze jedno kiedy najlepiej kupować miesiąc przed czy czy kiedy bardzo mi na tym zależy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

velibrum czy mógł byś dać link ze stuffem ? chyba ,ze kupujesz powyżej 300 zł to nie bo chciałbym porównać stuff za 300 mój z tamtego roku z stuffem kogoś za 300 z fajerwerkimarket.pl :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://www.forumfajerwerki.pl/fajerwerki-do-300zl-vt3875.htm

Tutaj masz moją propozycje stuffu za 300zł dla sklepu fajerwerkimarket.pl

A dlatego warto w nim kupować. Bo masz dużą różnorodność produktów przez co będziesz miał dobre efekty na sylwka, ceny hurtowe a nawet nie raz niższe niż hurtowe (czyli najniższej jak można w ogóle sprzedawać), przesyłka jest tania tylko 24zł. Przywiozą ci wszystko do domu. Same zalety :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja bym nawet wcześniej kupił. Bo potem zaczyna się robić cała masa paczek w sklepie. Najlepiej najbezpieczniej. Na początku listopada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

mpi

ja bym nawet wcześniej kupił. Bo potem zaczyna się robić cała masa paczek w sklepie. Najlepiej najbezpieczniej. Na początku listopada


nastepna strona medalu jest taka ze im predzej bedziesz kupowal tym wiekszy bedzie wybor... tylko nie 1 stycznia bo wtedy to moze byc lekki klopot z:
-towarem (wyszedl na sylwestra)
-sprzedacaym (wyszedl na sylwestra ale nie wiadomo kiedy wrocil ;) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki wam wszystkim za odpowiedzi a jak juz bd miał rabat na te 20 zł to w pole "uwagi" mam wpisać chcem na przykład 2x MACRO COSMOS I tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...