Skocz do zawartości

JW1000 (Jorge)


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi

JW1000 - BROCADE CROWN WATERFALL MINE

Kaliber: 30 mm

Czas wznoszenia: 5

Ilość strzałów: 13 s.

Wymiary: 854x37x225 mm
Film: http://www.youtube.com/watch?v=XU58NSWdhIU
Pakowanie: 10/1
Cena hurtowa: o ile pamiętam to 25 PLN

Jest to jedna z najbardziej opłacalnych i ładnych wyrzutni do pokazu amatorskiego zawsze byłem fanem takich wachlarzy jak brocade crown. Wiem że ta wyrzutnia jest już na oku paru osób z forum. Podobną wyrzutnią jest jw 1006 ale jej cena jest o wiele wyższa. Ta wyrzutnia jest na 100% w moim stuffie oczywiście jak będzie dostępna


PS na filmie odgłosy same za siebie mówią :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jednorzędówka jest dobra, ale TYLKO w rękach profesjonalisty. Ew. amatora z systemem odpałowym. Bo bawienie się w podłączanie wyrzutni tego typu lontami trochę mija się z celem. Oczywiście jak kto chce.. Ale 100 % jej możliwości ukazuje się dopiero po odpaleniu w ściśle zaplanowanym momencie podkładu muzycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak myślisz że się mija z celem? Tak sobie wstępnie myślę jak tu zrobić swój pokaz i myślę że ona będzie po 4-5 sekundowej przerwie po pierwszym finale. Jak naprawdę mnie przekonasz to mogę użyć zapalarki Iracka (chyba tak się pisze sory za ew. błąd) Z podkładem to racja ale już tak zaawansowany to nie jestem (a może jeszcze się okaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedstawiam tylko swój punkt widzenia. Dla mnie 5 sekundowe dziury czasowe i to po jednym finale to takie nienaturalne. Zresztą każdy ma swoją inwencję twórczą i Twój pomysł może okazać się też dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Film JW1000:



Wyrzutnia ta rzecz jasna nadaje się tylko do pokazu. Mimo wszystko jest piękna. Komentarze widowni są najlepszym tego dowodem np O KUR.., łaaa itp

Moja ocena 10/10

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Świetna na zakończenie pokazu niestety nie wziąłem jej w tym roku a mogłem :(
coś pięknego zgadzam się z kolegą powyżej 10/10 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Piękny one row, idealnie nadaje się do połączenia jakiejś innej wyrzutni finałowej, na filmach widać, że robi ona bardzo duże wrażenie na publiczności. Mam nadzieję, że znajdzie się on w moim tegorocznym stuffie. 10/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kuzynem xd Nie wiedział jakiego efektu sie spodziewać, myślał że to zwykła kostka będzie i troche się przestraszył ,,ściany ognia" bo początkowo myślał że jakąś kostke rozerwało i na ziemi wywaliła. I dlatego na koniec zapytał ,,tyle?!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

JW1000 idealnie nadaje się na finał. Przy ostatnim strzelaniu JW1013 spotkało się z reakcją typu "wow!", natomiast po finałowym strzale JW1000 słyszałem mniej więcej "wooooooow, ooo k#*$a, jeee!!" :)
JW1000 będzie częstym gościem w moich realizacjach - to jest więcej niż pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś stać, to zdecydowanie polecam JW1006 - efekt nieporównywalnie lepszy. Przy małym budżecie JW1000 pozostaje jednak nadal jedną z najrozsądniejszych pozycji, które zrobię niemałe wrażenie w finale.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...