Skocz do zawartości

08.08.2009 - Władysławowo - Aleja Gwiazd Sportu


Pawlak

Rekomendowane odpowiedzi

Data – 08.08.2009r
Okazja – Odsłonięcie nowych gwiazd sportu na alei
Miejsce - Aleja Gwiazd
Godzina – około 22:40
Długość pokazu – około 8min
Film -


Zdjęcia z przygotowań -
43f372f6ddc2e8cdm.jpg8c3a1f14280af866m.jpgc96f497ff0f7b5fam.jpg

Pokaz bardzo miło mnie zaskoczył. W porównaniu z zeszło rocznym pokazem o niebo lepiej. Nie nagrałem samego początku ,ponieważ nie było żadnego sygnału ze się zaczyna ,nawet dziewczyna która śpiewała była zaskoczona :razz:
oceniam na 9+/10 ponieważ są lepsze pokazy ale nie u nas :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja równierz miałem przyjemność być na tym pokazie i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony :!: Wyraźnie było widać, że organizatorzy postawili na jakość a nie na ilość(chociaż pokaz i tak był długi).Tak jak wspomnialeś nie było żadnego sygnału, że zaczynają strzelać.W tym momencie jak zaczęli strzelać akurat ustawiałem statyw i pare sekund na początku nie zostało uwiecznione na filmie.Co do podkładu muzycznego to zostawię to bez komentarza :shock: :mrgreen: A teraz czas na krótką ocene efektów :smile: Najbardziej podobały mi się bomby o efekcie srebrnych ogonów (palmy) oraz większe bomby o efekcie Brocade Crown :wink: Reszta bomb oraz wyrzutni także mi sie podobała.Po zdjeciach które wykonał Pawlak można stwierdzić, że był to dość spory pokaz.Ja niestety nie miałem okazji zrobić zdjęć bo około 20 zajechałem do Władka, jednak mam film w bardzo dobrej jakości, który wrzuce w przyszłym tygodniu jak będe w domu.
Pozdro

[ Dodano: 2009-08-17, 16:29 ]
Mój Film :

(Oglądać w HQ)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w czynie społecznym nie mógł się poświęcić i odciąć kabel od nagłośnienia :!: :?: Jak słyszy się te durne dźwięki umownie nazywane muzyką oraz niemające jakiegokolwiek sensu i składu zdania płynące ze sceny to odbiera się chęć oglądania tego pokazu. Jak ci ludzie mogli zrobić taką przykrość dla uszu widzom? Nikt nie miał pod ręką pomidorów albo jajek? Trzeba było niestety oglądać bez głosu, a wiadomo że fajerwerki bez fonii to nie to samo. Pokaz bez rewelacji. Miejscami taka prezentacja artykułów. Bomby na początku, bomby na końcu. Od czasu do czasu jakieś baterię. Ot, wszystko. Bez polotu artystycznego. Chociaż jak można cokolwiek tworzyć na niebie mając takich pajaców na scenie ... Warto jednak podkreślić ładny dobór materiałów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...