Skocz do zawartości

CO ZMIENIĆ NA FORUMFAJERWERKI.PL!!??


Rekomendowane odpowiedzi

to jaki sens ma robienie osobnego działu dla fajerwerków profesjonalnych. 30 postów? tyle to w jednym temacie o jw47 jest wiec ja również jestem za wprowadzeniem działu o moździerzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajerwerki Profesjonalne to inna sprawa, a moździerze to inna sprawa. Bo moździerze są 1.4G a profi 1.3G których nie kupisz lub kupisz profi NWP. Dlatego musi być to oddzielenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profi nie jest mało. Bo jest też wiele profi których ty nie nabędziesz. a samych profi jest bardzo dużo. za jorga koło 100, innych firm też cała masa. Ich jest naprawdę dużo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moim zadaniem dobrze by było gdyby na forum dodać zegar który odlicza czas do sylwestra. I można też trochę wyczyścić forum z nie potrzebnych tematów. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zadaniem dobrze by było gdyby na forum dodać zegar który odlicza czas do sylwestra. I można też trochę wyczyścić forum z nie potrzebnych tematów. :roll:

Dokładnie miałęm to samo napisać przed chwileczką... też jestem za tym żeby dodać zegar który odlicza czas do sylwka : )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wstawić w to miejsce gdzie teraz jest informacja o wypełnienie ankiety Czyli pod menu faq szukaj uzytkownicy itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijcie ogarniać pajaców, którzy piszą posty w stylu "fajnie, miałem to rok temu", "polecam, u mnie 2,50 kosztuje" - i setki innych, nic nie wnoszących do tematu postów.
Ogólnie zacznijcie karać dzieciaków, bo aż mi się czytać nie chce kolejny raz, że ktoś to miał i "fajne" i nie czajcie się, a róbcie lekki terror, bo ja dostaje bany na czata za piękne niewiasty ( :wink:), a taki pajac sobie piszę głupoty. :roll:
Pamiętam forum jeszcze za starych czasów, gdzie było dużo mniej użytkowników, a było o wiele lepiej, bo były sensowne wypowiedzi ...

Dziękuje i wiem, że narzekam, ale ile można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijcie ogarniać pajaców, którzy piszą posty w stylu "fajnie, miałem to rok temu", "polecam, u mnie 2,50 kosztuje" - i setki innych, nic nie wnoszących do tematu postów.
Ogólnie zacznijcie karać dzieciaków, bo aż mi się czytać nie chce kolejny raz, że ktoś to miał i "fajne" i nie czajcie się, a róbcie lekki terror, bo ja dostaje bany na czata za piękne niewiasty ( :wink:), a taki pajac sobie piszę głupoty. :roll:

Dziękuje ;*


Zdecydowanie sie z tym zgadzam. I przede wszystkim zaczac usuwac niepotrzebne, powtarzajace sie tematy i posty ktore nic nie wnosza, a tylko zasmiecaja forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Moim zdaniem dobrym pomysłem będzie wprowadzenie jednej ikony do wszystkich działów. Teraz trudno rozróżnić gdzie są nowe posty. Jak nie to przynajmniej bardziej rozjaśnić co niektóre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem dobrym pomysłem będzie wprowadzenie jednej ikony do wszystkich działów. Teraz trudno rozróżnić gdzie są nowe posty. Jak nie to przynajmniej bardziej rozjaśnić co niektóre.


Ikony są bardzo dobrze widoczne i widać czy są w danym dziale nowe tematy czy ich tam nie ma :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy nie można by było zrobić aby na dole strony byli pokazani użytkownicy zalogowani w tym momencie niż w ciągu 15 minut?

Funkcja która sprawdza kto jest online działa na innej zasadzie jeżeli użytkownik odświeży stronę jest jako online a jeżeli przez 15min nic nie robi nie jest już offline więc zrobienie takiego czegoś jest praktycznie niemożliwe. Edytowane przez Arturo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Co powiecie o czymś takim na forum? Na zielono moim zdaniem najpotrzebniejsze zmiany.

www.forumfajerwerki.pl
Portal - Sprawy serwisu i forum. Propozycje, prośby, skargi, zmiany.
Konkursy - Ogłoszenia konkursowe, turnieje, wyniki.

Katalog Fajerwerków Amatorskich
Baterie subfora importerów
Fontanny subfora importerów
Moździerze subfora importerów
Petardy subfora importerów
Rakiety subfora importerów
Rzymskie ognie subfora importerów
Zestawy subfora importerów
Inne subfora importerów

Pirotechnika
Fajerwerki amatorskie - Które najlepsze, które odradzacie. Rankingi, serie, porównania, rodzaje.
Fajerwerki ogólnie - Wszystko co związane z pirotechniką i nie mieści się w pozostałych kategoriach.
Galeria - Zdjęcia, filmy, pokazy, projekty, prezentacje związane z pirotechniką.
Importerzy - Opinie o firmach, które sprowadzają fajerwerki.
Odpalanie - Sposoby odpalania, akcesoria, łączenia, rury, stojaki, zapalniki.
Pomoc - Nie wiesz co kupić? Masz dylemat? Jakiś problem? Szukasz czegoś? Pomożemy Ci w każdej sprawie!

Zakupy
Markety - Oferta branżowych sieci regionalnych, ogólnopolskich, międzynarodowych.
Sklepy internetowe - Wszystko na temat sklepów internetowych.
Sklepy stacjonarne - Sklepy, hurtownie, stoiska.
Zakupy - Zdjęcia zakupów, plany. Gdzie warto kupować, co warto omijać.

Sylwester, Nowy Rok
Stuff - Zdjęcia waszego arsenału, którym będziecie witali Nowy Rok. W oddzielnych tematach komentarze do nich.
Sylwester - Wasze wrażenia z Sylwka, plany, opisy efektów, wolne rozmowy.
Video - Wszelkie nagrania z Sylwestra. Pokazy, trailery, zabawa.

Profesjonalne Pokazy Sztucznych Ogni
Polskie pokazy
Zagraniczne pokazy
Festiwale
Wykonawcy

Pirotechnika Profesjonalna
Baterie
Bomby
Rzymskie Ognie
Singleshoty
Inne
Akcesoria - Systemy odpalające, zapalniki, lonty, opóźniacze punkty świetlne.
Praktyka - Wszystko co związane z przygotowywaniem profesjonalnych pokazów. Porady, informacje, analizy.

Nasze Wirtualne Pokazy
Informacje ogólne
Wasze pokazy
Pomoc

Wolna dyskusja
Bazar - Kupię, sprzedam, oddam, zamienię.
English Channel - Welcome visitors from abroad. Here you can post messages.
Off Topic - Tu możesz pisać co chcesz i nikt Cię za to nie ukarze.
Sprzęt - Aparaty, kamery, telefony komórkowe. Nagrywanie, funkcje, pytania, porady.
Śmietnik - Nie warto tu zaglądać. Usunięte tematy, posty, kłótnie, spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pelni popieram pomysl z forem o konkursach. Rowniez oddielna kategorie dla mozdzierzy jak dla wszystkich innych rodzajow fajerwerkow. Wprowadzenie Hydeparku bardzo by pomoglo.Ogolnie wiele zmian z twojego pomyslu jest wartych zachodu, ale czy warto meczyc sie wprowadzaniem wszystkich?
Na koniec dodam cos co osoby czytajace to pozniej niz dzisiaj lub niezarejestrowane raczej nie zrozumieja, a mianowicie ze nie bylem dzis w szkole z powodu choroby i caly dzien siedze na forum, ale pomysl musialem przemyslec i dlatego nie odpowiedzialem od razu.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc po kolei:

Konkursy - Ogłoszenia konkursowe, turnieje, wyniki.

uważam, że pomysł bardzo dobry, warto wprowadzić
==================================================
Katalog Fajerwerków Amatorskich
Baterie subfora importerów
Fontanny subfora importerów
Moździerze subfora importerów
Petardy subfora importerów
Rakiety subfora importerów
Rzymskie ognie subfora importerów
Zestawy subfora importerów
Inne subfora importerów

to zostaje bez zmian
==================================================
Pirotechnika
Fajerwerki - Ogólna dyskusja. Które polecacie, które odradzacie. Rankingi, serie, porównania, rodzaje... czyli inaczej obecne Ogólnie o fajerwerkach
Galeria - Zdjęcia, filmy, projekty, prezentacje związane z pirotechniką.
Importerzy - Opinie o firmach, które sprowadzają fajerwerki.
Odpalanie - Co, jak, kiedy i czym odpalacie? Aspekty prawne, sposoby łączenia, zapalarki, panele... dział odpalanie to warto dodać.
Problem inaczej obecna Pomoc - Wszelkie pytania, dylematy, problemy dotyczące fajerwerków.

Myślę że warto na poważnie przemyśleć stworzenie takiego wspólnego działu.
==================================================
Dział Zakupy zostawił bym tak jak jest czyli Gdzie kupować. i ewentualnie posegregował tak jak uważasz.
==================================================
Sylwester, Nowy Rok
Stuff - Zdjęcia waszego arsenału, którym będziecie witali Nowy Rok. W oddzielnych tematach komentarze do nich.
Sylwester - Wasze wrażenia z Sylwka, plany, opisy efektów, wolne rozmowy.
Video - Wszelkie nagrania z Sylwestra. Pokazy, trailery, zabawa...

wszystko ok, nie mam zastrzeżeń :rolleyes:
==================================================
Profesjonalne Pokazy Sztucznych Ogni

warto dodać dział wykonawcy. Myślę że to podstawa :rolleyes:
==================================================
Off topic mi się średnio podoba, nie zżynajmy od innych :lol:

==================================================
Osobiście proponowałbym jeszcze jeden dział. Mianowicie Sprzęt do filmowania/fotografowania fajerwerków. Porady, pytania, informacje. Coś w ten deseń :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...