Skocz do zawartości

CO ZMIENIĆ NA FORUMFAJERWERKI.PL!!??


Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami o wyglądzie strony...i rzeczywiście mogłaby być w nieco bardziej żywych kolorach np. pomarańcz, zieleń, żółć..itp.. . Przydałby się też dobrze działający zegar. Znaczy taki na czasie bo tutaj zegar pokazuje te różne "pm" i "am" i jest zła godzina raczej..przynajmniej u mnie na komputerze i wgl w całym domu pokazuje taką samą wszędzie a tu inną..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kolorystyki forum nie zmieniać.... bo jak będą jakieś żółcie czy zielenie to w oczy będzie kuło :D
Dużo lepsze są kolory stonowane.. niebieski,szary itp. lecz moim zdaniem ten kolor który jest aktualnie jest OK.
Ewentualnie można zrobić tak by w ustawieniach można było sobie dobrać kolor strony .... ale to raczej nie potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kombinować z kolorami skoro obecne są ok.Wszystko jest przejrzyste i czytelne, na forach o kolorach np, zielonym czy żółtym długo nie posiedzisz bo oczy bolą jak jasna cho...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po co kombinować z kolorami skoro obecne są ok.Wszystko jest przejrzyste i czytelne, na forach o kolorach np, zielonym czy żółtym długo nie posiedzisz bo oczy bolą jak jasna cho...

No właśnie o to mi chodziło :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mam taki pomysł...

Myślę, żeby wprowadzić w Sb takie coś, żeby każdy mógł poprawiać swoją wysłaną wiadomość... Byłoby mniej spamu z poprawkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam taki pomysł...

Myślę, żeby wprowadzić w Sb takie coś, żeby każdy mógł poprawiać swoją wysłaną wiadomość... Byłoby mniej spamu z poprawkami ;)


Jest taka możliwość tylko Admin musi włączyć taką opcje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może grafike na bardziej fajerwerkowa? Bo taka sie nie kojarzy z niczym ;D


Nieraz było już tłumaczone, że taka szata graficzna pozwala przejrzyście korzystać z forum + minimalizuje skutki długotrwałego siedzenia na forum z nosem przy monitorze. W okresie Bożonarodzeniowym logo zostaje obsypane śnieżnym puchem, emoty dostają czapki by im nie było zimno. Może w tym roku pojawią się jakieś fajerwerki, czas pokaże. Szata napewno się nie zmieni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wnoszę propozycję o usunięcie rang związanych z ilością wpisów. Motywują tylko do nabijania postów. Prawdziwy miłośnik pirotechniki nie potrzebuje rangi, a prawdziwy naukowiec nie potrzebuje tytułu profesora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wnoszę propozycję o usunięcie rang związanych z ilością wpisów. Motywują tylko do nabijania postów. Prawdziwy miłośnik pirotechniki nie potrzebuje rangi, a prawdziwy naukowiec nie potrzebuje tytułu profesora.


Bardzo ciekawa propozycja był bym ZA ! ta ranga motywuje użytkowników do nabijania postów ! PROSZĘ O WYPOWIEDŹ RESZTY ZARZĄDU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo ciekawa propozycja był bym ZA ! ta ranga motywuje użytkowników do nabijania postów ! PROSZĘ O WYPOWIEDŹ RESZTY ZARZĄDU


Ja jestem za, zbędny bajer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć nie jestem z zarządu, to pozwolę się wypowiedzieć ;) Dołączam do zdania mantisa. B) przynajmniej nie będzie nie potrzebnych postów ( na kompletne bez myślne tematy ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za ! myślę też że tytuł każdy mógłby mieć we własnym zakresie tzn. każdy by sobie własny wybrał :happy: co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem za ! myślę też że tytuł każdy mógłby mieć we własnym zakresie tzn. każdy by sobie własny wybrał :happy: co wy na to ?


o tym to możesz zapomnieć !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, chyba nie chcemy drugiego forum fireworksnet !? ostatnio widzę na forum nie potrzebne tematy i posty które demoralizują całe to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem przeciw



Nie dziwię się. Wszak wczoraj jako 1-szy dostałeś upomnienie ode mnie i możesz służyć jako wzorowy przykład Monsternabijacza. Osobiście uważam pomysł za dobry,a w dodatku zlikwidowałbym widoczną ilość postów. Sądzę, że to też motywuje do spampostu. Ewetualnie by ta ilośc była widoczna po wejściu w profil usera.


Filip user_popup.png
Napisano dziś, 22:38

głupi pomysł -.- nie ma spamu na forum...


Nie ma, bo czyszcze każdego dnia ileś tam tematów z niepotrzebnych wypowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za usunięciem rang zależnych od ilości postów. Zasłużeni userzy i tak maja autorska range, która nie ma nic wspólnego z liczba napisanych przez nich postów. Liczy się jakość, pomoc innym.
Natomiast uważam, ze liczba napisanych postów powinna pozostać tak, jak jest. To świadczy o osobie, ale nie motywuje aż tak do spamerstwa, bo przecież nie da się "dogonić" tych z 500 postami pisząc 400 bzdurnych- szybko dostanie się bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym aby na tym forum było więcej mądrych userów!!!!

Nie wiem co trzeba aby tak było ale zróbcie co w Waszej mocy aby tak się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...