Skocz do zawartości

CO ZMIENIĆ NA FORUMFAJERWERKI.PL!!??


Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was pytanie jako do osób korzystających z forum co chcielibyście zmienić lub dodać w forum??
I nie piszcie tylko jednego słowa np. wygląd, tylko dajcie przykład opiszcie lub przedstawcie Swoje pomysły.

Gdyż chciał bym aby forum było przyjazne dla Was i Wam się podobało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można nieco zmienić wygląd strony. Na taki bardziej nowoczesny, ale żeby kolory nadal były takie same jak są teraz. Lub nieco tylko inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj moim przedmówców wyżej :mrgreen: kolory są świetne :!: takie orginalne.
Jedyną rzeczą mogło by być usunięcie banera adkontest w dolnej stopce forum :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj moim przedmówców wyżej :mrgreen: kolory są świetne :!: takie orginalne.
Jedyną rzeczą mogło by być usunięcie banera adkontest w dolnej stopce forum :smile:


Adkonteksty moim zdaniem trzeba zostawić bo to główne źródło z którego jest utrzymywane forum.

Ja zmieniłbym banner forum usuwając z niego tych ludzików :razz: Albo zmieniając efekty fajerwerków w nim występujących na bardziej realne, takie jak np. na polskiefajerwerki.net
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym (tak jak Vel) lekko zmienił banner forum usuwając te 'cienie' ludzi.
Co do kolorystyki forum to uważam, że można by je nieco ożywić np. jakieś czerwienie, pomarańcz itp. :wink:
To tylko moje drobne sugestie lecz tak jak mówił LandsberG, można by nad tym pomyśleć. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd, wygląd i jeszcze raz wygląd :smile: Obrazki działów pododawaj, masz w końcu dostęp do FTP to przerób styl a jak nie chcesz to daj jakiś inny bo standardowy nie jest olśniewający, usuń domyślne rangi typu Junior Admin, popraw opisy :mrgreen:
Trochę tego jest. Jak chcesz mogę Ci dać link z obrazkami 3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kolorystyka forum jest dobra, przyzwyczaiłem się do niej i na innych forach czuje się dziwnie. Co do baneru to poprawiłbym fajerwerki w tle na realistyczne tak jak na PF, logo i ludzików bym zostawił :razz: .



Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy u was tez tak jest, ale ja mam jakis blad. Nie moge zalogowac sie za pierwszym razem, bo zamiast mnie zalogowac wraca na strone glowna. Dopiero za druga proba jest ok.
Poza tym uwazam, ze mozna by bylo zmienic kolorystyke strony na jakas ciemniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd... Przecież to co jest teraz, to standardowa szata fór, b. przeciętna dla mnie.
•Do każdej kategorii na forum po lewej stronie mogły by pojawić się ikony, zamiast folderów które są aktualnie.
Grafiki rang - ten pomysł dałem dawno, nie został on przyjęty, ale rangi sam robiłem, mam je na kompie nadal i czekam na drugie rozpatrzenie mojego pomysłu :)
Dla niewtajemniczonych chodzi mi o to że pod nickiem będzie grafika z napisem "Pomocnik", "Mod", "Admin".√
Kolejne... Wap - włącz w podpisie :D
•Warny: 3 - ZP 6 - BAN ci co mają aktualnie ponad 3 albo 4 zmniejszyć do 2 lub 1 żeby mieli jeszcze szanse pisania ;)
•Tło forum może jakoś zmienić ;> Zamiast jednego koloru, dać coś z fajerwerkami.
Na swoim forum mam kilka z opisanych tu rzeczy i jest przyjemnie.
na SB zrobić tak, żeby w podawane linki można było by normalnie wejść kliknięciem, nie trzeba było kopiować √
• jeszcze co do SB to zrobic coś takiego żeby kliknięciem w nazwe użytkownika na SB pisało "Do ... " czyli że jak klikam na nick mpiwowski pisze na SB "Do mpiwowski" itp. żeby było wiadomo czasem kto do kogo pisze.
Jak mi się coś przypomni to napisze jeszcze, mam nadzieje że któryś z moich pomysłów się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę każdego o wybranie kilku styli i te typy które będą się powtarzać zastaną uwzględnione w glosowaniu i wybrane przez Was... oczywiście zostaną troszkę zmodyfikowane.

Proszę wybierać z tych styli: http://twojestyle.pl/demo1125/


Mi sie podobaja: BlackBlu, BlueBlack, csarena2, WF, eMuza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Block,Best Graphic.Te style mi się podobają najbardziej mam nadzieje, ze innym też sie spodobają i równiez na nie zagłosują to będzie wtedy łatwiej. :mrgreen:
<Whitehill> Styl jest uszkodzony więc na niego nie głosować :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje głosy na:
BlueBlack, Best Graphic, DarkBlus.
Rada dla innych - najpierw oglądajcie te z wyżej wymienionych i jak się któraś spodoba piszcie bo będzie łatwiej, dopiero później szukajcie innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to? Tylko twoje forum ma taki styl i ty sie nie zgadzasz? :lol: :roll: Napewno nie tylko twoje forum ma taki styl więc możesz sobie pisać na próżno że "nie zgadzasz się" :roll:
Swoją drogą to i tak Block nie pasuje na forum o fajerwerkach..
Dalej głosować ludzie bo bez głosów nic sie nie zdziała :!:
Jeśli nie chcecie dużych zmian to chyba dobry byłby
BlueWhite - obczajcie to.
SoftBlue - w miare
BlueSite - ten też ładny, podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...