Skocz do zawartości

CO ZMIENIĆ NA FORUMFAJERWERKI.PL!!??


Rekomendowane odpowiedzi


bbcode : to moim zdaniem odpada za duży spam na SB by był
co do Emot ciągle u mnie aktualne ;)


Nie rozumiem jaki wy macie problemy z tymi emotkami. U mnie normalnie działają takie jak
": D"
": )"
": P"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumiem jaki wy macie problemy z tymi emotkami. U mnie normalnie działają takie jak
": D"
": )"
": P"


No u mnie i pewnie u wielu innych użytkowników nie normalnie działaja:
": D" trzeba pisać : biggrin :
": / " trzeba :| itp

Ale jak wy uważacie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja proponuje dodać obsługę forum przez Tapatalk. Jest to aplikacja na smartfony (m.in. Iphone, Android, Blackberry itp.) dzięki której bardzo wygodnie przeglądać forum na mniejszych ekranach. Z tego co się orientuje to wystarczy dodać dodać plugin z tej strony do skryptu forum i wszystko powinno śmigać. http://www.tapatalk.com/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A ja mam taki pomysł, aby po ukazaniu się danej gazetki w sklepach zamykać temat o sklepie bo później robi się nie potrzebny zamęt typu: "Byłem dzisiaj bla.. bla.. bla.. i u mnie jeszcze nie ma fajerwerków, u was też tak jest? " itp.. Uniknie to większemu spamowi na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zrobienie małego FAQ na forum również by się przydało. Niektóre pytania powtarzają się wiele razy co roku, więc tematy zaoszczędziłyby nerwów jednym i pozwoliły znaleźć szybko informacje drugim. Mam na myśli m.in. to, jaki produkt z biedronki odpowiada jakiemu jorgowskiemu. Albo jak ktoś już gdzieś niedawno wspomniał - które FP3 to które i czym one się różnią... Na pewno znalazłoby się tego więcej. Jeśli znajdę chwilę, to mogę część zrobić, tylko muszę wiedzieć, że ktoś to podklei w odpowiednim dziale smile.gif

Pozdrawiam.

PS Tak samo można by zrobić z gazetkami. Post edytowałbym, a wszystko byłoby ładnie w 1 miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że zrobienie małego FAQ na forum również by się przydało. Niektóre pytania powtarzają się wiele razy co roku, więc tematy zaoszczędziłyby nerwów jednym i pozwoliły znaleźć szybko informacje drugim. Mam na myśli m.in. to, jaki produkt z biedronki odpowiada jakiemu jorgowskiemu. Albo jak ktoś już gdzieś niedawno wspomniał - które FP3 to które i czym one się różnią... Na pewno znalazłoby się tego więcej. Jeśli znajdę chwilę, to mogę część zrobić, tylko muszę wiedzieć, że ktoś to podklei :)/>

Pozdrawiam.



Jestem Za. Zrób damy do zapoznania się i podwiesze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja mam taki pomysł, aby po ukazaniu się danej gazetki w sklepach zamykać temat o sklepie bo później robi się nie potrzebny zamęt typu: "Byłem dzisiaj bla.. bla.. bla.. i u mnie jeszcze nie ma fajerwerków, u was też tak jest? " itp.. Uniknie to większemu spamowi na forum.


Bez sensu skoro temat jest do wymiany zdań o danej ofercie w danym miejscu.Chyba dobrze ,że ktoś napisze czego niema a co jest w danym miejscu żeby inni mieli pogląd na daną sytuacje.Jest oddzielny temat w którym są wszystkie gazetki ,więc jeśli komuś to przeszkadza wystarczy do niego zajrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bez sensu skoro temat jest do wymiany zdań o danej ofercie w danym miejscu.Chyba dobrze ,że ktoś napisze czego niema a co jest w danym miejscu żeby inni mieli pogląd na daną sytuacje.Jest oddzielny temat w którym są wszystkie gazetki ,więc jeśli komuś to przeszkadza wystarczy do niego zajrzeć.


To był tylko przykład... Są o wiele gorsze wypowiedzi nic nie wnoszące, a w tym okresie zaoszczędziło by to czas wyższym na sprzątanie forum, np. taki TPS nie wie co wybrać i robi nie potrzebny burdel w temacie sklepu.

Co do FAQ też jestem ZA :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniowosłem posty, bo pomysły bardziej nadają się do tego tematu. Skargi - prośby to temat do wyjaśniania sporów, banów, warnów, zamykania tematów, piętnowania itd.
Co do faqu to pomysł doskonały, kiedyś sam zacząłem go tworzyć, ale podczas przenoszenia danych z padniętego dysku tego nie przerzuciłem i nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co wy na to żeby wszystko uporządkować zrobić rubryki takie jak "rok 2007" wzwyż i do nich podoczepiac te tematy które są z tamtego roku myślę ze będzie łatwiej przemieszczać się po forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co wy na to żeby wszystko uporządkować zrobić rubryki takie jak "rok 2007" wzwyż i do nich podoczepiac te tematy które są z tamtego roku myślę ze będzie łatwiej przemieszczać się po forum wink.gif


ale tematy z którego działu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale tematy z którego działu?

Myślę że z tematu o kostkach bo niektóre kostki zmieniają przecież swój efekt albo w dziale pomoc chodzi o to żeby uporządkowac wszystko i na stronie głownej były rubryki typu "Rok 2012" i tam wszystko co w tym roku sie działo/dzieje na forum ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę że z tematu o kostkach bo niektóre kostki zmieniają przecież swój efekt albo w dziale pomoc chodzi o to żeby uporządkowac wszystko i na stronie głownej były rubryki typu "Rok 2012" i tam wszystko co w tym roku sie działo/dzieje na forum wink.gif


Dla mnie bez sensu, jedynie możeeeee do działu POMOC dla niektórych tematów, bo ceny się zmieniają itd itp. Ale raczej nie warte świeczki, niech starszyzna zdecyduje ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Nie wiem czy było to poruszane bo się dokładnie nie wczytałem.Myśleliście o forumowym czacie typu shoutbox??:)Nie zawsze otrzymamy odpowiedzi na forum od razu a tak było by łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było to poruszane bo się dokładnie nie wczytałem.Myśleliście o forumowym czacie typu shoutbox??:)Nie zawsze otrzymamy odpowiedzi na forum od razu a tak było by łatwiej.

 

A co masz na dole strony? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było to poruszane bo się dokładnie nie wczytałem.Myśleliście o forumowym czacie typu shoutbox??:)Nie zawsze otrzymamy odpowiedzi na forum od razu a tak było by łatwiej.

 

Przecież to istnieje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde fakt nie zauważyłem :O sorka xD

 

Masz problem, nie wiesz co kupić, co jest lepsze ? Napisz na forum, Shoutbox nie służy do rozwiązywania takich problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może w dziale sklepy i hurtownie zrobić podział na 16 województw? Wydaje mi się że dzięki ten dział byłby czytelniejszy.

Dobry pomysł, popieram ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w dziale sklepy i hurtownie zrobić podział na 16 województw? Wydaje mi się że dzięki ten dział byłby czytelniejszy.

 

Również jestem za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...