Skocz do zawartości

CO ZMIENIĆ NA FORUMFAJERWERKI.PL!!??


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie forum jest ok i nie trzeba nic zmieniać. Widać różnice miedzy dwoma forami- jedno zamyka SB w najgorętszym okresie a drugie pyta swoich użytkowników co zmienić aby na forum było jeszcze lepiej. Brawo dla administracji :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


taka ranga po to by wyroznic osoby ktore sa kilka lat , a po drugiie nowi userzy mieli by wiarygodne zrodla, informacji, jak np widza, ze ktos siedzi kilka lat


ale pod userem jest data rejestracji więc żadna ranga nie jest potrzebna żeby zobaczyć ile kto na forum siedzi niepotrzebne zajęcie dla adminów :D , przynajmniej ja tak uważam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie propozycji Mantisa... nie wiem w jaki sposób zlikwidowanie rang poprawiłoby wartość intelektualną postów, bo jeżeli ktoś pisze głupie wiadomości, to i tak je będzie pisać. Być może w trochę mniejszej ilości, ale w takim wypadku również Ci, którzy piszą wartościowe posty też by mniej pisali. Więc ogółem poziom dyskusji mało by się poprawił (o ile w ogóle), tyle, że zmniejszyłaby się liczba postów. No ale skoro większość jest za, to moje zdanie niewiele się liczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także Arturo decyduj B)

Rangi za ilość postów - NIE
Licznik postów - TAK
Data rejestracji - TAK

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Także Arturo decyduj B)

Rangi za ilość postów - NIE
Licznik postów - TAK
Data rejestracji - TAK


A czemu on?? Bo nie rozumiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za usunięciem z profilu zbędnych bajerów :

Reputacja
Ocena użytkownika
Ewentualnie komentarze ale to chyba jest niemożliwe do usunięcia jakoś ładnie

Why?

Bo i tak tego nikt nie używa a to tylko zbędny bajer... w ogóle nie wiem jak dać tą reputacje etc. W każdym razie śmieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za usunięciem z profilu zbędnych bajerów :

Reputacja
Ocena użytkownika
Ewentualnie komentarze ale to chyba jest niemożliwe do usunięcia jakoś ładnie

Why?

Bo i tak tego nikt nie używa a to tylko zbędny bajer... w ogóle nie wiem jak dać tą reputacje etc. W każdym razie śmieć

Reputacje wyznacza administracja!
Ocenę wszyscy użytkownicy!
Komentarze się przydają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Reputacje wyznacza administracja!
Ocenę wszyscy użytkownicy!
Komentarze się przydają.

Już wiem dlaczego mam -2 ahhaha xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptk reputacji nie tylko przyznaje administracja Ci się one nie podobają bo masz -2 a dlaczego? bo musiałeś pisać jakieś głupoty bez przerwy i spamować :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może by zmienić Emotikony w ShoutBox
Dam przykład:

stara to : D , nowa :big grin: ( bez spacji)
pasuje wam takie coś ?


A może by nie szukać dziury w całym, pomysł bez sensu. Jak już to popierałbym całkowite zablokowanie emotów na SB.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę to na ogólnym forum jeszcze raz: Wapsterze, Pomocnicy i Redaktorzy nie maja możliwości przyznawania punktów reputacji! Trzeba zmienić ustawienia!

Odnośnie emotek, to jaki jest sens jakichkolwiek zmian? Już prędzej proponowałbym włączyć BBCode na SB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odnośnie emotek, to jaki jest sens jakichkolwiek zmian? Już prędzej proponowałbym włączyć BBCode na SB.


Włączenie bbcode jest jeszcze większą głupotą bo można by było wstawiać pełno różnorakich bzdur.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Włączenie bbcode jest jeszcze większą głupotą bo można by było wstawiać pełno różnorakich bzdur.

Na SB podawanych jest dużo linków, które trzeba kopiować, a łatwiej byłoby kliknąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na SB podawanych jest dużo linków, które trzeba kopiować, a łatwiej byłoby kliknąć...


wątpie czy jesteś świadom do czego prowadzi włączenie bbcodów więc nie ma co kontynuuować rozmowy. a link to najmniejszy problem, skoro ci się nie chce nawet skopiować to aż dziwie się że myszką od kompa chce ci się jeździć po biurku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wątpie czy jesteś świadom do czego prowadzi włączenie bbcodów więc nie ma co kontynuuować rozmowy. a link to najmniejszy problem, skoro ci się nie chce nawet skopiować to aż dziwie się że myszką od kompa chce ci się jeździć po biurku.

Po pierwsze, można ograniczyć funkcje BBCode.
Po drugie, jak dostaje 3 linki pod rząd, to wybiorę jeden, skopiuje, otworze, a w międzyczasie pojawia się nowe wiadomości i już nie będę chciał otwierać dwóch innych linków. A ich autorom pewnie zależało by żeby je otworzyć.
Wiem, ze gdyby można było pisać różnymi czcionkami, kolorami i wielkościami to zrobiłby się syf, ale linki już nie są takim problemem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale przecież bbcode jest włączone....


Właśnie widze...

43qfgq34gyh4gh3qgu46h3q4_by_mpiwowski-d4qlpz2.jpg

Jakby było włączone to chyba bym mial pogrubioną czcionką a nie "b,/b" nieprawdaż?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie widze...

43qfgq34gyh4gh3qgu46h3q4_by_mpiwowski-d4qlpz2.jpg

Jakby było włączone to chyba bym mial pogrubioną czcionką a nie "b,/b" nieprawdaż?


A czy bbcode odpowiada tylko i wyłącznie za tagi typu ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie interesuje co odpowiada, Może czegoś nie przypisaliście. Co nie zmienia faktu, ze po kliknięciu ikonki bbcode nie działa nic na sb tak jak powinno przy tagowaniu. Dlatego mówimy, że bbcode nie działa chyba każdy by to normalnie zrozumiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...