Skocz do zawartości

CO ZMIENIĆ NA FORUMFAJERWERKI.PL!!??


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam, na początek proszę o wyrozumiałość w sprawie mojego małego pomysłu. :rolleyes:
Mianowicie wpadłem na pomysł, aby wprowadzić dla każdego użytkownika forum określoną ilość punktów. Tzn każdy z nas miałby np. 100 punktów. Byłyby one odejmowane np. za przekleństwa w tematach oraz zarówno na SB, nagminne błędy ortograficzne i nie tylko takie, za sprośne linki podawane na SB, za obrażanie innego użytkownika, za wywoływanie bezsensownych kłótni, za spamowanie i tak dalej. Punkty odnawiały by się samoistnie co 3 miesiące w roku lub pół roku. Np. 1 marca i 1 września. (Wybrałem te miesiące ze wzgledu na to, aby np. na początku grudnia nie uzupełniać tych punktów, aby każdy kto pisze siano, nie miał dużego "pola do popisu")

Myślę, że byłby to bardzo dobry pomysł. Coś jak "ostrzeżenie słowne". Po wyczerpaniu się ilości punktów danego użytkownika, kiedy widzimy, że dalej nie ma poprawy moderator może zacząć rozdawać warny. Dobrze by było, aby system warnów został nieco zmodyfikowany. Mianowicie: 3 warny = zakaz pisania, 6 warnów = ban.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, na początek proszę o wyrozumiałość w sprawie mojego małego pomysłu. :rolleyes:
Mianowicie wpadłem na pomysł, aby wprowadzić dla każdego użytkownika forum określoną ilość punktów. Tzn każdy z nas miałby np. 100 punktów. Byłyby one odejmowane np. za przekleństwa w tematach oraz zarówno na SB, nagminne błędy ortograficzne i nie tylko takie, za sprośne linki podawane na SB, za obrażanie innego użytkownika, za wywoływanie bezsensownych kłótni, za spamowanie i tak dalej. Punkty odnawiały by się samoistnie co 3 miesiące w roku lub pół roku. Np. 1 marca i 1 września. (Wybrałem te miesiące ze wzgledu na to, aby np. na początku grudnia nie uzupełniać tych punktów, aby każdy kto pisze siano, nie miał dużego "pola do popisu")

Myślę, że byłby to bardzo dobry pomysł. Coś jak "ostrzeżenie słowne". Po wyczerpaniu się ilości punktów danego użytkownika, kiedy widzimy, że dalej nie ma poprawy moderator może zacząć rozdawać warny. Dobrze by było, aby system warnów został nieco zmodyfikowany. Mianowicie: 3 warny = zakaz pisania, 6 warnów = ban.
Pozdrawiam


Pomysl dobry tylko: punkty bylyby odejmowane przez wladze forum, tak? W takim razie sadze ze mozliwosc ich odejmowania powinni miec rowniez pomocnicy.

Pozdro JMJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Nie wiem czy to moja wina ale na sb mam tak ze kilka razy ta sama odpowiedz się pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karmel,byc może masz wolny internet,bo u mnie jest podobnie tylko że z jednej wiadomości mnoży się nawet kilkanaście! ;/
Ale jak mam szybki internet to już się tak nie dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi taka sytuacja zdazala sie, ale tylko wtedy, kiedy ja sam wysylalem shout'a, i dokladnie w tym momencie wyslal ktos inny, albo kilka osob naraz, zawsze ze mna. Wtedy jeden shout byl podwojny. Wystarczy odswiezyc strone zeby to wrocilo do normy. To chyba z powodu przeciazenia linii kiedy pare osob naraz nacisnie ENTER(lub kliknie "shout" ;) ).
Mi to tak bardzo nie przeskadza, o wiele wiekszym problemem jest kiedy moj shout nie zaladuje sie, w sensie ze ja go napisze, klikne ENTER, z paska gdzie pisze shouta on zniknie a na glownym ekranie shoutboxa sie nie pokaze. I nie moge napisac kolejnego shouta. Musze wtedy odswiezyc strone, ale mozna sie wkurzyc jak shout byl dlugi i trzeba od nowa pisac bo z jakiegos nieznanego powodu sie nie zaladowal...


Pozdro JMJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moi drodzy, na dniach postaramy się zmienić trochę układ i podział działów, tak więc proszę o wszelkie pomysły. Co byście chcieli widzieć, jak poprzesuwać. Tylko mi nie milczeć bo to istotne. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istota sezonu Nasze Zakupy polega na tym, że nie odnosi się on głównie do okresu sylwestrowego, tylko do zakupów przedsezonowych, pozasywlestrowych projektów amatorskich pokazów itp., tak więc zakwalifikowanie go do działu Sylwester, Nowy Rok odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jest możliwe aby na sb jak przeglądam jakieś poprzednie wypowiedzi to jak ktoś coś napisze to żeby mi się nie przewijało na sam koniec??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To może zrobić tak jak jest u ,, orzecha" czyli , żeby działem nie były np. rakiety a poddziałami firmy, tylko na odwrót?



Przez taki podział wszystko staje się rozwlekłe, nieczytelne więc popieram vela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym np. dodał takie coś "Ile razy odwiedzono naszą stonę" itp. i zmieniłbym ten SB z 15 postów na 0 ponieważ niektórzy nowi użytkownicy nabijają sobie bezmyślne posty czyli "SIANOPIS" i zaśmiecają tym forum.
To są moje myśli żeby tak zmienić

Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...