Skocz do zawartości

CO ZMIENIĆ NA FORUMFAJERWERKI.PL!!??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Warto by udostępnić archiwum sb i umożliwić edycję postów na sb w ciągu np 5 minut. Jeśli tych opcji nie ma w podstawowej wersji.. może warto by poszukać. Obecne przewijanie postów po kilka szt sprawia że chyba (prawie) każdy daje sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PyroMoravia, Funke/Dextrin, Panta

Coś jeszcze do wyrzutni?

Pterady:
KLASEK,  Funke/Dextrin

 

Jeszcze jakieś propozycje do dodania? Lub może do odjęcia, bo jakieś działy nie są używane...

 

Co do Chatboxu, edycji postów nie włączę. Jeśli chodzi o archiwum... ta wersja tak ma... dodanie większej ilości do wyświetlania mocno wydłuża ładowanie strony.

Zobaczę może jest jakaś inna wersja Chatboxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że podrozdział Stuff w grupie Sylwester, Nowy Rok można zamknąć/usunąć. Nikt od lat nie wykazuje tam aktywności. Wszystko skupia się w stuffach rocznikowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Poki napisał:

Uważam, że podrozdział Stuff w grupie Sylwester, Nowy Rok można zamknąć/usunąć. Nikt od lat nie wykazuje tam aktywności. Wszystko skupia się w stuffach rocznikowych.

To prawda. Dział "Nasze zakupy" + podrozdziały z latami, zastąpił dział "Sylwester, Nowy Rok" podrozdział "Stuff".

 

Śmieszek jako Śmieszek/EuroPyro. Chociaż zarówno Śmieszek jak i Maxsem nie mieli niczego nowego dodanego na naszym forum od kilku lat, więc można byłoby usunać im oddzielne podrozdziały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff....a już myślałem, że zakwestionowałeś moją propozycję jako jedyny, który z tego zakątka korzystał.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Przydałby się dział, do którego można byłoby wstawiać projekty. Ponieważ zakupy są mocno powiązane z projektami (bo bez zakupów nie ma projektów), to...

Proponuję zmianę:

Nasze zakupy

Nasze zakupy przedsezonowe - oceny i komentarze.

na:

Nasze zakupy i projekty

Zakupy całoroczne i sylwestrowe, projekty forumowiczów - oceny i komentarze.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Coś się stało z obsługą obrazków na forum. Zdjęcia nie działają. Problem dotyczy co najmniej obrazków z serwerów zewnętrznych. Pokazuje tylko końcówkę nazwy pliku oraz ikonkę niewczytanej grafiki.

Awarii uległy również niektóre emotikony.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Proponuje dodać osobno importera Funke w dziale rakiety, tak jak to się ma w wyrzutniach.Tylko jest problem firmy dexrin już nie ma a są inne typu argento w kolaboracji z Funke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Myślę, że w głównej sekcji "Fajerwerki" warto byłoby dodać dział "Prawo".

Jeśli ktoś to jeszcze poprze i taki dział powstanie, to mogę pozbierać i przenieść tam pasujące tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona zrobić coś takiego.

Tapety przepisy przenieść, zawartość i go z tamtad usunąć. 

I wtedy pozbierać tematy z forum i do nowego działu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wapster napisał:

Mona zrobić coś takiego.

Tapety przepisy przenieść, zawartość i go z tamtad usunąć. 

I wtedy pozbierać tematy z forum i do nowego działu. 

Zrobiłem. @mantis możesz działać :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co wy na to, aby dodać różową rangę dla dziewczyn?

Jak tą rangę nazwać? Dziewczyna, czy może lepiej Pirofanka?

Będą się wyróżniały na liście obecności na dole strony.

Ranga byłaby dla dziewczyn, które cokolwiek postują, żeby nie dawać rangi tylko obserwującym gościom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mantis napisał:

Co wy na to, aby dodać różową rangę dla dziewczyn?

Jak tą rangę nazwać? Dziewczyna, czy może lepiej Pirofanka?

Będą się wyróżniały na liście obecności na dole strony.

Pomysł całkiem fajny ,pytanie ile razy w roku różowy kolor pojawi się na liście obecności ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranga Pirofanka utworzona, ale jak na razie przyznana tylko dla @Jarzębinaxyz, ponieważ jako jedyna zostawiła na forum swoje komentarze, a nawet zapostowała fotki stuffu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z kolorem różowym przedni. Fanką pirotechniki jest moja żona i nawet namawiałem ją do założenia konta na tym wspaniałym forum o fajerwerkach i pirotechnice. Ale ona stwierdziła że tylko lubi oglądać filmy z pokazów użytkowników jak i moje, a sama fajerwerków odpalać nie myśli i zostawia to dla mnie ? I pisać też na forum nie chce ☹️

Edytowane przez LudwiczekR
ortografia
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...