Skocz do zawartości

CO ZMIENIĆ NA FORUMFAJERWERKI.PL!!??


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DreSzCzyK
  1. Jeśli chodzi o kolorystyke troszku razi ta biel,  dodałbym chociażby jakieś tło ;) i  te tabele są strasznie duże jakby dla niewidomych może jakieś podświetlenie tabel coś w stylu wiem , że @wapster  nie chcesz szaleć z kolorystyką ja Cie rozumiem to jest taka moja mała sugestia, ale moim zdaniem mała zmiana co do kolorystyki  by się przydała ;)

Tak myślę jeszcze aby dodać na samym dole kto był np aktywny w ciągu 24 godzin i tak się zastanawiam również, żeby dodać po prawej stronie fb forumfajerwerki może jeszcze jakiś dodatkowy kontakt z administracją 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bartekeuro napisał:

Moim zdaniem słabe jest to, że jak ktoś napisze post w danym temacie to pokazuje sie tylko info o tym kto go zaczął i kiedy a nie kto napisał ostatni post w danym temacie. Tak jak było po staremu.

 

Okej. Jest ok - nie zauwazylem :)

2- Gdzie są rangi?? W  sensie legenda kolorkow.

musze poszukać odpowiedniej wtyczki do tego silnika

już się wyświetlają najnowsze tematy -  a nie tematy w których został przed chwilą napisany post

2 godziny temu, DreSzCzyK napisał:
  1. Jeśli chodzi o kolorystyke troszku razi ta biel,  dodałbym chociażby jakieś tło ;) i  te tabele są strasznie duże jakby dla niewidomych może jakieś podświetlenie tabel coś w stylu wiem , że @wapster  nie chcesz szaleć z kolorystyką ja Cie rozumiem to jest taka moja mała sugestia, ale moim zdaniem mała zmiana co do kolorystyki  by się przydała ;)

Tak myślę jeszcze aby dodać na samym dole kto był np aktywny w ciągu 24 godzin i tak się zastanawiam również, żeby dodać po prawej stronie fb forumfajerwerki może jeszcze jakiś dodatkowy kontakt z administracją 

co do kolorystyki... jest prosta i estetyczna - będzie zmieniony tylko top forum

pomysle jeszcze nad jakąś ciemniejszą kolorystyką - aby nieraziło jak czyta sie forum noca - Tryb Noncy

na samym dole Forum jest link "Kontakt" - można wysłać meila do administratora

co do aktywnych wciagu 24h - musz odszukać ustawienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można zmniejszyć w postach okna z filmami z YT? W poprzedniej wersji forum filmiki wyświetlały się mniejsze i jak dla mnie, lepiej się je oglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bartosz napisał:

A można zmniejszyć w postach okna z filmami z YT? W poprzedniej wersji forum filmiki wyświetlały się mniejsze i jak dla mnie, lepiej się je oglądało.

okno do filmów zmiejszone... sprawdzcie czy takie okno Wam pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę marudzić, ale ja bym jeszcze zmniejszył ;) Oczywiście to tylko moje zdanie, nie wiem co inni uważają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bartosz napisał:

Nie chcę marudzić, ale ja bym jeszcze zmniejszył ;) Oczywiście to tylko moje zdanie, nie wiem co inni uważają.

 

zobacz teraz...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, wapster said:

zobacz teraz...?

Teraz lepiej, ale wtedy były jeszcze mniejsze. Dałoby radę jeszcze tak trochę?  :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

test

 

w tej chwili filmy nowo dodawane przez wklejenie linku z youtube czy innych serwisów są pokazywane w takim okienku - max 600px

niestety ustawienia nie działają wstecz, więc filmy dodane przed aktualizacją będą większe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, wapster said:

test

w tej chwili filmy nowo dodawane przez wklejenie linku z youtube czy innych serwisów są pokazywane w takim okienku - max 600px

niestety ustawienia nie działają wstecz, więc filmy dodane przed aktualizacją będą większe

 Dzięki, o to mi chodziło. Od teraz będzie elegancko. 

Na razie więcej uwag nie mam, jest git  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kilka komentarzy wcześniej chciałbym ciemniejszą kolorystykę ponieważ czuć dyskomfort podczas nocnego czytania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mouthes napisał:

Tak jak kilka komentarzy wcześniej chciałbym ciemniejszą kolorystykę ponieważ czuć dyskomfort podczas nocnego czytania :D

tak pisałem już prędzej o tak zwanym nocnym trybie - ciemna kolorystyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wapster napisał:

tak pisałem już prędzej o tak zwanym nocnym trybie - ciemna kolorystyka

Tak, o to mi chodziło ale masz na myśli tryb co sam się odpala po danej godzinie czy po prostu przycisk z przełączaniem był bym za tym drugim bo ogólnie wolał bym ciemną kolorystykę :D Oraz dodał bym licznik do następnego Sylwestra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o 2 kolorystyki, tak aby każdy mógł wybrać odpowiednia do siebie (ale tylko 2 do wyboru: jasna i ciemna.) z czego jasna była by podstawowa

zegar napewno będzie tylko trzeba jeszcze ogarnąć gdzie co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wapster napisał:

chodzi o 2 kolorystyki, tak aby każdy mógł wybrać odpowiednia do siebie (ale tylko 2 do wyboru: jasna i ciemna.) z czego jasna była by podstawowa

zegar napewno będzie tylko trzeba jeszcze ogarnąć gdzie co i jak

To super, czekam z niecierpliwością :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Poki napisał:

Zdjęcia też mogłyby się wyświetlać w rozmiarze maksymalnie takim jak filmy.

Głupota bo osoby niedoświadczone będą zapewne tak wklejać te fotki, że nic nie będzie widać a ja nie będę mógł kliknąć zdjęcia by powiększyć. I będę musiał kombinować by obejrzeć całość.

Nie zmienia się czegoś co było dobre.

Edytowane przez mpiwowski
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możecie jakoś ich ustandaryzować by zawsze były w określonym rozmiarze?

Nie znam się na kodowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend ruszam z powolnym wprowadzaniem zmian. Wpierw chciałbym uporządkować te festiwale i pokazy tak by było bardziej przejrzyście i pro.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Moderacja nie może usuwać, edytować, przenosić postów. Możemy tylko blokować i przenosić tematy. Przydałyby się jakieś uprawnienia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zobacz Mantis czy możesz teraz przenosić. Ja i tak jestem zwolennikiem nie usuwania postów tylko ich przenoszeniem do śmietnika.

Tak samo z edycją... Nie jestem miłośnikiem edycji postów userów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ok.

Czasami ktoś napisze podwójnego posta, wtedy przydaje się opcja usuwania. Nie będę tego nadużywał, tematy będę przenosił do śmietnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Dnia 23.06.2018 o 14:26, capodanno napisał:

Czy archiwum shoutboxa będzie przywrócone?

Patrząc opcje w panelu admina to nie ma takiej opcji w Chatboxie. Chyba, że jakieś oddzielne dodatki są na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W następny weekend powinna dobiec końca przebudowała działy festiwale i pokazy na nową wersję i podział forów. Same fora zostaną również oczyszczone, a tematy nazwane według odpowiednich schematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...